PDA

Zobrazit normální verzi : Kacko - stížnost



AGENT305
12-07-13, 22:44
Dobrý den,
dne 11.7.2013 cca 21:50 jsem na Vašem knife serveru dostal do admina s nickem Kacko mute na chat. Jelikož si nejsem vědom, že bych nějak porušoval pravidla (ať už chatem nebo herním projevem), tak bych rád slyšel důvod tohoto mute. Sice je to blbé mute, ale jde tu o princip. Chápu, že ne každý je v knifu dobrý, ale určitě to není k důvod zneužívaní práv, nebo se mýlím?

Můj nick: "S1" (později "co cekat")
SID: STEAM_0:1:20207875
IP: 109.80.222.197

Děkuji za vyřešení a za Váš čas.

Toreto
12-07-13, 22:47
V chatlogu nič vážne.Uvidíme,čo nato Káčko.

Kacko
12-07-13, 23:18
Ahoj, "AGENTE305".
Mám velkou radost z toho, že sis dal tu práci a zaregistroval ses na fóru portálu, který jsi včera označoval celkem nepěkně. Teď k věci. Spamovat po každém (ne zrovna fér, mimochodem) killu větičku "co cekat" (což byla pro orientaci má reakce na úplně jiného hráče asi o 5 minut dřív) mi nepřijde vhodné. Abych byl tedy úplně přesný a korektní, šlo o lehké porušení pravidla číslo 3. Právě kvůli jen lehkému porušení vůči tobě nepřišel nějaký skutečný trest, ale jen alternativní trest ve formě mutu, abych zamezil většímu porušení tohoto pravidla. Snad to jako admin pochopíš a pro příště si dáš pozor, abys ostatním hráčům (v tuto chvíli mně) znepříjemňoval hru co nejméně.
S přáním pěkného večera,
K.

AGENT305
12-07-13, 23:49
Jako admin nemám pochopení pro zneužívání práv, omlouvám se. Zajímalo by mě jak věta "co cekat" může někoho otravovat, nebo urážet. Že bych to spamoval nějak extra mi nepřipadá. Chápu, že když tě někdo zabije, tak to tu hru znepříjemňuje, ale pokud to není porušení pravidel, tak to snad není můj problém.

Prosím o vyjádření nějakého "nadřízeného", děkuji za pochopení.

human
13-07-13, 00:06
spamoval si nejake slovne spojenie aj ked nie vela krat ale spamoval. dostal si mute, tak nechapem, co sa tu ohanas nadriadenimi. Co cakas, ze mu bude strhnute z vyplaty alebo mu vezmu miesto na parkovanie?

AGENT305
13-07-13, 00:22
Spam vypadá jinak (najdi si definici). Tohle je pouze používání stejné věty. Podle tvé logiky pokaždé, když napíšeš ahoj, tak spamuješ, protože už si to použil. Nikdy jsem to nenapsal víckrát za sebou a nenapsal jsem to tolikrát na to, abych bez jakéhokoliv upozornění byl trestán.

human
13-07-13, 00:32
Fajn. Kacko nedostane tyzden najest aby si ty ukojil svoju tuzbu na niekoho sa postazovat :)

AGENT305
13-07-13, 00:35
Děkuji za hodnotný příspěvek, ale rád bych vyjádření někoho, kdo by to mohl uzavřít a zhodnotit.

Volume
13-07-13, 05:48
Děkuji za hodnotný příspěvek, ale rád bych vyjádření někoho, kdo by to mohl uzavřít a zhodnotit.

Tu ho máš


x :D;201429']Ahahhahahahahhaahahhahaahhaahhahaahahhaahhahahahah ahahahahaahahahahhahahahahahhahahaahhaahahahhahaha hahahahaahhahahahahaahahahahahhahahahahahhahahahah ah.

matis
13-07-13, 10:07
Zhodnotenie.....

pre buducnost, ty nespamuj a Kacko 10 otcenasov...:D

Tupelko
13-07-13, 10:48
spamoval si nejake slovne spojenie aj ked nie vela krat ale spamoval. dostal si mute, tak nechapem, co sa tu ohanas nadriadenimi. Co cakas, ze mu bude strhnute z vyplaty alebo mu vezmu miesto na parkovanie?
Asi tak.LoCk.