PDA

Zobrazit normální verzi : Unban - Lazik



=CwC= (:)Ja(:)
12-07-13, 19:36
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45737)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): =CwC= (:)Ja(:)
[AMXBANS] Tvuj nick: ********=CwC= (:)Ja(:)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1573913446
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1573913446
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.0.115
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Listen.

Ban som dostal asi pred pol rokom cca ... Wh som nemál a vp odstate ani neviem kvôli čomu ten baned bol poprosil by som moderatorov/adminov o unban lebo ja žiaden cheater nie som a chcem vedieť dôkaz podla čoho som dostal baned ked už tak ... :-) Som skusený hrač , jamne zo sniperov čiže dierujem a mohol sa admin pomyliť ... :-) Dúfam ež sa toto nedorozumenie vyrieší , vopred dakujem :P

Ejo
13-07-13, 15:35
Možno ťa to bude mrzieť ale po pol roku už admin žiadny dôkaz nepotrebuje mať...Ak si necheatoval mal si si požiadať hneď a nie po pol roku..Peace ;)

=CwC= (:)Ja(:)
13-07-13, 22:51
Tak to ma naozaj dosť mrzí , to sa fakt už nebude dať nijako vyriešiť ? o.O Ja ako mám vela serverov a portalov , ale na tomto portali je najlepšie Call of Duty a naozaj rád by som si ešte zahrál ... :-)

514Pro
13-07-13, 23:27
Nevim, jestli zde chcem nekoho, kdo obchazel ban, kazdopadne je ted Csko za 4 € na steamu.

=CwC= (:)Ja(:)
13-07-13, 23:30
Tak ja ako velmi ani Cs 1,6 nehrávam lebo mám X-box, ale s kamošmi a tak ked bavíme tak oni väčšinou hraju tento server a ja nemôžem hrať lebo mám baned , prosím budte taký dobrý , nebude lutovať ... :-)