PDA

Zobrazit normální verzi : Prosba o unban (nedorozumenie)



nanoluke
14-07-13, 21:28
Zdravim. Chcel by som dostat unban na moju ip a nick ExeLenT^|K3KS1K. Dostal som perm na ip a to za to že som vraj obchadzal ban. Ale ja som ban neobkročil. Hral som ešte v ten den na kamaratkynom počítači. Ten ban mi dal admin hajjas. Chcel by som este povedat to že som nevedel že ked si zahram cs na inom počítači bude to obkročovanie. Chcem sa ospravedlnit nevedel som že je za to ban.

Maly Buu
15-07-13, 00:30
pockej ty zadas o UNBAN na svoji IP, kdyz za obchazeni si dostal ban u kamaradky? Na tvoje VALVE jsou vsechny bany na ten nick, je videt, ze mas pouze dynamickou ip a snazis se o nejakej nedorozumenie.. UB nedostanes ... zkus to za rok, nebo si kup steam, v tomto pripade, ale nevim ejstli by si dostal sanci od vsech adminu tu hrat

nanoluke
15-07-13, 01:23
Jo za rok to skusim... Ale zabanoval sa mi aj ten moj notebook takze neviem... Aj tak si mulyslim že by ste may banovat skor cheatrov ako ludi co povedia nadavku a mozu ist do .... XD

nanoluke
15-07-13, 01:26
Ked mam na tom nicku vip tak mam pravo na unban či nie? To sa na to vysrať :DDDD
Keď si kupim steam budem mat unban ż

514Pro
15-07-13, 08:06
Todle neni gayshites portal, tady si unban nekoupis. Se steamem mas defakto druhou a posledni sanci.