PDA

Zobrazit normální verzi : ziadost o prava



chuligano
20-08-11, 12:34
chcem prava na war3 steam 0:1:19016947 nick chuligano, viac info o mne moze podat Biock, prip. Rixie.
admina som uz robil davnejsie

grEy
20-08-11, 12:37
Ne

Charon35
20-08-11, 12:43
chcem prava na war3 steam 0:1:19016947 nick chuligano, viac info o mne moze podat Biock, prip. Rixie.
admina som uz robil davnejsie

Chcem sa vyspať a nedávam kvôli tomu žiadosť!!!

NEver

UFOusek
20-08-11, 12:47
chcem prava na war3 steam 0:1:19016947 nick chuligano, viac info o mne moze podat Biock, prip. Rixie.
admina som uz robil davnejsie

Jako fakt? To uz se neobtezujes napsat ani 3 radky sracek, jako treba ze je vsude plno čitru a ze se jmenujes Petr? Tak jo no, teda vlastne tak ne no.

Charon35
20-08-11, 12:51
Ziadost az velmi strucna, ale kazdodenne mi nahlasuje wh-ckarov, len dnes som vdaka nemu zabanoval dvoch.. Na w3 je skoro stale. Zarucujem sa zanho

Tak nech sa aspoň trochu rozpíše. Čo z tohoto ničoho? :/

:D Dal Ta Bhoper:D
20-08-11, 17:33
Ne žiadosť: Nič o sebe,či niekde robil Admina,Vek?
takže sem proti

chuligano
20-08-11, 18:55
je tam vsetko co potrebejete, ziadam prava, nechcem si pokecat jak na FB, meno si vymyslim, som si vsimol ze vam tu kazdy vypisuje pomaly zaluby, neni treba, a ked to nevypisem nedostame prava no ste podarena partia :), looooooooooooooooooooooool a jak pozeram ze ked o sebe nic nenapisem tak je to jednoznacne NE, na ten war3 chodim dost casto, s biokom a s rixiem sme aj mixili, trosku ma poznaju to podla mna uplne staci, ale neprahnem po tom jak secky decko co vam tu pisu

72 Virgins
20-08-11, 19:21
To že pozná cheatera je hezký, ale zákaz cheatování je jen jedno z mnoha pravidel. Neznám tě, sorry za mě ne.

Ryukyza
20-08-11, 21:20
chcem prava na war3 steam 0:1:19016947 nick chuligano, viac info o mne moze podat Biock, prip. Rixie.
admina som uz robil davnejsie

Kdo ti ty prava mohl dat, kdyz si udelal takovouhle prihlasku...

Svacinar
21-08-11, 01:34
Když se za tebe Biock zaručuje, tak asi nebudeš jedno z těch dětí co sem každodenně píšou, ale to neni všechno. Neznám tě, takže za mě spíš NE. Dál ale spolupracuj s Biockem.

PeZoPetrik
21-08-11, 01:48
Ma susenosti,a dost velke!!!poznam ho z w3 aj s mixov atd. je to fajn hrac,nenadava a ani neporusuje pravidla...ja som ZA...

ZEUS
21-08-11, 05:13
Ne. Děckám práva nepatří...

chuligano
21-08-11, 08:36
som ani nevedel ze davat bany na vasich serveroch je o tom ze sa poznate navzajom a ne o tom ze niekto vi co to obnasa

chuligano
21-08-11, 08:38
zeusko no typicka reakcia NS decka na NS serveri, ak chces vedet jake som ja decko tak ti povim ze ja som zacinal na CS 1.3, to myslim ze ty si este zuzlal mamkin cecik

chuligano
21-08-11, 08:44
ne nic nezahadzujem, som len trosku prekvapeny a zarazeny, ze pri ziadosti o prava je to o viac o mne ako o tom ze spoznam cheatera, samozrejme tym adminom co poznam som tymto nijak nechcel nijakym sposobom ublizit, toto je 1x po dlhsej dobe co ziadam o prava, zvycajne to bolo na serveroch opacne ze oslovovali mna, a kedze som admina uz robil vis co to obnasa, ze su s tym aj starosti

chuligano
21-08-11, 08:45
zeus prosim ta nevis nepis ja som zacinal na CS1.3, tak si to zrataj pls

grEy
21-08-11, 09:00
Tu ide o to, ze ziadas o prava a nedas si ani tu namahu, aby si o sebe nieco napisal (aspon vek, alebo kolko hras na kotelny). Podla mna clovek, ktory napise "chcem prava, moze sa za mna zarucit biock, viac nebudem pisat" si nezasluzi prava.

Charon35
21-08-11, 09:34
Tak ti to napíšem inak.

1. 4 posty pod sebou - fail na fóre (admin musí vedeť ako funguje fórum)
2. Tým, že útočíš na admina už na 1. strane threadu, ti na dôveryhodnosti nepridá.
3. Nachytaj nejakých haxorov na ware a posti ich sem.

Nikto ťa tu nepozná, okrem 2-3 ľudí, a ty čakáš, že napíšeš jednu vetu "chcem práva" a pos*reme sa z toho? Alebo ohúriš tým, že 2 krát napíšeš, že si začal na cs 1.3? No ee.

=> zatiaľ som PROTI

Rixie
21-08-11, 10:16
I když tě znám, a vím že poznáš cheatera a si v pohodě, tak za mě musím říct NE. Zaručil bych se za tebe, ale ty si si ani nepřečetl http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-!!!.
To tu rovnou může příjít nějaký malý fracek a napsat "Čést, chci práva na Džejl-Brejk, tak mi je dejte nebo si vás najdu. Moje steam ID : ............."

ZEUS
21-08-11, 11:42
:D máš asi samomluvu ne ? :D Ale chápeš, že mě osobně nezajímá, že si svoji CS kariéru odstartoval na CS 1.3 ?
Tu jde o to, že si tady nedal o sobě jako zmínku u svém věku a dalších věcech, které máš napsáno v pravidlech o žádostí o práva.


chcem prava na war3 steam 0:1:19016947 nick chuligano, viac info o mne moze podat Biock, prip. Rixie.
admina som uz robil davnejsie

To máš stejný, jako kdyby ses hlásil do nového zaměstnání " viac info moze podat bla bla.....admina sem robil dávnejsie" Jako co má tohle znamenat ? To si máme vycucat z prstu, kde si dělal admina ? Máme si vymyslet, kolik ti je ? Ani ses nepřečetl, jak má žádost o práva vypadat. Jedno velké NE !

Jen tak pro zajímavost, nemám NS.

vedouci venny
21-08-11, 11:51
Ne. Děckám práva nepatří...

Spíš egoistům..

ReaLiTy
21-08-11, 19:29
musis taky neco napsat o sobe, aby admini mohli rozhodnout a ne takhle.

toxic_[s]killer
21-08-11, 21:27
Takhle sem to nenapsal ani já. Informace máš podat ty a ne někdo jiný ;)

Larodar56
21-08-11, 21:53
Proti.

chuligano
24-08-11, 18:52
ak chces napisem ti tu o sebe milion veci co nie je pravda a co si ani nebudes moct overit, a na adminovov kt ma poznaju nedas? zda sa mi to trosku na hlavu ne?


Tu ide o to, ze ziadas o prava a nedas si ani tu namahu, aby si o sebe nieco napisal (aspon vek, alebo kolko hras na kotelny). Podla mna clovek, ktory napise "chcem prava, moze sa za mna zarucit biock, viac nebudem pisat" si nezasluzi prava.

chuligano
24-08-11, 19:16
ukaz mi 1 vec kde som arogantny drzy a pod. jediny kto tu aj nadava si ty, to tu vazne riadi decky rozum?


arogantný sráč. čo viac.. čo ste k nemu bože môj dobrý? opovŕha s vami, je drzí, uráža a vy ste k nemu kurva ok? dajte sa liečiť

chuligano
24-08-11, 19:18
ma podrz ze decko, milujem tie recicky a nadavky do deciek, chalan sa rychlo spamataj, za kazdu vec co niekto napise pises : decko decko decko, a popritom sam mas 14r. no nasmiech

Spíš egoistům..

ReaLiTy
24-08-11, 19:27
twl to je žádost jak neco, vic vymyslet uz toho neslo ze, za me urcite NE.

chmod a+x /bin/laden
25-08-11, 06:51
Já to vidím takhle - napadá mě hned několik důvodů proč neuvedl skutečné jméno, věk, servery na kterých adminoval:

už někde udělal průser, podle jména bychom si ho našli a zjistili
nesplňuje podmínky (věk >=14)
nikde nikdy neadminoval, přišlo mu snazší neuvést servery než to přiznat


Může se ohánět tím, že hrál už cs1.3 (release sep 2001), ale sotva mu tu bude někdo věřit, když nenapíše svůj skutečný věk (vždyť by mu to nijak neublížilo). Jen na základě toho, že je na serveru od rána do večera, mu přece nikdo práva nedá, zejména když jeho elektronická stopa je mizivá.

Žádosti se na fórum píší proto, aby si komunita ověřila, jak je na tom uchazeč s pevností nervů a inteligencí. Tento uchazeč si bohužel sám zavřel dveře příspěvky #15 (http://csko.cz/forum/showthread.php?1864-ziadost-o-prava&p=30364&viewfull=1#post30364) a #16 (http://csko.cz/forum/showthread.php?1864-ziadost-o-prava&p=30365&viewfull=1#post30365), je už jasné, že adminem nikdy nebude. Klid jeho duši...

roky
29-08-11, 11:05
tímto bych vás chtěl požádat o práva: chtěl bych mít možnost potrestat toho,který zneužívá csko a zamořuje jej hackery a cheaty a kteří zneužívají rozkazy adminů atd.

apach29
29-08-11, 11:10
Zadost se zamita.

Flash
29-08-11, 11:39
tímto bych vás chtěl požádat o práva: chtěl bych mít možnost potrestat toho,který zneužívá csko a zamořuje jej hackery a cheaty a kteří zneužívají rozkazy adminů atd.

Ty si opravdu kus kokota :D to snad neni ani mozny :D

roky
29-08-11, 11:41
nejsu kokot ! spis ty