PDA

Zobrazit normální verzi : Cheater



Lynviy
19-08-11, 10:50
Zdravím dneska jsem objevil cheatera na serveru DM FFA Only HS. Hráč má AimBot, povšiměte si jak kmitá ten crosshair, což dělá u AimBotu. A také je tam vidět WH. Bohužel mi utekl, ale demo mám zde - http://csko.cz/dema/upload/dir/quicky.dem


nick: Quicky ;) Neska nejde :/ mp3

STEAM_ID: STEAM_ID_LAN

IP: 95.102.137.231

Děkuji
ElYtE HuNtEr

72 Virgins
19-08-11, 12:10
Hroznej cheat jmenuje se SKILL. Aimbot ani náhodou WH taky ne. Hele kámo přestan nahrávat videa! Když máš podezření prostě napiš do chatu s vykřičníkem na začátku. !Podezřejní na cheatera quicky a je klid. Opravdu wh AB nepoznáš. Vím, že to myslíš dobře, ale my jen ztrácíme čas.

Lynviy
19-08-11, 12:30
To AB tam bylo zjevné, ale lockněte to.

72 Virgins
19-08-11, 17:58
Kdyby bylo zjevné tak jsem ho zabanoval. To co jsi tam viděl byl prachobyčejnej skill

Lynviy
19-08-11, 17:59
Podívej se na to ještě 3x.

72 Virgins
20-08-11, 12:39
Podívej se vim, že se některý situace zdaj divný. Jenže ten hráč dá dvě hlavy na HS serveru a pak se do dalšího hráče ne a ne trefit. Tak to prostě nemůže bejt AB. Navíc jak píšeš crosshair se mu necukal jak je pro AB příznačné. I to, že jsi smazal odkaz na demo svědčí, že ani ty jsi si jistej moc nejsi. Vážně klidně nahrávej, když máš podezření, ale zároveň zavolej admina přes vykřičník na začátku. Já mam na DM přesnost kolem 70ti procent což bys mohl považovat za jasnej důkaz cheatu protože normálně je běžná přesnost 20-30%. Jenže není vše jak se zdá. V tom videu prostě důkaz není. A dívat se na to 3x fakt nebudu. Příště zavolej mě nebo jinýho admina a bude klid.

Billy
20-08-11, 13:02
no aimbot to určite nie je

Lynviy
20-08-11, 19:13
Kdyby si nevzala ten Famas/Clarion tak by to šlo vidět na tom AK 47. To mě dost naštvalo.

vedouci venny
20-08-11, 20:03
Si moc moudrý na to abychom ti věřili

Lynviy
20-08-11, 20:05
Však podívej se jak hraje s AK a potom jak hraje s Famasem, je to velký rozdíl. Ale co už, není to průkazné, chtělo by to déle to AK.

vedouci venny
20-08-11, 20:06
Koukni se na DM jak hraji já jak hrajou ostatní potom jak hraji já a potom jak hrají ostatní.. Nad tím zůstává rozum stát co trefím na DM a co na classu ne

SudHowen
22-08-11, 15:12
Podívej se vim, že se některý situace zdaj divný. Jenže ten hráč dá dvě hlavy na HS serveru a pak se do dalšího hráče ne a ne trefit. Tak to prostě nemůže bejt AB. Navíc jak píšeš crosshair se mu necukal jak je pro AB příznačné. I to, že jsi smazal odkaz na demo svědčí, že ani ty jsi si jistej moc nejsi. Vážně klidně nahrávej, když máš podezření, ale zároveň zavolej admina přes vykřičník na začátku. Já mam na DM přesnost kolem 70ti procent což bys mohl považovat za jasnej důkaz cheatu protože normálně je běžná přesnost 20-30%. Jenže není vše jak se zdá. V tom videu prostě důkaz není. A dívat se na to 3x fakt nebudu. Příště zavolej mě nebo jinýho admina a bude klid.

Je novej aimbot, to bys mohl vědět.

gjnk.
23-08-11, 00:27
existují i různé silent aimboty, jeden na nonsteamu mám :D

Karl0s
23-08-11, 00:51
ak rozprávaš o "metori" tak to funguje len na steam

a já proč jí to tak šlo