PDA

Zobrazit normální verzi : Mieritko na AWP bez zoom



Spider25
20-08-11, 17:43
Chcel by som sa spitať či to je legalne alebo sa to považuje za cheat tým nechcem hovoriť že to použivam za odpovede Ďakujem.

Spider25
20-08-11, 19:21
ok dik

pribinacik
20-08-11, 20:58
není to legálne, dostaneš 3 roky a rozbijú Ti comp.

kmk
20-08-11, 21:19
Udělej si tečku fixem na monitoru a nikdo na tebe nepřijde.

Lynviy
20-08-11, 21:21
kmk o tom jsem taky uvažoval. Ale cheat to není.

Shinigami
20-08-11, 21:23
Jaky debil by si pisal po monitore??? :)

Lynviy
20-08-11, 21:24
Nejsem debil, ale nebylo by špatné :-D, ne sranda, vím kde je střed obrazovky.

UFOusek
20-08-11, 21:28
Nejsem debil, ale nebylo by špatné :-D, ne sranda, vím kde je střed obrazovky.

Spatne, jsi debil!

Lynviy
20-08-11, 21:29
Nejsem.

vedouci venny
20-08-11, 21:52
Víš kde je střed obrazovky ale FZ jako já by si v životě nedal

Lynviy
20-08-11, 21:55
Ale dal ;), aspoń co jsem to s awp uměl.

dtr
20-08-11, 22:35
myslím, že už se to tu jednou řešilo. Je to jako cheat. Tečka je pěkně na hovno, protože ti to awp bude střílet tak i tak někam do prdele pokud se nenaučíš fz.

Lynviy
20-08-11, 22:36
dtr, znám jeden příkaz, kterej bude dělat to, že AWP ti bude střilet s no zoomem rovně, ale ten si nechám do hrobu.

pribinacik
20-08-11, 23:04
ja som dával FZ cez celú mapu a dostal som BAN za AB, takže je jedno či máte cross alebo to viete, aj tak dostanete BAN za AB.

UFOusek
20-08-11, 23:06
ja som dával FZ cez celú mapu a dostal som BAN za AB, takže je jedno či máte cross alebo to viete, aj tak dostanete BAN za AB.

so sad :(

dtr
20-08-11, 23:24
dtr, znám jeden příkaz, kterej bude dělat to, že AWP ti bude střilet s no zoomem rovně, ale ten si nechám do hrobu.

Já znám příkaz na průhledný zdi

Lynviy
20-08-11, 23:32
To bych chtěl vidět... já si z tebe nedělám srandu ;)

pribinacik
21-08-11, 00:11
so sad :(

Ty hlupák! Prečo vždy ujdeš z chatu, keď sa začne battle?

vedouci venny
21-08-11, 00:41
To bych chtěl vidět... já si z tebe nedělám srandu ;)

Celkem dneska válíš x) Musím uznat

UFOusek
21-08-11, 00:54
Ty hlupák! Prečo vždy ujdeš z chatu, keď sa začne battle?

Lebo odejdu hrat na server, taky bys mohl, kdybys tam nemel perma, hee.

toxic_[s]killer
21-08-11, 21:37
Ten zaměřovač by ti tam byl k ... protože to awo si bez zamíření střílí kam chce ;)

Lynviy
21-08-11, 21:44
Znám příkaz, že ti to bude střílet rovně, ale ten nikomu neřeknu.

vedouci venny
22-08-11, 01:36
Nedělej z nás debily natoč demo a uploadni ho sem a pak ti budem věřit ty chytrolíne x)

vedouci venny
23-08-11, 12:33
dtr, znám jeden příkaz, kterej bude dělat to, že AWP ti bude střilet s no zoomem rovně, ale ten si nechám do hrobu.

Tady důkaz co psal a tady máte demo co udělal fakt nejlepší NZ které jsem kdy viděl!!!!!!!!!!!! http://csko.cz/dema/upload/dir/awp.dem

znedlob
23-08-11, 12:39
Tady důkaz co psal a tady máte demo co udělal fakt nejlepší NZ které jsem kdy viděl!!!!!!!!!!!! http://csko.cz/dema/upload/dir/awp.dem

Je to fakt hustÍ!!!

vedouci venny
23-08-11, 15:57
To já vím proto jsem ti dal palec dole!

toxic_[s]killer
24-08-11, 13:21
Znám příkaz, že ti to bude střílet rovně, ale ten nikomu neřeknu.

Logicky, ale pak už je to fakt jako cheat (nebo ne?)

Lynviy
24-08-11, 13:40
Není to cheat, zkoušel jsem to i na jinou zbraň (AK 47) a ve fulloutu to nestřílí úplně přesně, jen asi 2 CM od toho kam míříš, ale je větši pravděpodobnost, že nedáš hlavu, protože se to jakoby sekne na 1 místě a nejde s tím moc dobře hýbat..

vedouci venny
26-08-11, 10:54
Není to cheat, zkoušel jsem to i na jinou zbraň (AK 47) a ve fulloutu to nestřílí úplně přesně, jen asi 2 CM od toho kam míříš, ale je větši pravděpodobnost, že nedáš hlavu, protože se to jakoby sekne na 1 místě a nejde s tím moc dobře hýbat..

To co si napsal znamená že i kdyby ten příkaz co sis vymyslel existoval by byla naprostá hovadina když tím nedáš hlavu ani to nestřílí přesně ani nevíš co píšeš a snažíš se nás ojebávat :D

Lynviy
26-08-11, 11:03
Střílí to přesně na místo s odchylkou 2 CM, takhle ti to řeknu, a přejíždí to pomalu po tělě, až k hlavě, ale to už ho stejně zabiješ..

72 Virgins
26-08-11, 11:07
ja som dával FZ cez celú mapu a dostal som BAN za AB, takže je jedno či máte cross alebo to viete, aj tak dostanete BAN za AB.

Jenže ty si cheater a ještě si takovej debil, že pošleš cheat adminovi aby si ho taky vyzkoušel.

Lynviy
26-08-11, 11:09
Komu ho chtěl poslat? :D

vedouci venny
26-08-11, 11:12
S odchylkou 2 cm? To můj fullout bez žádných příkazů je přesnější x)

72 Virgins
26-08-11, 11:14
Komu ho chtěl poslat? :D

Poslal ho Alterkoovi asi před 3/4 rokem. Jenže Alterkoo si to pro sebe nenechal a tak jsme vždycky věděli, že Jurob je cheater, akorát chyběli nějakou dobu důkazy.


K příspěvku. Jinak bez crossu se skvěle používá rychlopalka na krátké vzdálenosti. Dobrý je to na gungame. Tečku dělat na monitor je fakt brutál :)

dtr
26-08-11, 12:08
Poslal ho Alterkoovi asi před 3/4 rokem. Jenže Alterkoo si to pro sebe nenechal a tak jsme vždycky věděli, že Jurob je cheater, akorát chyběli nějakou dobu důkazy.


K příspěvku. Jinak bez crossu se skvěle používá rychlopalka na krátké vzdálenosti. Dobrý je to na gungame. Tečku dělat na monitor je fakt brutál :)

autolama je na NZ fakt nejlepší ze všech snip

pribinacik
26-08-11, 13:35
Poslal ho Alterkoovi asi před 3/4 rokem. Jenže Alterkoo si to pro sebe nenechal a tak jsme vždycky věděli, že Jurob je cheater, akorát chyběli nějakou dobu důkazy.


K příspěvku. Jinak bez crossu se skvěle používá rychlopalka na krátké vzdálenosti. Dobrý je to na gungame. Tečku dělat na monitor je fakt brutál :)

:D:D Zase začínaš nadávať, gayu? Alterka poznám asi 3 roky. Prosil ma na vnt a na steame nech mu pošlem cheaty, lebo som mu povedal, že mám v compe cheaty na steam, ktoré som aj tak nepoužíval a už sú pravdepodobne detektovatelné. tak som mu ich poslal a po pár mesiacoch sa stal adminom na kotelni a cheatoval tu zhruba rok. To, že mám v kompe cheaty, neznamená, že ich používam. Boli mi poslané zo zdroja, ktorý tu nemôžem zverejniť, lebo sú tu tak jebnutí ľudia (napríklad ty), že by to bolo jeho poníženie. Ach... keby si aspoň vedel, že to čo píšeš je pravda, ale to by si musel nebyť kokot. píšeš úplne kokotiny, o ktorých nič nevieš, lebo si jebnutý, vieš? Máš zhubný mozgový nádor alebo niečo, nejakú poruchu, chýba Ti ľavá časť mozgu, niečo tam určite bude. Nevieš hrať, nemôžeš posudzovať kto má cheaty a kto nie, hrávaš možno cs 10 rokov denne 14 hodín, ale ide o to, že to nevieš a preto netrep pičoviny a choď sa zaminovať do rohu!

72 Virgins
26-08-11, 13:48
No aspon si natolik frajer, žes to s těma cheatama alterkoovi nezapřel. Ale nevim proč by se alterkoo přiznával k tomu, že cheatuje s Jurobem. Musel vědět co ho čeká. Přiznal se ještě v době kdy byl admin. Proto mu věřím, nikdo by si nic tak blbýho nevymyslel. Pokud mi tehdy řekl, že s tebou cheatoval tak mu věřím. Jinak to že jsi jako admin nechal alerka cheatovat taky o něčem svědčí.

pribinacik
26-08-11, 13:58
čo som mal robiť, keď bol admin? on so mnou necheatoval, cheatoval iba on a aby mu nebolo trápne, tak mi na každom mixe hovoril, že mám cheaty. a nerob OT!

72 Virgins
26-08-11, 14:00
Měl jsi udělat to co slušnej admin. I když byl Alterkoo můj kamarád tak jsem ho nahlásil Kotlovi samozřejmě společně s tebou. No jsem rád, že drtivou část co mi řekl Alterkoo jsi nezapřel i když s tim, že tys byl mimo nevěřim.

Za to Ot se omlouvám, ale to jak si hraješ na to že nejsi cheater to se prostě nedalo neokomentovat.

pribinacik
26-08-11, 14:14
niesom cheater, more, hej? to, že mám v kompe cheaty neznamená, že som cheater.

Ridik :D
26-08-11, 16:15
cross na awp je zakazan ve vsech ligach se mi zda a je to script :D

pribinacik
26-08-11, 16:33
áno, je to zakázané

DeFeKT
29-08-11, 18:27
myslím že toto by si nemal ani riešiť chvíľku trénuj a budeš to vedieť bez bodiek a iných vecí ;)

Ryukyza
29-08-11, 19:21
Defekt? prestan huntovat posty dik :)

DeFeKT
29-08-11, 21:11
nehuntim posti nekukal som kedy boli pridane... len som chcel zacat aktivne prispievat na forum nepotrebujem ich mat co najviac je mi to 200 500 len chceli aby som aktivne prispieval na forum tak som zacal dneskom ze som prebehol co tu je a co som vedel som poradil... ;)