PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UnBan/Poučení - warle



Inspirations
11-07-13, 17:36
Přeju Dobrý den !
Chci požádat o vysvětlení vašemu adminovi jménem "q" o tom co se dělá na vašem serveru D2 only , dostal jsem ban za "demenci a spawnkemp" z důvodu toho že jsem stál kousek od spawnu a čekal jsem až někdo půjde směrem na B do kata ( měl jsem bombu a pokud vím tak s bombou se nerušhuje ) ! Takže prosím vysvětlete mu co a jak :) !
Výpis z Console : --->
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem q
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'spawncamp,demence'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1652589335'
[AMXBANS] Tvoje IP: '217.75.218.238'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================
Děkuji s pozdravem In$p!r[A]t!oNs >

Britny
11-07-13, 20:22
Co jsem se tak dívala na hltv, tak si minutu s tou bombou dělal kraviny na bedýnce, dokud ti q nenapsal, at s ní něco děláš.. Tohle bych nebanovala, ale byl si na něj drzej no..

Inspirations
11-07-13, 20:37
No ale za 1. proč to mám na 1 den ? .. za 2. pokud vím tak všichni ostatní stály tam kde já !! Tak proč nebanoval aji je za "spawnkemp" ? ...

Britny
11-07-13, 20:54
Protože ostatní tam asi čekali s bombou.. taky to občas dělám, než ji pak někde nahánět.. A jako nebanovala bych to no.. Neunese asi že mu někdo něco řekl :)

Inspirations
11-07-13, 21:03
No jo ale teďka budu zbytečně čekat celý den ... Ale tak jako zase podle mě je docela hloupost rushovat nebo jít první s bombou ... Myslím si že to uznáš i ty , myslím že si dost zkušená :)

Inspirations
11-07-13, 21:45
Tak co dáte mi ten UnBan nebo ne ? ...

Mr.Hol
11-07-13, 22:26
UB je na adminovi...

Pokud ma hrac dost casu vubec na plant s bombou dobehnut a stihnut ju polozit - nevidim duvod proc banovat za zdrzovani, kemp apod. (ovsem demence - no nejaky duvod mit asi musel)