PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban by Pan T o B i :)



Gajdajunior98
11-07-13, 01:39
Dobrýden přátelé, hodně lidí mě zná pod Jménem Pan T o B i dřív jsem tu hodně hrával, knife, CTf, Jail Break, awp .. Jenže byl jsem mladý a hloupý a tak jsem dostal ban za wh, no je tomu myslím že asi skoro rok a chytil jsem rozum do svých rukou, občas často dostanu chuť si zahrát jako za starých dobrých časů, jenže permanetní ban za mojí kravinu mi to kazí, pamatuju si že tu podobná žádost o Unban za perma byla a vyšli jste tomu klučinovi vstříc :) Nebudu se vás tu doprošovat jen chci vrátit staré časy a už nedělat ten bullshit co jsem tu dřív dělal. Vím že někdo bude pro a někdo ne, stejně mi napíšete kup si steam, jenže pokud si to dobře pamatuju bylo by to obcházení, no nevím, zkusím to, tak do mě :) Ještě jsem zapomněl zmíňit že svůj starý účet zde na fóru jsem zapomněl a to obnovování mi nějak zamotalo hlavu, tak jsem udělal nový protože už chci jít taky spát, peace ;)

Výpis z konzole :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 43956)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Pan T o B i
[AMXBANS] Tvuj nick: Vedle bracho :D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1860721012
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1013077951
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.235.1.226
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.235.1.226
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Vas to du naucit! <:)
[AMXBANS] Server: Kotelna - Capture the Flag | csko.cz (de_aztec)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen

Tupelko
11-07-13, 09:40
Máš sdílenou IP adresu.Kup si steam(original cs) a připojíš se.

Slunicko
11-07-13, 10:10
Tupelko, cti ty fetaku :D
Jsem na mobilu a jsem linej hledat jak dlouho mas ten ban, pokud to je uz pres rok, tak mozna by jsi mel nejakou sanci na unban, ale o tom musi rozhodnout Kotel.
Stejne by se ti ale vic vyplatil ten steam, je to jen par korun na vic a mame i my jistotu, ze si 3x rozmyslis, nez bys zase zapnul, protoze jsi do toho vrazil nejake penize..

Tupelko
11-07-13, 10:50
Stejně si musí koupit steam tak to je fuk :D
8 měsíců.Rok to teda není.

Gajdajunior98
11-07-13, 12:13
Stejně si musí koupit steam tak to je fuk :D
8 měsíců.Rok to teda není.

Jo psal jsem skoro rok no, sám jsem to nepočítal ;) Jenže když teď jsou ty prázdniny a zahcvilku začne brigáda a nemám žádnou zkušenost s tím jak dlouho trvá než to přijde apod :) Navíc se mi teď fakt peníze do něčeho bokem pro mojí radost nechtějí a ani moc nemůžu .. Ale pokud je steam jediná možnost tak nemám na výběr ..

Gajdajunior98
11-07-13, 12:14
Tupelko, cti ty fetaku :D
Jsem na mobilu a jsem linej hledat jak dlouho mas ten ban, pokud to je uz pres rok, tak mozna by jsi mel nejakou sanci na unban, ale o tom musi rozhodnout Kotel.
Stejne by se ti ale vic vyplatil ten steam, je to jen par korun na vic a mame i my jistotu, ze si 3x rozmyslis, nez bys zase zapnul, protoze jsi do toho vrazil nejake penize..

Vím že to jsou jen slova, ale věř, že už bych fakt nezapl :D Ale takhle vy jistotu nemáte, chápu že když si koupím budete mít ;)

Slunicko
11-07-13, 12:17
No vida ze se tu najdou jeste i normalni slusni lidi, kteri chapou nasi situaci, kdyz chytnes slevu, tak za to zaplatis max 100 korun, pokud bez slevy tak to je tusim kolem 150-200 ;)

Gajdajunior98
11-07-13, 12:25
No vida ze se tu najdou jeste i normalni slusni lidi, kteri chapou nasi situaci, kdyz chytnes slevu, tak za to zaplatis max 100 korun, pokud bez slevy tak to je tusim kolem 150-200 ;)

Tak já poprosím babičku :D Protože peníze z brigády musí jít na jiné věci :) Můžu poprosit nějakej link na koupi ? Ať se s tím nemusím hledat, vy už to máte určitě zmáknuté :)

matis
11-07-13, 12:29
http://www.csko.cz/shop/

http://store.steampowered.com/app/10/?snr=1_7_15__13

Gajdajunior98
11-07-13, 14:31
Ještě bych chtěl před lockem počkat na vyjádření Kotla i když si myslím že spíš taky bude proti, kvůl té jistotě steamu, jen fakt bych chtěl znát jeho názor, když ne tak si to koupím, jo děkuji za ty linky :)

Kotel
16-07-13, 19:25
Driv jak po roce to nejde (normalne se ban maze az po 2 letech).

Britny
16-07-13, 22:16
Určitě ti doporučím si to koupit přes steam, protože přes tu kartu to máš hned, jinde to trvá než jim dojde platba na účet - cca 1-2 dny