PDA

Zobrazit normální verzi : Stiznost na admina mr.vikernes



Extremista
12-07-13, 18:46
Omlouvam se ze to davam primo sem, ale nikde sem nenasel slozku primo urcene primo pro stiznost na adminy :-)
Nu proc si chci stezovat , vcera sem zalozil temazadosti o ub, a zda se mi ze nepostuppuje jmenovai admin tak jak ma :-) Navic mi prijde ze me igonruje, na forku pres den neodpovedel, a v pmku asi se mnou uz nehodla vubec komunikovat :-)
jinak moje zalozene tema jeste editu at kazdej vi o co se jedna
A jeste jednou se omlouvam ze to pisi sem , ale jak rikakm na forku neni zadne danee tema k tomu :D

http://csko.cz/forum/showthread.php?18616-muze-mi-toto-nekdo-vysvetlit-Mr-Vikernes

hofy
12-07-13, 18:54
Žádost o unban je v řešení teprve 24 hodin, takže tu stížnost moc nechápu, vše se řeší v daném vláknu. Btw. sekce pro stížnosti je zde - http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11.

vikernes
12-07-13, 18:56
Vím co jsi zač a snažíš se ojebat to že neodpovídám v PM neznamená že to ignoruju já na forku nejsem furt jenom to mam puštěné.Bohužel nemam proti tobě ani jeden důkaz ale stejně si tě jednou chytnu.

Extremista
12-07-13, 19:08
deosi dekuji , nevedel sem ze to je i na stiznot na admina :-), myslel sem ze to je jen na hrace :-) a viki , mam tvoji posledni vetu brat jako vyhruzku ci co? :D a nemam jedinej duvod te tu ,,ojebavat,, proste se mi nelibi tve chovani jak na hre tak na forku pri reseni problemu, tak sem verejne chtel proti tobe protestovat, to se snad muze ne? a ty hned proti me timdle stylem vyjedes? .Na tve pubertalni vylevy nejsem zvedav tak si laskve tve vulgarismi odpust !!!

vikernes
12-07-13, 19:11
deosi dekuji , nevedel sem ze to je i na stiznot na admina :-), myslel sem ze to je jen na hrace :-) a viki , mam tvoji posledni vetu brat jako vyhruzku ci co? :D a nemam jedinej duvod te tu ,,ojebavat,, proste se mi nelibi tve chovani jak na hre tak na forku pri reseni problemu, tak sem verejne chtel proti tobe protestovat, to se snad muze ne? a ty hned proti me timdle stylem vyjedes? .Na tve pubertalni vylevy nejsem zvedav tak si laskve tve vulgarismi odpust !!!


Jasně a kdy ty si semnou hrál co před tím než si dostal permu za cheaty hmm ? Jak můžeš vědět jak se chovam ve hře když tvrdíš že hraješ jednou za pár tejdnů co ? A ted poslední 3 neděle si měl ban hmm ?

Extremista
12-07-13, 19:15
hrajes tu uz dost dlouho na jb , takze nejake zkusenosti s tebou mam, nechces mi tvrdit ze tu hrajes 4 tydny? minmalne od zacatku roku si admin pokud i dobre pamatuji, driv si byl spesl.a jinak diky za ub, jen po tobe chci jeste jednu malickost a to takovou omluvu za neopravneni ban !

Maly Buu
12-07-13, 19:35
omluvu zadej nekde jinde ne od nas a bud rad, ze mas ub

Toy
12-07-13, 20:19
Bože, mám z tebe dost, nenapsal ani jeden vulgarismus a hned takovej flame ? jdeš hodnotit jeho chování, přičemž máš tu drzost si přijít pro UB když víš, že si jasně obcházel 2 aktivní bany, být tebou tak si jako první zametu před svým prhem než abych šel hodnotit něčí chování, neboj se, ona pravda stejně jednou na povrch vyplave toho se nebojím.