PDA

Zobrazit normální verzi : Elo



After
09-07-13, 12:04
Ahojte. Dnes som čital članok , ako sa stať lepšim hračom :D . Ten človek tam nedoporučoval hrať rankedy na nizkym elo , napr. brzon za adc alebo supporta. Chcem sa spytať či je to iba jeho vymysel alebo na tom niečo je pravdy. Ja zatiaľ lvl 30 nesom a rankedy nehram ale na svojom byvalom učte som bol lvl 30 a rankedy som hral , väčšinou top lane . Teraz som si však založil novy učet a už som skoro 30 a bavi ma najviac adc.

Slunicko
09-07-13, 12:24
Ahojte. Dnes som čital članok , ako sa stať lepšim hračom :D . Ten človek tam nedoporučoval hrať rankedy na nizkym elo , napr. brzon za adc alebo supporta. Chcem sa spytať či je to iba jeho vymysel alebo na tom niečo je pravdy. Ja zatiaľ lvl 30 nesom a rankedy nehram ale na svojom byvalom učte som bol lvl 30 a rankedy som hral , väčšinou top lane . Teraz som si však založil novy učet a už som skoro 30 a bavi ma najviac adc.

Hraj to, co umíš nejvíc, podle mě se právě na low elu vyplatí hrát adc, protože když to aspoň trochu umíš, tak se nafarmíš, při nejlepším ještě nafídíš a pak tu hru lehce potaháš, suppporti na low elu NEJSOU, tam prostě pickneš třeba threshe a jedeš build jak na adc, protože tam to nikdo nechápe a ještě nikdy jsem neviděl v bronzu supporta, zrovna boostim kamarádovi účet z bronze 5, já normálně hraju jungli ale tam hraju only mid LB a mám tam 7 výher a 0 proher, takže celkem gg, prostě hraj to, co nejvíc umíš a co ti vyhovuje.

karl0b
09-07-13, 17:06
mid a jungle jsou pro mě tahací role

vedouci venny
09-07-13, 18:29
nejlepsi kdyz ti to nekdo potaha a potom to muzes kurvit ostatnim protoze nebudes vedet co mas delat :happy:

wejn
09-07-13, 19:28
pokud se chceš dostat vejš hraj role ktery změní hru jak už psal profesor karlos jungle a mid. Bot linka je k ničemu pokud hraješ soloq a máš špatny carry/support,a top je odřiznutej od světa. Jinak low elo je bronze-gold takže je to stejně do platiny všude stejny a ani potom to není něak extra lepší. zvlášt v tomhle debilnim novym systemu kde stačí jen hrát hrát hrát a vytahá se i ta největší nula.

karl0b
10-07-13, 02:34
pokud se chceš dostat vejš hraj role ktery změní hru jak už psal profesor karlos jungle a mid. Bot linka je k ničemu pokud hraješ soloq a máš špatny carry/support,a top je odřiznutej od světa. Jinak low elo je bronze-gold takže je to stejně do platiny všude stejny a ani potom to není něak extra lepší. zvlášt v tomhle debilnim novym systemu kde stačí jen hrát hrát hrát a vytahá se i ta největší nula.

to ovšem neplatí pro alistara

wejn
10-07-13, 10:40
jo to je vyjimka, free elo shower

Nixvan
13-07-13, 20:41
Trošku odveci ale nechce mě někdo potahat z BronzeIV Na eastu? Tam se to prostě samo nedá protože dostávám jen poláky do teamu..

Slunicko
13-07-13, 21:24
Polaci jsou ve sstatistikach 1000x lepsi nez my, nevymlouvej se na ne, ja ted boostil kamaradovi ucet z bronze 5 za 8 dni jsem byl v silveru (mezitim jsem hral i na svem uctu) takze to nebude polakama ;)

wejn
13-07-13, 21:55
většinou sou slováci a češi 10x větší zlo než poláci, jen ste ubožáci a všechno svádíte na ostatní, všichni sou v bronzu kvůli polákum, kvůli komu sou tam teda poláci *mindblown*
a s elo boostingem děte taky dohajzlu, pak ty ubožáci z bronzu lezou vejš a divěj se že dostávaj flame a prohrávaj 10x víc než v bronzu

bloodykill
17-04-14, 18:05
Momentálně si boostim LP o 106. Hlavně hraju mid, přesněji katarinu a vipadá to následovně: KAtarina: ranked 4hry, 4 výhry, normal 13her 13výher. Za zmínku taky stojí gragas, se kterým mám sice jen 5her celkem, ale 4 vyhrané. Jinak našel jsem si poláka, co hraje support(leona) a v životě jsem neviděl lepší teamwork od bronzu až do goldu. Krásně si to dáváme a bot jsem s ním neprohrál ani jednou, bohužel z ADC se blbě tahají hry, když mid nebo top feedí jako o závod

RS - Neo
17-04-14, 18:27
1000x lepší? :D To možná protože, že jejich komunita je asi 5x větší, než ta naše. Na eastu tam možná, ale všechno tohle je kvůli jejich počtu. I ten flame... někteří lidi jsou prostě nepotahatelný, nehledě na národnost a na eastu je to takový, že dostaneš i poláky proti sobě, tak wtf... Nevím, proč lidi strkají všechny obyvatele jednoho státu do jednoho pytle.

Slunicko
27-05-14, 17:48
Měním názor, nejde to potahat, spadl jsem do plat 3 z plat 1 :'(

:D Dal Ta Bhoper:D
27-05-14, 19:57
Ale ide...