PDA

Zobrazit normální verzi : Sapper



LopotNiK
10-07-13, 22:07
Dobrý večer, chcel by som poprosiť o zvýšenie rýchlost na calsse sapper.
Dôvod je jednoduchý: sapper by mal rýchlo nabehnuť na nejake frekventovane miesto aby polozil miny ktore nasledne odpalia co najvetsi pocet protivnikov. Miny sa sice aj pokladaju ku Hostagom/na plant ale nie stale sa podari co i len k tomu miestu priblizit. Tak a preto chcem zvysit rychlost tejto classe lebo sice dobehnut na miesto sa ako kedy da ale otocim sa a uz mam gulky v riti :D. A zo zaciatku sa to trenuje tazko lebo vecina by mala ist do int kedze ma P90 ktora je sice rychlo no nepresna a slaba a tak rychlost je uz tazke vytrenovat. Takze som zato aby sa mu pridala zakldna rychlost na 25-30. Alebo mu dat presnejsiu zbran co sa mi az tak nepaci.

Ďalej míny: Míny su sice pekne a silne no su velmi pekne lebo ich podla mna velmi vidno :) hrac ktory si da gammu a brightness a este na svetlejsej mape typu de_nuke_(to svetlejsie), aztec, d2, huntic tam to velmi vidno takze som za aby boli aspon o tych 10 - 20% horšie viditelné. + Tí hráči co davaju pozor, vsimaju si radar a ty "bistrejsi" si minu vsimnu. A preto sa miny musia davat za steny lenze to potom sposobi mensi dmg.

Táto classa je podla mna slaba tymto smerom a hra zanu pomenej ludi tak ja sa chcem pridat na stranu hrajucich za tento class.

No myslim ze som tu rozpisal pekny roman tak snad to na vás zaposobi :D

Ďakujem

JOZKO VAJDA!!
10-07-13, 22:10
Tá rýchlosť to je dobré to by som dal. Ale míny sú dobré také aké sú to by som nemenil.

Zaciatocnik
10-07-13, 22:30
Lopotnik ale všetky classsy sú slabé na lvly 1. U teba som ešte nevidel class s vyšším lvlom takže povedať o nejakej classy, že je slabá je sprostosť a ohľadne vylepšení som proti pridaniu rýchlosti kedže ak si dáš full kondíciu tak si dostatočne rýchly a míny sú podľa mňa dostatočne "neviditeľné" takže odo mňa je aj za rýchlosť aj za viditeľnosť mín proti

LopotNiK
10-07-13, 22:38
Dobre ja sa nebudem hádať, dobre "slabé" som sa zle vyjadril ty si to napisal lepsie. A ja som aj preto za vylepsenie lebo ked hravam na bedni tak davam skore vysokeho charakteru, ale na ntb ja vecinou hram so SMG a tak by som to chcel vylepsit lebo neverim ze som jediny co hravam na NTB casto a vecina ludi mi uzna ze je to nie horsie ale tazsie ale chapem tvoj nazor.

Beat
11-07-13, 00:00
Na rýchlosti nezáleží, míny sa dajú vždy na dobré miesto položiť. ;) Znížená viditeľnosť je blbosť treba ich pekne pokladať za dvere za krabice a človek si ani neuvedomí a stupí do míny.

Zaciatocnik
11-07-13, 08:33
Dobre ja sa nebudem hádať, dobre "slabé" som sa zle vyjadril ty si to napisal lepsie. A ja som aj preto za vylepsenie lebo ked hravam na bedni tak davam skore vysokeho charakteru, ale na ntb ja vecinou hram so SMG a tak by som to chcel vylepsit lebo neverim ze som jediny co hravam na NTB casto a vecina ludi mi uzna ze je to nie horsie ale tazsie ale chapem tvoj nazor.

ja hrám len na ntb a dávam stále vysoké scóre :)

LopotNiK
11-07-13, 09:03
Takto co bol ten update steamu a ten problém s voice tak som si ho downgradoval. Islo to vpohode ale teraz co ked zapnem steam tak sa mi zacne akutaluzovat steam asi 10 updatov ja to vypínam, mam si aktualizvať ten steam?

LopotNiK
11-07-13, 09:07
Na rýchlosti nezáleží, míny sa dajú vždy na dobré miesto položiť. ;)

Napríklad mapa huntic, ked som CT nemam sancu co i len sa dostat na plant a hodit tam jednu minu lebo tonestihnem a uz mam gulky v riti. A s tou neviditelnostou by som to chcel kvoli tymu ze tie miny sa nozaj musia davat na miesta ktore niesu v uhle pohladu ktorym smerom bezisa niekedy tu minu musis dat na stenu a poto to dava mensi DMG..

Zaciatocnik
11-07-13, 09:22
Napríklad mapa huntic, ked som CT nemam sancu co i len sa dostat na plant a hodit tam jednu minu lebo tonestihnem a uz mam gulky v riti. A s tou neviditelnostou by som to chcel kvoli tymu ze tie miny sa nozaj musia davat na miesta ktore niesu v uhle pohladu ktorym smerom bezisa niekedy tu minu musis dat na stenu a poto to dava mensi DMG..

ale stihneš ak máš dobrý team a rusherov pokillujú ale dá sa to stihnúť aj cez tú miestnosť

shootradar
11-07-13, 09:41
Sapper není slabej, rychlost má velmi dobrou a nevím na co potřebuješ být rychlejší, sice P90 není obyčejně silná a proti Nanu už vůbec ne, ale s náboji je to hotová smrtící zbraň, hlavně na blízko. Navíc se mě líbí, že jako jedna z mála zbraní dokáže zastavit comando :)
A ohledně min, kdo je schopnej, dokáže ty miny dobře skrýt, a vždy se najde někdo kdo do těch min skočí a nebo nekdo kdo skočí do min a tebe odpálí, i když o nich víš a snažíš se utéct od nich než do nich skočí. :(

LopotNiK
11-07-13, 09:50
nevím na co potřebuješ být rychlejší radar mas to napisane hore, a ano P90 je uz odjakziva taze OK. Schopnost ma dobru ale zakladne staty su podla mna slabe kedze ma 0 hp a 5 kondiciu. Ale ja nehovorim iba o Hunticu ale aj snow, dust2 (bezim na long, katy a uz som dole)..

LopotNiK
11-07-13, 10:06
Tak isto mapa fy_pool tam aj nemam kde polozit minu ked ku dveram sa neda a na stenach ju prilis vidno a druha vec je ze ani neprezijem ten blok na zaciatku lebu uz mam v sebe raketu :D

LopotNiK
11-07-13, 10:17
sice P90 není obyčejně silná a proti Nanu už vůbec ne este k tejto vete, je pravda ze na dialku je to "nic" ale ani na blizko proti vyssim lvlom to nie je boh vie co, na naboj dam 9 ked nemam item.. SIce do hlavy mozno dam aj 30 ale ked uz idem fullaout tak to hadze

Beat
11-07-13, 10:39
Nechápem načo si bereš na fy_pool a fy_snow sappera, tam tie míny nemajú veľké dmg, na dustu tie míny ku dverám stíhaš položiť ( ak ťa to dobre spawne ) a míny nedávaj do kát ale pred katy (ak T nedobyjú B ). Huntic je mapa pre rakety pri nízkej kondícii nestíhaš dobehnúť na plant, takže radšej preferujem pokladanie mín do miestonosti ( pri šachtu ).
btw edituj si tie posty

LopotNiK
11-07-13, 11:06
Nato ho beriem aby som si ho vytrenoval, na tych mensich mapach sa kolo zomelie skor, a preto ho beriem lebo ani xp za koniec kola niesu male. A preto tu pisem aby sa zvysila rychlost tomu sapperovi ako sam si uz aj napisal.

shootradar
12-07-13, 09:08
Nato ho beriem aby som si ho vytrenoval, na tych mensich mapach sa kolo zomelie skor, a preto ho beriem lebo ani xp za koniec kola niesu male. A preto tu pisem aby sa zvysila rychlost tomu sapperovi ako sam si uz aj napisal.

Já nevím co řešíš, stejně furt hráš na cod2 a tam hrajou jen ty menší levely a na cod1 moc často nezavítáš ;)

LopotNiK
12-07-13, 22:03
Nie je to o tom kde su ake lvly ale kde je aka mapa, na 2 je pravda mozno hravam castejsie ale len preto lebo su tam vecinou tie mensie mapy lebo mne mapy oilrig,rats, a tie vecie nepasuju na cod samozrejme vec kazdeho ineho. Ina mapa je aztec a D2 no to tu neriesme. Kotel vyjadri sa aj ty prosim ta.

Drago
13-07-13, 14:38
Já nevím co řešíš, stejně furt hráš na cod2 a tam hrajou jen ty menší levely a na cod1 moc často nezavítáš ;)

stark s 183 je menší lv? -_____- s 153lv. je taky malej? :D to snad nemyslíš vážně :)

Co se téma týče sapera nechat jak je....miny jsou silný dost, to kam je položíš....na mapě není jen 1 nebo 2 frekv. místa :D jestli chceš rychlost sniž int. jestli int. obětuj rychlost....je to stejný jako s sharpem, chci dobrý zbraně hold budu pomalej, chci něco horšího za zbran vemu ramba :)

shootradar
14-07-13, 09:13
[QUOTE=Drago;201485]stark s 183 je menší lv? -_____- s 153lv. je taky malej? :D to snad nemyslíš vážně :)

To že tam ty dva hrají jen svědčí o tom, kdo se chce jen vyexpit na malých levelech, ale to je věc každého ...

LopotNiK
15-07-13, 20:30
Prosim ta kotel vyjadri sa, lebo ty tu mas hlavne slovo pravdepodobne. A chcel by som velmi aby sa mu aspon ta kondicka zvysila

LopotNiK
15-07-13, 20:35
Alebo mozno aj HP by stacilo zvysit na dajme tomu 20

shootradar
16-07-13, 12:42
Jo to hp má na max 200 a když jde FS proti nemu tak mu raketou těch 170 a něco ubere a už moc nezbyde :)

LopotNiK
16-07-13, 15:25
VIem ze to nepatri k tejto teme ale novu zakladat nebudem. Ked mam Cpt Notes napr. 3 ako to ze ma SS da aj na 1 ranu a ubere mi 100 aj cez cpt notes

B@Ryk
23-07-13, 15:32
Sapper je dostatečně silný akorát za něj musíš víc expit..až budeš větší lv tak bude rychlý až až

yadort
23-07-13, 16:41
lopot tak to si na omylu..
když má enemy notes já donej muzu strilet jak chci a neskape zeptaám se ho co má za item napíše notes,takže bud to nejak buguje nebo nevim(nebude to aimem)

shootradar
29-07-13, 09:31
VIem ze to nepatri k tejto teme ale novu zakladat nebudem. Ked mam Cpt Notes napr. 3 ako to ze ma SS da aj na 1 ranu a ubere mi 100 aj cez cpt notes

To dělá ten bonus SS na zvýšení dmge, ten jde i přes notes.

shootradar
27-08-13, 09:04
CHtěl bych se zeptat jestli by nešlo přidat aspoň 10 nebo 20 hp na saperovi, protože na tu jeho zbraň má nejméně hp ze všech classů a to jen 200.

yadort
27-08-13, 09:59
Kotel má v plánu vylepšit,upravit cod ale až dodělá BaseBuilder.

Ogy:)
27-08-13, 11:35
Dobrý nápad páči sa mi to sám som začal hrať sápera a je fakt pomalý a dávam všetko do INT , som PRO