PDA

Zobrazit normální verzi : Steam



Despe
09-07-13, 15:17
Zdravím, dá se říci, že jakmile jdu do hry, tak dám shift+tab, aby sem se kouk, kdo kde hraje. No a právě v tom je ten problém, jakmile ten tab+shift dám, tak dám tu svorku co je v prátelích, no a informace o hře, pak se to sekne a tak 6sec se nic neděje, vypne se to samo a hodí se mi to jen do hry. Pak za celou dobu shift+tab nereaguje. Doufám že víte co mám na mysli. Kdyby někdo věděl co stím, budu vděčnej, kdyby to sem dal.


Děkuji s pozdravem kNAz ~

E: Po 5 minutách mě to vyhodí ze serveru a napíše to "Steam connect lost"

Kubelas
09-07-13, 21:19
To mi taky dělá když zapnu csko. Pak mě to hodí o hry. Pak mi to po chvilí zase de

Volume
09-07-13, 21:26
Mám ten samej problém .. proto si vždycky počkám tak 2-3 minutky co jsem na serveru.

Charon35
09-07-13, 21:33
Neviem či to má niečo s tými fakt skvelými updatmi, ale dneska som hral po pár dňoch a išlo pa poraziť. Najskôr ma vyhodilo kvôli nejakému Fattal erroru a potom asi za 10 minút 5-6 krát Connetcion lost. Neviem čo sa deje, ale leze mi to na nerv. Riešenie nemám, radšej to vypnem a zajtra uvidím.

3necky
09-07-13, 22:51
Neviem či to má niečo s tými fakt skvelými updatmi, ale dneska som hral po pár dňoch a išlo pa poraziť. Najskôr ma vyhodilo kvôli nejakému Fattal erroru a potom asi za 10 minút 5-6 krát Connetcion lost. Neviem čo sa deje, ale leze mi to na nerv. Riešenie nemám, radšej to vypnem a zajtra uvidím.

Tak steam se dneska zase aktualizoval (97 MB), bude to pravděpodobně tím.

Charon35
09-07-13, 23:10
Tak steam se dneska zase aktualizoval (97 MB), bude to pravděpodobně tím.

Ja len nechápem ako je to možné, keď aktualizácie mám vypnuté... to už fakt robia naschval či čo.

Bezdak
10-07-13, 00:02
Nene.. on se updatoval steam jako takový, ne csko.

hofy
10-07-13, 00:04
Mě to Steam klienta updatuje snad každý den, už jsem si zvykl :D

Despe
10-07-13, 00:28
Ano to mi taky dělá, ale dnešek byl asi speciální den, jelikož mi to tam něco stahovalo. A jak sem řekl včera to bylo okey, i když je ten update každej den. Netuším proč to dělájí, 4-5 měsíců zpět, to byly časi, žádne tyhle sračky! Normalní skvělá hra ke koupení.

Kazki
10-07-13, 11:02
Mne to robi tiez.. nejak to neriesim lebo vzdy viem kedy mi to spravi... deje sa mi to furt ked si chcem niekoho pridat do friendov alebo ked chcem zistit kto na serveru hra cez shift+tab :-) pomoze restart steamu a vtedy vam kick kvoli "Steam connection lost" nehrozi.. :-) hned viem ze ma kvoli tomu kikne ked mi to okienko co zapnem so shift+tab zacne blikat
E: robi mi to dlhsie a nieje to ziadnym super updatom
E2: restartom som myslel restart tj. vypnut a zapnut... ale hej kludne ho aj reinstaluj, aj to pomoze hh
E3: po dnesnom superultra 40mb update mi nefunguje shift+tab vobec... klikam ako dement a nic sa nedeje, ani neblikne alebo lagne, uz ani to okienko v lavom dolnom rohu "Acces the steamcommunity while playing" sa mi neukazuje

Despe
10-07-13, 11:50
pomoze restart steamu a vtedy vam kick kvoli "Steam connection lost" nehrozi.. :-)

No, teď se tě zeptám na ten restart steamu, někdo ho jakoby reinstalne, a říká tomu restart steamu, neboli druhá možnást, restartují ten steam a to je pro mě tedy restart steamu. No tak se zeptám tebe co z těch dvou možností myslíš?. Když to pomohlo tobě snad aji mě.

_AnGeL_
10-07-13, 21:12
Steam connection lost som vyriešil jednoduchým fixom, ktorý som našiel na konkurenčnom portály.

hofy
10-07-13, 21:14
po dnesnom superultra 40mb update mi nefunguje shift+tab vobec... klikam ako dement a nic sa nedeje, ani neblikne alebo lagne, uz ani to okienko v lavom dolnom rohu "Acces the steamcommunity while playing" sa mi neukazuje

Přesně, otevřu to rozhraní, 4x problikne a ukončí se.

ThugUrchite
18-07-13, 10:09
Updating steam, entering package...
Ajajajaj, já jsem sebevrah.

Amazing-Zajic
18-07-13, 11:36
Updating steam, entering package...
Ajajajaj, já jsem sebevrah.

Co s tím všichni máte? Tak se updatuje steam-Ne hra..

Despe
18-07-13, 13:01
Amazing zajíc, tuším je to starý téma, no víš asi nemáš steam, musel by si to znát.. Vysvětlovat to fakt nebudu.

Amazing-Zajic
18-07-13, 13:13
Amazing zajíc, tuším je to starý téma, no víš asi nemáš steam, musel by si to znát.. Vysvětlovat to fakt nebudu.

To mě pobavilo, nemáš steam :DDDD
1) Včera jsem s tebou hrál gather, 2) Asi ignoruješ podpis, ale dobře no.