PDA

Zobrazit normální verzi : Chat



SeveRo
16-07-13, 13:45
Měl bych takový menší dotaz s chatem, jestli by se nemohlo udělat to, že by chat viděl každý jak už mrtvý nebo živý (jak na deathrunu). Docela mě stvě, když píšu někomu něco delšího a ten hráč se zrovna zabije, pak to musím psát celé znovu.

PS: Nevím jestli už tu takový dotaz byl, kdyžtak se omlouvám.

Zoyer
16-07-13, 14:26
ono kdyby se to zavedlo na střílecích servrech, tak by ti mrtví radili těm živým, kde jsou enemy.

SeveRo
16-07-13, 14:34
Já nic nepsal o střílecích serverech. Dával jsem do tématu o zombie serverech.

Sometypes
17-07-13, 21:30
Hráči jsou mrtví jen při hejnech a zamoření ne? A to pokud vím, není moc často. Není to trochu zbytečné? A Když něco napíšeš a on to nevidí, tak si to zkopíruješ v konzoli a pouze pošleš znovu ne?

SeveRo
18-07-13, 07:59
Myslel jsem to i přitom, že když tě nekdo zabije, tak trvá takových cca 5-6 sekund než se znovu respawneš. A místo toho, aby se normálně hralo, tak musíš čekat než se znovu oživí, aby si mu mohl něco poslat.

B@Ryk
21-07-13, 16:54
Myslel jsem to i přitom, že když tě nekdo zabije, tak trvá takových cca 5-6 sekund než se znovu respawneš. A místo toho, aby se normálně hralo, tak musíš čekat než se znovu oživí, aby si mu mohl něco poslat.

Podle mě zbytočné ked si mrtvý ani ne těch 5-6s..

Kyblík Hnoje
25-07-13, 13:04
Já bych to naopak uvítal. Když je třeba zamoření, tak někdy trvá i několik minut, než se dočkáme výsledku.
Navíc je v poslední době docela rozšířené, "sázet se", zda Nemesis se svou misí uspěje nebo ne. Takovou diskuzi by měli vidět všichni, ne? :-)