PDA

Zobrazit normální verzi : Unban - ObriJahoda



steewe
11-07-13, 13:42
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 73021)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 9 hodin, 10 minut a 45 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'kradeni bloku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): steewe :)
[AMXBANS] Tvuj nick: steewe :)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:956454832
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:956454832
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.153.11.236
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.153.11.236
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Chuck Norris
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilderZombie (bb_crete3)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

Ahoj chtěl bych požádat o unban ....ale i přesto že uznávám chybu ....ale neočekával bych takové přísné tresty ..jakožto zkušený hráč na BB ..je mi politováním jaké má tento server nedostatky ..... nemůžu za to že nejde si to locknout a tím pádem si můžeme krást bloky....a může se stát že někomu omylem vezmu blok .... a nemám čas si všímat komu jsem ho vzal ...bohužel jsem neznal tuto mapu ...a nevím komu jsem to vzal.On si stavěl úkryt z hodně beden a je pochopitelné že jsem si nevšiml že tam něco staví a vzal jsem mu ten blok ...neřekl bych kdybych to dělal opakovaně ....ale jednou a ban!!! ...dobře i to bych bral ...dal bych třeba ban na půl hodiny ale né na týden ....nevím jestli jsou tady tak přísné tresty nebo jen to admina naštvalo ..mohl bych se omluvit a vrátil bych mu jeho blok ......on si ho vzal sám .a dal my ještě ban a říkám je toto spravedlnost ..to je demokracie já doufám a moc vás prosím za unban ....ještě jednou říkám nemůžu za nedostatky serveru ...je to i má chyba to přiznávám ....děkuji za pochopení ....i kdyby se to někomu nelíbilo ....alespoń bych prosil zkrácení trestu ....děkuji .....možná by se vám nelíbilo kdybych už si nekupoval vip
a pár dalších lidí .....mě se to nelíbí toto je totiž zlodějna a i když za týden příjdu jen o pár korun ....přál bych aby si i ostatní (admini) co dávají tyto blbé bany ....zkusili jaké to je ......říkám 3 minuty jsem tam byl a ban ....né to nemá cenu ...komu jsem co udělal ...toto je sice podstatné taky by se mi nelíbilo aby mi někdo rozebral úkryt ....ale toto se mi zdá moc ...jen za takovou prkotinu ..a říkám jeden blok to je až směšné...děkuji za pochopení ......

steewe
11-07-13, 14:08
a musím říct ...Není to žádný cheat len prkotina když to srovnám je to asi jako slon a mravenec ....a nikdy nikdy som nepoužil cheat a ....to je trošku kruté nemyslíte ...a s jistotou se to víckrát nestane ...Protože já já já už na nějaký BB -ser*- nikde jinde som nedostal tolik banů je to až §.vtip.§ že .......A koukal jsem se na jiné unbany a co to je také pitomé výmluvy ,ale já si myslím že je to taková s prominutím _pičovina_ že je to až směšné ......

hofy
11-07-13, 15:07
Taky se mi jednou stalo, že jsem během posledních 10 vteřinách omylem ukradl jeden blok :D

Osobně to banuji na 3 hodiny, ale délka banu závisí na banujícím adminovi. Přimlouvám se ale za zkrácení/UB, přeci jen jde o první tvůj ban na BB.

steewe
11-07-13, 15:42
Děkuji za pochopení a myslím si, že určitě nejsme jediní..ale i tak se mi to zdá moc .týden

ObriJahoda
11-07-13, 15:59
premyslel jsem :-) kdy si mi ten block zebral a uz vim stavel jsem z tech velkych beden , a hold si mel smulu jelikoz jsem byl uz hodne nastvany nebo si nebyl prvni co mi ten den block nekdo zebral a uz jsem toho mel dost a pripada mi jak kdyby mi to delali snad schvalne :( , i kdyz mam autolock , tak to proste buguje a da se to zebrat , nekdo to dela schvalne , nekdo omylem , jelikoz ty jsi to udelal omylem a omluvil jsi se , ... tak ti ban rusim

delku banu jsem posuzoval i to ze jsi dostal v minulosti 9 banu ( sice za blbosti ale dosta,..)

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=52635

Krispo
11-07-13, 16:24
Lock