PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh



RaM0n3s_StR!k3
09-07-13, 01:08
Ahoj

Jedná sa o server Oldschool.
Mňa docela sere, že na oldschoole je hrateľných 43 máp ale hráva sa s toho 15-20. Vôbec nechápem čo tam napr. hľadá de_greece, ktorá nie je ani oldschoolová. (je ich omnoho viac)
Preto som sa rozhodol, že by tie mapy bolo treba lepšie zorganizovať a pridať na server také mapy aké by mal obsahovať.

Môj návrh : 1: as_oirlig
2: as_tundra
3: cs_militia
4: cs_office
5: cs_italy
6: cs_siege
7: cs_747
8: cs_estate
9: cs_backelley
10: de_prodigy
11: de_survivor
12: de_storm
13: de_vertigo
14: de_torn
15: de_cbble (poprípade forge)
16: de_chateau
17: de_rotterdam
18: de_piranesi
19: de_scud
20: de_village
21: de_mirage

Mne to teraz ako oldschool nepríde ale ako nejaký "for fun" server, v ktorom zakotvili rôzne mixy máp. Ak by sa Vám môj názor na toto nepáčil, tak sem kľudne napíšte a vyjadrite svôj názor aj vy ! Keď sa ten server tak volá, tak by mal vyzerať oveľa lepšie a typickejšie a reprezentovať tento skvelý portál :happy:

tellur
20-07-13, 00:27
I když na oldschoolu Kotelny hraji jen krátce, tak přidám svou trošku do mlýna.
Souhlasím s Ramonesem. Oldschool v tomhle maplistu není oldschool, ale spíše nějaký fun mix. Je to prostě totální hloupost, aby oldschool server obsahoval mapy jako damaged, cpl_strike, cpl_fire, greece, dust2 atd. Avšak, tady se zřejmě potýkáme s jedním problémkem. Kdyby se ne-oldschoolovky smázly a zbylo by zhruba 20 map (plus by se přidalo pár dalších oldschoolovek), tak by pravděpodobně nastal velky odchod hráčů na jiné servery - což mně osobně by to nevadilo, v menším počtu se lépe střílí/taktizuje. Ale zase by OS dostál svého jména.

P.S.
Nevím, jak vás, ale mně naprosto vytáčí, když je v nominaci mezi dvěma výbornými oldschoolovkami (třeba vertigo a torn) nějaká populární mapa typu assault_lol, která ty dvě v hlasování naprosto převálcuje. A to je pokaždé. Nezažil jsem situaci, kdy by oldschoolovka zvítězila. Já jsem prostě člověk, který si rád zahraje takový oilrig, i když už samotnou mapu zapomněl či nezná. Radši si projdu pár kol, a naučím se tu mapu. Možná by se hodilo odstranit nominace, či příp. odstranit RTV úplně a obnovit mapcycle? Ale to jsou pravděpodobně velmi stupidní nápady, nedokáži si představit důsledky zavedení mapcycle.

Jak jsem již řekl, hraji na oldu Kotelny jen krátce. Nevím pořádně, jak to tam chodí. Takže na můj názor nehleďte.

NarutoO
20-07-13, 01:25
Hraju jenom na Oldschoolu a prakticky hodně podobné z výše uvedeným jsem psal z mého pohledu ZDE (http://csko.cz/forum/showthread.php?18593-Navrh-na-upravy&p=202976#post202976).

Připojuji se k tellurovi v jeho P.S.: kde mi mluví z duše.

-nevnímám to jako problém a něco co by se mělo řešit, ale jak píše Ramones, jednou je to oldschool, tak proč tam nejsou oldschoolové mapy a naopak tam jsou jiné?

Spíš je ti výzva, podle mne by striktní odlschool a nový server s custom mapami (komunitními) přilákal hráče.
Mě teda určitě, rád bych chodil na oba.

Nashle na oldschoolu

RaM0n3s_StR!k3
20-07-13, 13:31
Kdyby se ne-oldschoolovky smázly a zbylo by zhruba 20 map (plus by se přidalo pár dalších oldschoolovek), tak by pravděpodobně nastal velky odchod hráčů na jiné servery - což mně osobně by to nevadilo, v menším počtu se lépe střílí/taktizuje.
Ja si naopak myslím, že by nastal veľký príchod hráčov, pretože poznám ľudí, ktorí odišli lebo ich nebavilo hrať tie isté mapy dookola. Ako tak sa to ututlalo, že sa omedzilo votovanie máp po 10-tich kolách. Keby sa tam naozaj spraví poriadny oldschool, tak si myslím, že by to bol jeden z najhrávanejších serverov kotelny, ale ako hovorím už to tam dosť upadá, pretože kedysi bol problém sa tam vôbec pripojiť.

Acid
20-07-13, 14:38
Dobře to vystihl Ramon. Ohledně mapy greece, tak jsem taky pro smazání. Ne že by byla neoldschoolová, ale trochu nechápu pointu této mapy. Začne hra a T běží na plant, kde jsou rychlejší než CT. Potom už tam jenom kempí a všechny CT vyděrujou u dveří.
Nevim no, je to zvláštní mapa.
Ještě jak jsi napsal do seznamu mapu cs_747 , tak nemohla by se přidat ještě mapka de_747 (nebo 737, nejsem si teď jistej, nemám ani moc času to teď hledat) ?
Jinak zbývají mapy v seznamu jsou úplně v pohodě, jsem pro, všechno co napsal Ramon.

Giussepe
20-07-13, 16:49
ještě bych tam přidal de_airstrip a cs_havana

:moqq
26-07-13, 16:39
1: as_oirlig
2: as_tundra
3: cs_militia - nevybalancovana, vsichni se hrnou k T, 2-3 T uhlidaji 14 CT, jak uz jsem psal drive...
4: cs_office
5: cs_italy
6: cs_siege - muzem zkusit, ale podle me je nevybalancovana
7: cs_747 - muzem zkusit, ale podle me je nevybalancovana
8: cs_estate
9: cs_backelley - nevybalancovana
10: de_prodigy
11: de_survivor
12: de_storm
13: de_vertigo
14: de_torn
15: de_cbble
16: de_chateau
17: de_rotterdam - prijde mi z hlediska hratelnosti takova trochu mizerna (umisteni/dostupnost plantu)
18: de_piranesi
19: de_scud - T vypadaji ze maji trochu vyhodu, ale muzem ji dat
20: de_village - neni uplne vybalancovana, muzem ji tam dat, ale radeji bych ji vynechal
21: de_mirage
22: de_airstrip
23: cs_havana

Otazka je, zda-li nepridat i nejaky klasicky - train/nuke (d2/inf neberu, kdyz maji vlastni server). Jinak souhlasim, ze v soucasnosti je oldschool ohledne map takovej trochu prilis experimentalni.

A taky bych opet poukazal na to, ze se neustale cykli stejne jen cca 6 map, jelikoz je map recycle prilis nizky.

tellur
13-08-13, 11:51
:mopq:
Většina těch OS map bude vždy nevybalancovaných. Příkladem je takový assault, který se mnoho mapmakerů snažilo předělávat, někdy s úspěchem, jindy s neúspěchem. Nebo řada as_ map, kde je dokonce omezen výběr zbraní pro každý tým. Nevybalancovanost dle mého prostě k oldschoolovkám patří.
P.S.:Čte si někdo kompetentní (admini) vlákna o OS mapách a udělá s tím něco, nebo na to sere pes?

kashpi
17-08-13, 16:25
Treba siege je dobra, ale obrovska. Osobne bych tuto zmenu uvital, ale...
Server oldschool navstevuji ne-oldschool hraci, kteri treba na mape torn, storm aj. Skoro pul mapy bloudi nez se tam vyznaji. Co treba na takove siege by ani za tech 30 minut nenasli cestu k rukojmim a pokud jo, tak netrefi zpet.
Uz se to tu jednou celkem bez uspech navrhovalo...
Jinak cs_747 ma Kotel jako defaultni mapu, kdyz padne server. Proto se nehraje

RaM0n3s_StR!k3
23-08-13, 22:18
Treba siege je dobra, ale obrovska. Osobne bych tuto zmenu uvital, ale...
Server oldschool navstevuji ne-oldschool hraci, kteri treba na mape torn, storm aj. Skoro pul mapy bloudi nez se tam vyznaji. Co treba na takove siege by ani za tech 30 minut nenasli cestu k rukojmim a pokud jo, tak netrefi zpet.
Uz se to tu jednou celkem bez uspech navrhovalo...
Jinak cs_747 ma Kotel jako defaultni mapu, kdyz padne server. Proto se nehraje
Áno server oldschool navštevujú ne-oldschool hráči, ale hráči ktorí sú dosť šikovní a inteligentní nato, aby sa tie mapy naučili naspamäť ako greece,estate,assault_lol a pod.
Samozrejme, že sa to nenaučia, keď sa tie mapy hrávajú "raz za uhorský rok" a 3/4 serveru má z toho doslova guláš. Ešte by som navrhol aby sa tam pridal pravidelný cyklus máp, alebo väčššie obmedzenie votovania máp z 10 na 15. To hráčov donúti spoznávať "nové" mapy a z "fejkového" oldschoolu sa stane poriadny oldschool ako si tento portál zaslúži.

Pikii :D
13-09-13, 10:17
Mne sa osobne Ramonesov návrh páči na Csku som sa neukázal dlho ,ale Old by tieto zmeny mal podstúpiť, už dávno bolo od XXX hráčov navrhnuté zmeny ,ale asi 90% sa neuskutočnilo na Olde som celkom často hrával ,takže ja som z Ramonesovím návrhom spokojný a súhlasím

Facened
13-09-13, 11:22
+ de_dust_castle;de_dust_2009;de_dust4ever

RaM0n3s_StR!k3
13-09-13, 23:09
+ de_dust_castle;de_dust_2009;de_dust4ever
Neviem, či tam tieto mapy chceš pridať iba preto, že máš dusty rád, ale ak hej, tak to môžeš požiadať aby sa vytvoril dust server. Je pravda, že sa dust_castle na oldschoole kedysi hrávala ale zakaždým sa v kuse zmazala ... kto vie prečo ?
Na dm ffa sa hrávajú ale na oldschool som zásadne proti a aj pochybujem, že by sa tam pridali. Tento tvoj návrh by som pochopil ako nejaký experimentálny a bol by to ešte viacej for fun server, čo sa týka máp. Tento thread je určený nato, aby sa tie mapy čo tam nepatria odstránili a nie pridávali !

Kotel
18-09-13, 09:15
Môj návrh : 1: as_oirlig
2: as_tundra
3: cs_militia
4: cs_office
5: cs_italy
6: cs_siege
7: cs_747
8: cs_estate
9: cs_backelley
10: de_prodigy
11: de_survivor
12: de_storm
13: de_vertigo
14: de_torn
15: de_cbble (poprípade forge)
16: de_chateau
17: de_rotterdam
18: de_piranesi
19: de_scud
20: de_village
21: de_mirage

Skoro všechny tahle mapy tam už jsou, takže jich pár smáznu a je to.
Mapa, co se hrála 10 map zpět se nedá votnout, což je podle mě dostačující.

Ladix
21-09-13, 13:37
Do seznamu map by to chtělo přidat třeba nuke, train, cs_assault, heat, westwood, abou. A hlavně smazat ten nevychytaný greece.

gos
21-09-13, 14:08
Preco ste zrusili dve najoblubenejsie mapy na oldschoole westwood a assault_lol?

gos
21-09-13, 14:13
Naco pridavate mapy ktore sa hraju na classicoch ako su cplka train a nuke, myslim ze ludia si vyberaju oldschool aby prave taketo mapy nemuseli hrat 1000x dokola

RaM0n3s_StR!k3
21-09-13, 18:32
Naco pridavate mapy ktore sa hraju na classicoch ako su cplka train a nuke, myslim ze ludia si vyberaju oldschool aby prave taketo mapy nemuseli hrat 1000x dokola
Train a nuke na oldschoole niesu a ani nikdy nebudú. Mapy cpl sú tam odjakživa ak si si to nevšimol.
btw- Westwood nieje oldschool ale assault by sa mohol pridať.

MARTiii
21-09-13, 18:49
jeste posychrovat tu, cs_assault, kdyz se zrusil ten lol a vubec nevadi, ze je dost nevyhodnej pro policisty

greece zrusit, je tam aj mapa 747? jestli ne muzes ji tam pridat

gos
21-09-13, 21:21
Cs_assault_lol tiez nie je old school, ale normalny assault je nehratelna zla mapa.
Dnes cely den kazdy nadaval na teba Ramones za to ze tu nie je westwood, ale je to na rozhodnuti vedenia servera, ci sa bude chciet prisposobit komunite ktorej velka vacsina westwood chce alebo jednemu hracovi, ktory ju tam nechce.
Cplka vznikli az po 1.6 takze to tiez nie su niake oldschool mapy

RaM0n3s_StR!k3
21-09-13, 22:13
Cs_assault_lol tiez nie je old school, ale normalny assault je nehratelna zla mapa.
Dnes cely den kazdy nadaval na teba Ramones za to ze tu nie je westwood, ale je to na rozhodnuti vedenia servera, ci sa bude chciet prisposobit komunite ktorej velka vacsina westwood chce alebo jednemu hracovi, ktory ju tam nechce.
Cplka vznikli az po 1.6 takze to tiez nie su niake oldschool mapy
Komunita ne-oldschool hráčov sa samozrejme čakala :) ... Ak si im to nepáči, že tam nemajú svoje nesmierne obľúbené mapy, tak nech navštívia napr. gayshites oldschool. Hneď sa budú vracať s tým, že výber máp tam je podla nich katastrofálny. Sú to hlavne ne-oldschool hráči, ktorí budú v kuse pindať na každú zmenu, na ktorú sú zvyknutý.
Treba dať tomu čas nech si nato zvyknú.
btw- Som zvyknutý, že mi hráči nadávajú. V mojom prípade je to normálne :)

gos
21-09-13, 22:20
Hovorim o komunite co je na serveri, to ci je oldschool alebo neoldschool podla mna nehra rolu.
Sam hram CS asi 13 rokov a to ze niaka mapa nebola v baliku spolu s hrou neznamena ze nemoze byt old school. (napriklad de_rats a minimilitia su o dost starsie ako vsetky CPLka dokopy, ktore nikdy v baliku s hrou neboli)
Sam vidis na reakciach ze tu mapu tam chceme ale ty si aroganty nerd co je akurat online hero za pc. CG ti

gos
21-09-13, 22:31
Tak isto co je oldschool na greece a scud? Na oboch tychto mapach su dokonca na plante skor T ako CT a naviac v greece na niektorych CT spawnoch nie je mozne nakupovat

wocogo
25-09-13, 10:02
Prosím Kotel, o navrácení oldschoolu do původního stavu. Ramones vůbec nebere ohledy na ostatní, co na serveru hrají, a když jemu jedinému se zas něco nelíbilo, proč neodešel hrát na jiný server nebo nejlépe do jiné galaxie. Všeci na Ramonesa nadávají, jediné co Ramones na svoji obhajobu řekne je: TATO MAPA NENI OLDSCHOOL. Ale hlavne že jeho vyžádaný de_Rotterdam tam je. Proc tam není misto nej de_heat? Nebo cokoliv de_blue_b5, když už se pomalu pomalinku přestávali hrát mapy dokolastane se toto. Navrácení do původního stavu je řešení, že nikdo nebude nedávat, protože si hráči již takto zvykli. A pokud to teda nejde, tak aspon prosím o přidání dvou menších map: De_abou, a de_crossfire sector, protoze dopoledne, kdy TĚŽCE OLDSCHOOLOVÝ HRAC(i) JAKO RAMONES sedí na hodině vlastivědy, nebo v noci, kdy se jim zdají sny, že v ruce drží kalasnikov, tak na servru je 6 lidí a teď si tam nemáme, co zvolit. Takže žádám, a apeluji na Vás, assault lol, westwood, heat, abou, crossfire, blue b5, nebo aspon navrácení do původního stavu, díky. (A greece ma rado silene moc hracu - tu asi nevyštípem)

(Ramonesu Ty ani neodepisuj)

DÍKY KOTLE

NarutoO
25-09-13, 10:56
wocogo, když Ramones dovolí, a ty též, odpovím za něho já. Old school je old school. Měly by tam být mapy, které byly součástí vydání 1.6 a předchozích BETA verzí. Je to napsané v tomto fóru nahoře několikrát. Nevím, jak často na serveru hraješ, ale většina lidí už teče, když se navotuje assault_lol, nebo greece. Tolik objektivní fakta. Několikrát jsem přes chat posílal reklamu na toto fórum a nikoho z těch lidí, co tam chodí, to evidentně nezajímá. Stejně jako si s Ramonesem nepokecáš při hře, tak ani moc nevyřešíš co se serverem. Není pravda, že by to byla jen věc Ramonese, já jsem svůj názor taky psal a myslím, že to bude z části i moje zásluha. Psal i Ladix a moqq. Toho druhého jsem teda už dlouho neviděl.

Nechal bych těch osobních útoků (jako s těmi sny a vlastivědou), protože i když mě občas Ramones štve (když mi dá pár fragů v řadě za sebou), nepřináší to nic dobrého do diskuse.

Navrhl bych toto:

vzít nějaký ze stávajících serverů, který je málo používaný a tam by se hrály právě tyto mapy. Ty co byly na OldSchoolu a už tam nejsou. Mohlo by se to Jmenovat Community Maps anebo podobně. Myslím, že by to byla rarita CS serverů, nikde jsem nic podobného neviděl (taky je otázka, jestli by to někoho přilákalo, já myslím, že jo), takže tolik já.

-NtO-

wocogo
25-09-13, 14:19
Ano, Naruto, já chápu, že oldschool znamená - mapy z vydání 1.6, ty tam, až na pár výjimek také byly, plus dalších asi deset map, které byly sice novější, ale některé z nich si hráči oblíbili (westwood, heat, assault lol, atd....- vyměnit za de_rotterdam, nebo de_village třeba....). Je škoda, že hráči nepřijdou vyjádřit své názory sem, ale komentují vše ve hře. (A Ladix byl taky celkem dost vytočený, ale tady zachoval dekorum...) Hlavně nechápu, co tam dělá mapa de_rotterdam, kterou si Ramones vydupal, ale to už je malinký detail.

Dobrá tedy, klidně ať se vytvoří nový server experiment´s, a přendají se tam mapy z oldschoolu, které byly vyřazeny, jako bob, blue_b, westwood a podobně, plus třeba nejaké oblíbené z jinudy, napříkald cs_rio, de_eldorado atd, nicméně - opravdu bude bývat tento server plný? Musely by se tam opet pridat aspon 5 klasických starých map, aby to někoho nalákalo. A pak bysme byli skoro zase jako v oldschoole : ) ALE JSEM PRO.

A stále to neřeší otázku - menší mapy,na noc a dopoledne. Pokud chcete opravdu oldschool, tak navrhuji doplnit mapu CS_BANK, která se hrávala ještě v hernách, kdy nebyly počítače doma, je to menší mapa, ale když je nás na serveru 2 na 2, torn se opravdu hrát nedá.


Cau, kocici hlavy

RaM0n3s_StR!k3
25-09-13, 18:26
@wocogo: Keď som niečo užitočné chcel urobiť pre server "oldschool", tak ty a tvoja družina ma poslali do prdele." Za dobrotu na žobrotu".

PS: Jebem na Vás a už sa môžem vysrať na všetko čo si na serveroch robíte a robiť budete. Tak jebnite tam nas5ť mapy, ktoré tam nepatria, robte si čo chcete !
Potom sa čudujme, že o 1.6 už nikto nemá záujem a pomaly to už umiera.
Čaute pozdravujem "ne-oldschool" hráčov", ktorí majú vzťah k svojim umelým mapám.
Sorry, že som serveru chcel pomôcť :cray:

NarutoO
25-09-13, 19:34
@wocogo: Keď som niečo užitočné chcel urobiť pre server "oldschool", tak ty a tvoja družina ma poslali do prdele." Za dobrotu na žobrotu".

PS: Jebem na Vás a už sa môžem vysrať na všetko čo si na serveroch robíte a robiť budete. Tak jebnite tam nas5ť mapy, ktoré tam nepatria, robte si čo chcete !
Potom sa čudujme, že o 1.6 už nikto nemá záujem a pomaly to už umiera.
Čaute pozdravujem "ne-oldschool" hráčov", ktorí majú vzťah k svojim umelým mapám.
Sorry, že som serveru chcel pomôcť :cray:

Ramones, twle. Neházej ÁKáčko do žita. Vždycky to má řešení. Uklidňoval jsem kočičáka, budu uklidňovat i Tebe. :P
On má v jedné zásadní věci pravdu: ty bys rád přidával mapy, na druhou stranu jsi zastáncem striktního Old Schoolu. V tom s ním souhlasím, že to může působit trochu povýšeně. Když tohle vysvětlíš, myslím, že se můžeme vyhnout zbytečné konfrontaci. No offence. Možná ještě víc než ostatní na serveru, nebo tady na fóru věřím, že chceš přispět komunitě. Tvůj styl hry tomu ale nenasvědčuje. Respektuju, že lepší hráč na publicu nemá potřebu hrát týmově (a respektuju i konkrétně tvůj styl hry), pak ti ale málokdo bude věřit, že hraješ pro blaho všech v obecné rovině. Tohle si myslím, že má kočičák a další diskutující hráč na mysli. Jestli se mýlím,opravte mne a vyjasněte lépe Vaše názory.
s láskou
-NtO-

gos
05-10-13, 15:05
1. Ramones nechce pomoct komunite ale len sam sebe a zopar ludom co maju podobny nazor => ide o velku mensinu hracov...
2. Striktne OldSchool... Nenechaj sa vysmiat, je tam kopec map ktore vo vidani 1.6 neboli... (Pre mna osobne su oldschool mapy tak z 1.3 alebo starsie napriklad 1. Aztec kde ste este mohli dostat zasah bleskom xD , 1. Inferno (co je dost malicka mapa), Siege este s tym obrnenym vozidlom, nezosvetlena militia, tiez sa pamatam ze sme hravale cs_bank v herniach alebo de_rats ci fy_iceworld a mini_militiu, nehovorim ze by sa sem mali dat, ale su to mapy starsie ako nejaka havana, airstrip, chateau, CPLka (cPlka a ich modifikacie nikdy sucastou 1.6 neboli) ;) Nechcem tym povedat ze by sa taketo mapy mali odstranit (teda podla mna CPLka by sa odstranit mali, kedze sa hodia na classic ktory je o tom ze tam ludia hraju mapy co sa hravaju na CW)
3. Ide o to ze sa odstranili mapy ktore ked sa nominovali na 95% vyhrali, takze sa jednoznace jednalo o najoblubenejsie mapy v komunite, cize ich odstranenie komunite nemohlo pomoct ale to uz vas "Striktnych oldschool hracov" vobec nezaujima.

Uprimne normalny assault je nehratelna mapa, kde sa CS prakticky nemaju ako dostat dnu, ked to T len kempia, takze jej alternativa assault_lol len pomoze a ked nie assault_lol tak aspon assault_upc, ktory nema az tolko vstupov.

RaM0n3s_StR!k3
06-10-13, 13:56
@gos
1. Určite to nerobím pre seba.
2. Ty tu niečo splietaš aké sú podľa teba mapy oldschoolu, ale nesralo ťa predtým, že pred touto zmenou tam boli ne-oldschool mapy a teraz to konečne ako tak vyzerá. Tak ty tu radšej už nepíš, pretože to riešiš už len ty.
3. Nejaká havana zaznamenala prvý výskyt na CS 1.4 ... Nejaký Chateau zaznamenal prvý výskyt taktiež na 1.4 a Aistrip na 1.6. Nabudúce si over fakty, keď niečo napíšeš. Myslím, že to je viacej oldschoolove ako nejaký umelý westwood.
4.Keď si tu ešte ty pravdepodobne nehrával, tak tu bola klasická assault. Ale hráč pod "krycím menom" RaM0n3s_StR!k3 požiadal aby sa tam dala "lolka". Vtedy bolo všetko v poriadku každý bol spokojný. A ty tu do mňa pičuješ, o assaulte. Keby som to ja vtedy nenapísal, tak by klasická assaultka pravdepodobne na oldschoole zostala až dodnes.
5.Ide o to ze sa odstranili mapy ktore ked sa nominovali na 95% vyhrali, takze sa jednoznace jednalo o najoblubenejsie mapy v komunite
Tak toto si zajebal kámo :D
10 najobľúbenejších máp podľa HLSTATSX:

1. de_greece - je tam
2. cs_estate - je tam
3. de_westwood - nieje tam
4. cs_italy - je tam
5. cs_office - je tam
6. de_aztec - je tam
7. de_dust - je tam
8. cs_assault_lol - nahradila ju assault
9. de_scud - je tam
10. de_sunny - je tam

Jediná najobľúbenejšia mapa, ktorá sa zrušila bola westwood. Takže už radšej nepíš, píšeš zle!

Konečne si otvor oči a zamysli sa, čo si tu napísal, pretože si neskutočne sereš do huby a neskutočne ťa sere čo sa stalo s "tvojim" serverom. Nikto to už nerieši. Nieje už o tam žiadna zmienka, len teba to očividne sere. Čo už ...
Ak si si nevšimol oldschool začína pomaly gradovať. Cez týždeň poobede je väčšinou totálne plný server a neni tam 5 v 5. Nieje to žiadny 5 v 5 clanbase ale public server.

wocogo
06-10-13, 17:57
To není pravda, že to nikdo neřeší, jen jsme zlomili hůl nad tím, neboť nás nikdo neposlouchá. .....

!!!(Viz. Moje žádost o přidání mapy cs_rio a cs_bank ----> asi 3/4 roku zpět.... ZADNA ODPOVED, ani na zkoušku ---> Napise Ramones, ze chce na zkusku de_rotterdam, lup, má ju tam, a ještě navíc tam zůstala i po změně na striktní oldschool.
Viz MOJE ŽÁDOSTI O MALÉ MAPY NA NOC (stačí přidat cs_bank, de_crossfire_sector, de_abou) NIC
Viz NAVRÁCENÍ ASPOŇ PÁR MAP ZPĚT, KTERÉ SI HRÁČI JIŽ OSVOJILI (de_westwood, cs_assault_lol, de_heat, de_mog, de_blue_b5) NIC - ŽÁDNÁ ODPOVĚĎ
Viz Když teda nejde navrátit nic do původního stavu, ok, ať se udělá experiments server s mapama, které byly vyřazeny + nějaké klasiky, ať to přitáhne lidi (+ cs_rio) NIC)!!!!

Tak když je můj názor pro srandu králíkům, tak nemá cenu sem ani psát ....

To GOS: HAHA, aztec s blesky si pamatuju :D :D :D

To Narutoo: Prosimtě, mě vůbec nejde o žádný ramonesuv styl hry, at hraje, jak umí. Tady jde o to, že se prostě ani nikoho nezeptal, neporovnal nazory, pak dojde...zrovna on...(na kohokoliv jineho by kašlali - jako na me), napise, a lup, vse se zmenilo jak po másle. Tak když mají jeho slova takovou váhu, proč si raději vše nepromyslí s ostatními. Jde mi o to, že já se vrátím z vykopávek z Říma, sednu si, napisu: de heat NIC, de abou NIC de westwood NIC de assault lol NIC de mog NIC ....tak se trochu divím. A panikařím, že už si nikdy v životě nezahraju de_heat... :( No jo, všichni jsme si rovní, ale někteří jsou si rovnější. To mě štve, ramonesovi stačí písknout, a projde mu očistcem aj blbý de rotterdam :D c´est la vie.

To Kotel: TAK BUDE SE S TÍM TEDA JEŠTĚ NĚCO DÍT?!

čau, kočičí hlavy

RaM0n3s_StR!k3
06-10-13, 18:17
Som obyčajný hráč ako ty. Nemám tu žiadnu právomoc, nemám tu nič. Na fórum hlásim cheatrov alebo riešim takéto veci ohľadom oldschoolu. Možno by si tvoje návrhy niekto všimol, keby položíš seriózne a dobre napísané návrhy. So mnou to tu nemá nič spoločné .. to si vyhoď z hlavy !
Keď tu píšeš aby sa pritiahli ľudia na server, tak to si neviem predstaviť, pretože oldschool býva v poslednej dobe zaplnený, takže predpokladám, že hráči sú spokojní. Dokonca som na vlastné oči videl ako niektorí hráči si pochvaľujú nové mapy. Rotterdam sa tam pridala, pretože na oldschool patrí. Je to jedna z prvých máp na csku. Podľa mňa sa to snáží riešiť pár tých istých jednotlivcov. Ostatok je spokojní.

Edit: Kotel mohol by si prosím pridať spawny na cs_siege, je to tam 10 v 10. díky

gos
08-10-13, 00:46
Ramonko:
1. Pisal som ze to robis pre velku mensinu ludi, keby si nebol taky zaslepeny a bol online po tom ako sa tie mapy zrusili vedel by si o com hovorim. To ze sa kazdy nejde stazovat na forum je ina vec, to neznamena ze to ludom nevadi...
2. Nikdy som nepisal ze havana, chateau a airstrip neboli sucastou 1.6, tak plz citaj poriadnejsie... Pisal som o tom ze pre mna to uz nie su old school mapy a vymenoval som co pre mna su old school mapy (nebudem sa opakovat). CS hram 13 rokov takze je pre mna nieco ine old school ako pre niekoho kto ani nevidel CS 1.3 a nezazil ten vyvoj... Obe mapy o ktorych som pisal ako o najoblubenejsich westwood aj assault_lol su v top 10, tak uz neviem kde maju byt aby si uznal ze boli jedny z najoblubenejsiach. Zrusil sa assault_lol a ak si myslis ze sa da assault porovnat hratelnostou s lol tak si fakt prepnutejsi ako sa prezentujes :wink:

Greece, scud, sunny, cplka a neviem ake este su stale v zozname aj ked nikdy v CS 1.6 a nizsie neboli.
Takze neviem kto si tu sere do huby, ale ja urcite nie :wink:

NarutoO
08-02-14, 21:03
Ahoj, v reakci na tento thread jsem podal ->tento< (http://csko.cz/forum/showthread.php?24931-Zalo%C5%BEen%C3%AD-nov%C3%A9ho-st%C5%99%C3%ADlec%C3%ADho-serveru-NEW-MAPZ)- návrh. Pokud s ním souhlasíte, přispějte do vlákna relevantním přípěvkem, palečky netřeba :)