PDA

Zobrazit normální verzi : muze mi toto nekdo vysvetlit? - Mr.Vikernes



Extremista
11-07-13, 17:13
[AMXBANS] Tvuj nick: Kockopes
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:416057222
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:416057222
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.102.205.189
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.102.205.189
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Mr.Vikernes
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 3
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Zdravim, zadny ban sem tady nikdy nedostal a z niceho nic perma? To je doufam jen sranda :-) je pravda ze uz hraji jen obcas ale zadne bany sem jeste nedostal tak nevim co viki zkousis :-)
A hlavne mi tu nerikejte ze mam sdilenou ip s cheterem :-) podle valve id je ten ban muj .Diky za odpoved zatim cus .-)

vikernes
11-07-13, 17:50
Ahoj Ban byl danej na nick yeTTy kterej tu má permu za cheaty...Když jsem tento ban dával zároveň mi bylo řečené že si se přiznal v chatu k tomu že doma na NS aj na steamu máš permu za cheaty.A ten chatlog jsem prostudoval tvé doznání tam bylo.

Extremista
11-07-13, 17:58
myslis to jak se me 100000 decek pta co tu delam ze mam mit permu? promin ale rikat jim snad muzu co chci ne ? a za druhe nick yeTTy pouzivam na metinu tak si ho obcas dam i na csko , a pokud vim tak bany se na nick nedavaji ne ? jak rikam , ja osobne sem na kotelne se nicim nikdy neprovnil ... .tudis podle meho nazoru neopravneny ban !

Toy
11-07-13, 18:13
Hodně lidí ví, že si to byl ty, bohužel, nejsou o tobě zmínky v chatlogu, nejsou pořádné důkazy, být toho chatlogu tak máš po UB, to vím jak já, tak ty, takhle se ti nejspíš bude muset ten UB dát.

Extremista
11-07-13, 18:20
nevidim jediny duvod proc bych ib dostat nemel kdyz sem nic neprovedl :-)

vikernes
11-07-13, 18:35
A proč si o unban žádáš až teď proč sis nežádal dříve ?

Extremista
11-07-13, 18:39
protoze sem rikal ze hraji obcas, diky me vytizenosti se ke hram dostanu parkrat do mesice :-) ted mam do utrka max do stredy a zas se tu treb amesic neukazu :-)) zkusil sem se dostat do hry a vyjelomi ze mam ban tak sem sel hned sem :-)

Extremista
11-07-13, 19:15
acch jo muzu vedet proc to tak dlouho trva? rad bych si jeste dneska zahral :-)