PDA

Zobrazit normální verzi : only de nezáviď



k2h
24-11-10, 17:22
cus .) hele mam steam prisel sem na server kotelna W3 FT ani sem nezahral skoro 1round a dostal sem ban od hrace a admina only_dE za wallhack+aimbot pernament.. to co ma znamenat? hraju tam kazdy den, par lidi me tam uctívá protoze csko jiz hraju pres 11let a nejaky lowak mi da ban za nic? prosim aby se to resilo .. znam zde pravidla a kdyz je clovek admin tak se ma trochu starat a ne banovat hrace jak na bezicim páse. a prosim trest pro tohoto admina.. P.S. pro only_dE .. nezavid mi skill prosimte vim ze to neumis a nemas rad lidi co sou lepsi.
muj nick k2h steam id: STEAM_0:0:9601356

k2h
24-11-10, 17:29
screen mam taky + znam na serveru tucet adminů hlavně Invitra a s nikym nikdy zadny problem nebyl

InVitro
24-11-10, 17:30
Já bych byl taky pro UB, protože tě znám a vím, že cheaty nemáš, už jsem ho párkrát taky spectoval ale neměl nic, prostě čistej a zkušenej skiller. Každopádně chci vidět DEMO, které musí dodat admin a jsem zvědavej jestli tam bude to WH + AB .

Larodar56
24-11-10, 18:08
Ano to je pravda, někdo tak zkušený by se přece nepropadl k hackům. Často ho vidím hrát, a často mu hráči nadávají do cheatera :D, a opravdu jen lama, napíše toto: omg k2h vypnito, si trapák, u lamek je těžký rozeznat cheatera od skillera. :D

Unregistered
25-11-10, 13:26
89.203.192.152 MOJE IP... prosim o unban. mam ban uz 24hodin za nic.. admin demo nedodal protoze zadny neexistuje kdyz sem zadny WH + AB nemel sakra! tak s tim neco delejte sel bych uz si zahrat a na kotelne me to proste bavi.

InVitro
25-11-10, 14:31
Tak podle banlistu ti ban dal admin only de^, kterej na fórko asi nechodí, takže se to bude řešit přes Kotla . Jinak máš pravdu, admin demo nedodal, tudíž by si měl dostat automaticky UB, ale počkáme až na vyjádření Kotla až tu bude .

k2h
25-11-10, 14:54
oukej ja tedy cekam ale vubec se mi to nelibi co admin only de predvedl :( asi ma mensi komplexy ale za to ja nemuzu tak proc si na me vyliva zlost? .. to se asi nedozvim .. kazdopadne cekam na vyjadreni Kotla :)

apach29
25-11-10, 15:59
No to mne po..r, k2h dostal ban :D :D. Skoda ze jsem tam zrovna nebyl, vysvetlil bych mu co jsi zac, taky te uz nejakej patek znam :)

Kotel
25-11-10, 17:32
Resili to 2 admini, az po prozkoukani dema zjistili, ze se spletli. Mas unban. Vcera jsem nebyl online.

Karl0s
25-11-10, 19:33
Ano to je pravda, někdo tak zkušený by se přece nepropadl k hackům. Často ho vidím hrát, a často mu hráči nadávají do cheatera :D, a opravdu jen lama, napíše toto: omg k2h vypnito, si trapák, u lamek je těžký rozeznat cheatera od skillera. :D

to se někdy podivej do chatu na deathmatch když hraje chceš hlavu? a pt444k :D