PDA

Zobrazit normální verzi : d2 only



SENO
11-07-13, 19:06
Ahoj, hrajem na vašich serverech často , hlavně d2 only a myslím, že by to chtělo menší úpravu

Chtělo by to po x letech a měsících vynulovat rank..... jelikož už je tam pěkně dlouho

A druhá věc, která mě docela dost každý den kazí hru, je PTB, které tam máte nastavané, původní PTB vznikaly proto, aby se vyrovnaly týmy, kde je málo hráču, ale ne z důvodu, abych si třeba jednu mapu nemohl odehrát celou za stejnou stranu... Stává se mi to furt, tak ze 30 her 29x, že jsem první nebo nahoře v tabulce a kolo co kolo, mě to přehodí... někdy i 5x za hru a věřte, že to docela kazí hru a zážitek hry. Over neodmyslitelně patřil vždy k CSku, ale toto PTB, je špatné a kazí to hru.

díky S E N O

'Seiter
11-07-13, 19:55
Tu nejsi na ligovych zapasech aby si mohl pulku mapy overovat. Musis pochopit, ze tu jsou lidi, co to hrajou prvni mesic. A kdyz 10 kol po sobe padne over, tak to neni hra, ktera by mohla normalniho cloveka bavit. TB tam je od toho, aby hra byla co nejvic vyrovnana, ne aby sis dokazoval, ze dokazes vyskillit 5 kidu. To by i ten Tvuj rank ztratil smysl.

Britny
11-07-13, 20:47
Jak začal psát o vynulování ranku a pak o PTB, tak mě je jasný, že se jedná o rankera no :) Néé všem záleží na ranku, ale chtějí si zahrát a over dost kazí chuť na hru.. Mě to taky občas štve že mě to přehodí, kam nechci, ale over nesnáším a když už mě to přehodí 2x tak se prostě přehodím zpět, kvůli tomu se nemusí snad nulovat rank a měnit PTB :)

3necky
11-07-13, 20:57
... Over neodmyslitelně patřil vždy k CSku

Ano, ale to cheatři třeba taky. Over je po cheatingu hned druhá věc, která kazí hru nejvíc a tys to napsal jako kdyby to bylo něco normálního ?!! Mě dokonce notoričtí overáci (navíc hráči, kteří umí hrát hodně dobře) rozžhaví víc než nějaká lamka, která si zkusí co se stane, když zapne WH.

\\E:

Tak jste asi trošičku mimo ne? Jak dlouho to vůbec hrajete, že píšete takové nesmysly? Btw. Ligové zápasy a over? Over patří jen k pubům, ne k žádnám ligovým zápasům, hrál jsem 2. AMD , a over? to se psalo jen na pubech, takže trošku z cesty

Tady se řeší puby na kotelně, proč píšeš o AMD lize (aha, ono to někdo začal hned v 2. příspěvku, tak to se omlouvám)? Nicméně na téma PTB i rank tady najdeš několik threadu. Já tě neznám, neřekl jsem že jsi ranker, jen jsem reagoval na to, co je v tvém příspěvku nesmyslné. Ostatní části dotazu můžeš najít (viz).

SENO
11-07-13, 21:16
Tak jste asi trošičku mimo ne? Jak dlouho to vůbec hrajete, že píšete takové nesmysly?


Já a ranker? To by se dalo říkat max před 7-8 lety ale teĎ určitě ne, rank, by se měl každopádně jednou za čas nulovat...

Je sice hezké, že reagujete jen na jednu část mé věty a to že vám over kazí hru.....
Ale mě kazí hru, když si jedinou mapu nemůžu dohrát celou za jednu stranu!!!!!!!

Btw. Ligové zápasy a over? Over patří jen k pubům, ne k žádnám ligovým zápasům, hrál jsem 2. AMD , a over? to se psalo jen na pubech, takže trošku z cesty


Britny, na serveru spolu trávíme docela dost času, nepiš mi, že jsem nějakej ranker... Ba naopak....

No co shrnem to, PTB je tu špatně nastavané (neumožní hráčum odehrát si jednu mapu celou)
rank , snad někdo po letech vynuluje

Britny
11-07-13, 21:26
Ale kdyby tu nebylo PTB a všichni dobří hráči se nahrnuli na jednu stranu, kde vznikne over, tak to bude třeba 30 ku 0 a to je fér?? Není.. Já jsem ti řekla, že se můžeš přehodit zpět, není to zase tolik práce.. Navíc rank se nuluje jednou za rok co jsem tu tak četla a to ke konci roku.

SENO
11-07-13, 21:39
Britny dostaneš na holou :O A navíc, když jsem byl ve slabším týmu, bavilo mě to :)

Britny
11-07-13, 21:44
Mě hlavně nebaví CT :D Všechno mají předraženo :yay: a kdo má furt šetřit :D

SENO
11-07-13, 21:48
nO PRávě :D Stav se pak na d2, at te muzu proškolit :D --- Ne, ale fakt bych si jednu mapu rád odehrál celou, to PTB, bych snížil na rozdíl vyhraných kol a ne hned po 3 prvních kolech :)

Jdu hrát, tak zatim :)

GeW_DaX
04-08-13, 14:22
Taky myslím. Občas to trochu sere ale patří to do hry..