PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o Unban-WH - 3necky



LiLy
15-07-13, 18:52
Zdravím,

hrávam na serveri Furien väčšinou pod nickom Sentinka :'3 a Lilynette Gingerback ;*. Dnes poobede som dostala BAN za údajné WH. Nie, nejdem sa obhajovať tým, že som to WH nemala alebo tým, že ho nepoužívam. Priznávam sa, WH používam. Ale to len na rezervovaných serveroch alebo len na portáloch, kde pravidelne nehrávam a kde by mi BAN neuškodil. Cheatovať na Kotelne by som si nikdy nedovolila.
Bohužiaľ, môj brat nato nemá rovnaký názor.
Cheatoval na serveri Aim. Toto mi môže "pomôcť" aspoň trochu, pretože na Aim nechodím a takmer prvýkrát som tam bola včera (pár hráčov to potvrdiť môže, som non-stop na Furiene).
Je mi to neskutočne ľúto, hrávam len na Kotelne a ostatné portály takmer nepoznám. Ešte viac mi je však ľúto, že ma môj brat takýmto spôsobom obral o hranie.

Výpis z konzole:
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 73657)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Preparado !
[AMXBANS] Tvuj nick: [P]luS _ :)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:104451565
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:104451565
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.141.97.176
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.141.97.176

Týmto príspevkom Vás veľmi pekne prosím o Unban a o druhú šancu. To, že chetoval môj brat neberte prosím ako zle podarenú výhovorku. Je to pravda.
Bola by som neskutočne rada, keby ste mi ten Unban dali a sľubujem, že brata si nabudúce ustrážim.

because
15-07-13, 19:05
Pomoze originalna hra :) UB neni mozny :)

Toy
15-07-13, 19:07
I kdyby cheatoval Váš koberec tak unban nemůžeš dostat, kup si steam a budeš zde moct hrát i nadále. Steam učet je na heslo, tím pádem se vyhneš i zbytečným problémům se svým bratrem.

E: because byl rychlejší :D

3necky
15-07-13, 20:20
Tak asi bych se k tomu měl vyjádřit, ikdyž vše podstatné ti už kolegové napsali. Já ti to klidně i věřím, vše co si napsala, ale zásady v tomhle směru jsou pevně dané. První chyba už byla, že si ty cheaty vůbec stáhla a měla v PC. Takže je to velkým dílem tvá chyba a nemůžeš se divit výsledku.

Vyřešeno.