PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o admina na War3FT



toxic_[s]killer
19-08-11, 14:45
Věk: 15
Důvod: kotelnu mam až moc rád, na to aby tu řádili cheateři
Steam: jo
Zkušenosti: jsou
Po cca roční pauze jsem se opět vrátil (před pauzou jsem hrál několik (6+) měsíců každej den jako toxic_killer, potom toxic_[s]killer a teď jako Little_Wolf)
Nejvíc hraju asi na War3, potom na Jailu (kde to zrovna 2x neumim za CT :D ) a občas zajdu i na ostatní servery.
Jednou jsem zlikvidoval cheatera (sondy)

Tuhle žádost neberte vážně, stejně nemam šanci :D spíš mi poraďte na kterym serveru bych moh nabrat admin skill, protože tady to radši zkoušet nebudu, Kotelna by šla dolů ještě než by mi někdo stačil odebrat práva :D )

UFOusek
19-08-11, 14:48
Hmm, pul zadosti je o tom, jak nemas sanci a jak je to zbytecny, ze to ani nebudes zkouset. Takze je to super no, udelal sis takovou BBC chvilku a vsechny nas tu informoval, ze mas steam a ze je ti 15, coz je fakt jako kurevsky dulezity a nevim, jak bych bez toho dozil tejden.

Larodar56
19-08-11, 14:51
Předlož své zkušenosti (servery kde si dělal cheathuntera), buď tak laskav.

toxic_[s]killer
19-08-11, 17:43
spíš mi poraďte na kterym serveru bych moh nabrat admin skill, protože tady to radši zkoušet nebudu, Kotelna by šla dolů ještě než by mi někdo stačil odebrat práva :D )

o tohle mi jde ;)

tdown
19-08-11, 18:13
Hmm... Tak v tom případě nechápu, proč to píšeš do Žádosti o práva.

Wartrik
19-08-11, 18:17
Toxic stáhni si AMXX mod do cska a můžeš se učit proti botům :)

UFOusek
19-08-11, 19:22
snaha zviditelniť sa?

Asi, jenze to failnul a ted ho maj vsichni za idiota, zivot je boj, hmm.

Svacinar
19-08-11, 19:42
Moc nechápu (asi nikdo) proč jsi tu žádost teda psal?
Když už si dáš tu práci a sebereš odvahu napsat žádost, tak ať to stojí za to, ne tohle. Je pěkný, že steam máš, ale tvoje steamid?
Být tebou, navštěvoval bych víc i jiné servery než jenom JB a učil se.

MARTiii
19-08-11, 19:54
Musis poznat co je cheat a co ne. Tzn. nabrat zkusenosti. Tim ze budes nekde hopsat na jumpech, lezt po zebrikach na hns, surfovat na surfu, si vubec nepomuzes. ( jen priklad )
Takze skoc na DM a strilej dokavad nebudes mit k/d ratio 2.0. Prejdi na classic, vystrilej ratio aspon 1.5. Potom si najdi klan a odehrej 100 cwcek.
Uspesne mas za sebou mensi pripravu na adminovani. ;-D
Zvladnuti amx je brnkacka.

toxic_[s]killer
19-08-11, 19:58
zviditelnit sem se nechtěl, původně tam na konci mělo bejt "Sranda :D " ale pak sem to zapoměl (stejně jako všechny ostatní de*ilní nápady xD ). No s tim AMX proti botům mě nenapadlo, takže dík a zkusim. Nechodim jen na jail, hlavně chodim na war3 a občas zajdu i jinam ;)
No a to SteamID myslim že to co mam v podpisu naznačuje tomu že mam steam, ale když to chceš vědět :) STEAM_0:1:30731677

toxic_[s]killer
19-08-11, 20:02
No tak skill od cheatu poznam docela dobře. Skus mi poslat nějaký demo já to zhodnotim (kdysi jsem chvíli dělal cheathuntera a nejmenovanym (a dneska už neexistujícim) serveru

ReaLiTy
19-08-11, 20:04
vice informaci: steam ID, jak dlouho hrajes csko atd...:D

toxic_[s]killer
19-08-11, 20:28
tři roky i s tou roční pauzou :D a Steam ID už sem psal ;)

Svacinar
20-08-11, 09:44
Chtěl jsi poradit na kterym serveru a jak nabrat skill ne? MARTiii ti to vysvětlit dokonale. GL.

AnnoyingGreg
20-08-11, 12:19
Moc nechápu (asi nikdo) proč jsi tu žádost teda psal?
Když už si dáš tu práci a sebereš odvahu napsat žádost, tak ať to stojí za to, ne tohle. Je pěkný, že steam máš, ale tvoje steamid?
Být tebou, navštěvoval bych víc i jiné servery než jenom JB a učil se.

Možná se nechává rád ponižovat. Půlku žádosti se shazuje, jak vlastně by Kotelnu zruinoval. :D Včera jsem ho viděl na JB za CT. NEbylo to zase až tak nejhorší.. :))

toxic_[s]killer
20-08-11, 22:41
Na ponižování sem si už zvyknul a nějak ho nevnímam, celá ta žádost (jak jsem psal) byla původně myšlená jako joke, ale než sem se dostal ke konci tak sem na to zapoměl a požádal o server kde mě vezmou jako noob admina (nebo cheathuntera) a můžu tam nabrat admin /chh skill. Odpověď jsem už dostal od několika lidí (tímto jim znova děkuju). No na tom Jailu to za CT a ještě k tomu simona žádná sláva nebyla, přece jenom mě zabili po minutě hraní a kvůli mě to vyhráli opět vězni že jo :D no ale i tak dík ;D