PDA

Zobrazit normální verzi : Nejake zmeny



LopotNiK
16-07-13, 18:22
Dobry den, viem ze som tu za poslednu dobu napisal uz viacero tem, ale to ma neodradi aby som napisal dalsiu :D.

Takze Sharpshooter.
Podla mna je táto classa prisilná.
-Nefunguju proti nej CPT notes(1,2,3,4,5) teda aspon mne..
-Na ranu hitne aj 100 do ruky.
Podla mna by sa tejto classe mali zakazat davat itemy typu platinky, naboje kapitana, naboje plukovnika.
Alebo odstranit ten extra dmg.
Ved ked ma tato classa co i len lvl 45 tak uz moze mat int 100 co je uz + 40 dmg, AK47/M4A1 hitne do chestu aj 29 a ked dostane k tomu naprikald titanove naboje (+5dmg + int/4) tak + 30. Vysledok = 99- niekedy ked dobre trafi aj 120 dmg na ranu do ruky/nohy.
Rozumiem ze kvoli tomu aj za tento class hra vela ludi. Ale myslim si ze uz len to AK ci M4 je dost silne a presne.

Dalej mapy typu fy_poolday a fy_pool_siute (ci ako)

Rakety tam palia aj ked sme este bloknuty. Bud nech sa odstrani block alebo nech sa to nejako spravi. A otazka k tomu teda - je to porusovanie pravidiel?

A nebolo by mozne aby sapper videl svoje miny na radare?

Neverim ze som 1. co to tu pise.

Dakujem a dufam ze sa to nejako spravi lebo neverim ze som jediny ktoremu to vadi :).

JOZKO VAJDA!!
16-07-13, 18:47
Takže môj názor: toto že SS by nemohol mať náboje (itemy) je dobré pretože niektorý sú naozaj silný. Na druhej strane je silný aj bez itemov ak má full int takže je to úplne jedno. Ja by som napríklad navrhol zobraž mu AKcko alebo M4. Veď nakoniec rusher tiež nemá 2 brokády.. Ďalej to s týmy pool mapami. Neskutočne ma "hnevalo" keď som bol ešte zmrznutý a už mi letela do čela raketa (všakže Crazy, Socka, mrtve deti v zivom plote atď). Či sa odstráni block či nie ajtak mi tie rakety zopár hp (minimálne polovicu) uberú a potom už len príde prvý pako a bum je po mne. Takže mapy by som odstránil alebo dal zopár sekúnd ochranu pred spawn killom. A to aby sapper svoje míny videl na radare je podľa mňa zbytočné načo by to vlastne bolo? Ak len pre to aby si vedel kde je enemy (odbuchne mínu a neumrie) tak na to ti stačí vedieť kde si položil mínu.

LopotNiK
16-07-13, 18:49
lenze ked nedam obidve minyna jedno miesto nenapise mi ktora mina to buchla ale dik za kladnu odpoved :D

JOZKO VAJDA!!
16-07-13, 19:10
Aj tak je to zbytočná robota lebo 80% ľudí nepozerá na radar.

Zaciatocnik
16-07-13, 19:46
Takže podľa mňa zakázať na Sharpshootra off itemy ako napr. platikny sú blbosť lebo extra dmg nie je až taký silný ako platinky a podľa mňa tento extra damage by ani nepotrebovali.
Ranu 100 do akejkoľvek časti tela spôsobí len ak má niečo na dmg a full int, takže z môjho pohľadu by sa tento problém mal vyriešiť odstránením extra damagu.
Ohľadom tých máp je pravda, že sú zvýhodnený Fire supposti. Podľa môjho názoru by sa tento problém mohol vyriešiť tým, že sa mapy zmažú alebo by sa nedali strielať rakety počas času keď sa hráči ešte nemôžu hýbať. A míny na radare by som uvítal. :)

LopotNiK
16-07-13, 20:58
Ranu 100 do akejkoľvek časti tela spôsobí len ak má niečo na dmg a full int, takže z môjho pohľadu by sa tento problém mal vyriešiť odstránením extra damagu.

Áno odstranenie toho extra DMG by podla mna bolo super. Nechcem sa do toho miesat lebo sa do toho velmi nerozumiem ae myslim si ze praveze preto lebo ma SS extra DMG preto proti nemu nefunguju CPTky.

LopotNiK
17-07-13, 12:24
Nechcem aby tato téma zapadla prachom. Uz ma to serie ako ma moze dat SS na 2 rany ked mam 150 HP.

LopotNiK
17-07-13, 18:55
A vôbec preco sa vlastne ten Extra DMG pridal na SS. Ja som za neho hral este pred tym ked sa pridal a slo to vpohode...

JOZKO VAJDA!!
17-07-13, 23:21
Lebo SSáci sa sťažovali že nemajú nič "extra". Ako keby nebolo dosť že majú 2 zbrane a ešte aj pištoľ.

LopotNiK
18-07-13, 09:48
Hovadina podla mna. M4 + AK su dost silne aj bez extra dmg. Radšej nech im dajú co ja viem schopnosť mať na 10 sec tiché kroky a mozu bechat (akože assault boots..)

J3ZUsSs*
18-07-13, 09:50
SharpShootra nechať taký aký je . Napr.SS je slabší ako medic.

JOZKO VAJDA!!
18-07-13, 10:48
SS je slabší ako medic? :D:D:D Tak to si teraz takú hovadinu trepol že až. Rozumiem keď ideš proti 196 Leovi tak to už možno hej ale pre príklad: Chocholousek vybehne spoza rohu a bom dá ma na 2-3 rany. Pritom som medik a mám full hp.

JOZKO VAJDA!!
18-07-13, 10:49
A to už ani nehovorím o zbrani. Myslíš že krieg je silnejší ako M4 alebo AK?

LopotNiK
18-07-13, 10:57
Jezusss tiez s tebou nesuhlasim. Je sice pravda ze medik ma lekarnicky ale proti medikovy aspon funguju itemy.. Proti SS nefunguje cpt. Na ranu hitne 80 ked do brucha a do hlavy na ranu. A ked ma aj item tak dava na rane s M4.. Keby hraci viacej pouzivali AK maju to este lahsie... Neviem mne sa zda ze ty si nejak 170 SS a ze teba dá medic? alebo ako mam chapat to ze medic je silnejsi ako SS. Ved uz len 45 SS dava na ranu 60-70 lebo hraci nesu zase tak blbý a precitaju si ze staci vylepsovat int a su silnejsi.. Staci vsetko nahadzat do int. Má zbrane s ktorými sa da dierovat. Nebudem menovat ale na mape fy_snow sa da dierovat cez mapu a tam jak sa spawnem vecinou aj chcipnem. Strasne ma to srdí :D.

LopotNiK
19-07-13, 16:05
A zacinam mat pocit ze proti jeho extra DMG nefunguje ani nano ..

Zaciatocnik
19-07-13, 16:32
A zacinam mat pocit ze proti jeho extra DMG nefunguje ani nano ..

funguje podľa mňa

Mytrim
19-07-13, 16:35
Nechápu co to tu plácáte, notes normálně funguje proti všem rasám. (možná někdy blbne, to nevím) A to s těmi off itemi je doslova kokotina, jakákoliv rasa, co má full int a schytá titánky nebo plukáče, tak dá kohokoliv na 2-3 rány. Zvlášť FS, co si tak pamatuju, tak Beat mě dával na 3 rány z USP přes 200 dmg.. (S titánkama, s plukáčema ještě víc)
A medic, když má full hp i int, tak je skoro nesmrtelnej s těma lékárnama, když byl Leo ještě lvl asi 170, tak jsem mu dal i přes 550 dmg a stejně žil + když dostane item lékarna, tak je prakticky nemožné ho zabít. (Myslím jeden na jednoho i když třeba 2 na jednoho je to dost extrém s tímto itemem zabít).

JOZKO VAJDA!!
19-07-13, 17:04
Lenže koľko je beat lvl? 200. Koľko je Leo lvl? 198 abo možno už 199 tak to je iná vec keď je človek max lvl a keď príde nejaký 40lvl a dá ma na 3 rany keď mám full hp. Ešte si tam spomenul akákoľvek rasa s FULL INT lenže keď ja raz nechcem mať full int chcem si to dať do kondicie alebo hp?

Mytrim
19-07-13, 18:21
Proboha napsal jsem Beata jen proto, protože jsem si vzpomněl zrovna na něj. Každý FS, medic a bůch ví kdo může mít kolik na max int tě může dát na 2 rány, stačí lvl 50 a full int, to je celé kouzlo plukovníkovek a titánek, chápeš? A to že si to chceš dát do něčeho jiného je tvůj problém, já hraju za SS a snipra, a int dávám až jako 3. věc a i tak je tam kropim jak nic. (Myslím i za toho snipra, abys neřekl, že to je tím SS)

yadort
19-07-13, 18:34
stím co napsat mýtina jsem pro..

LopotNiK
19-07-13, 19:15
Lenže mne sa ani raz nestalo ze Cpt mi fungovali proti Sharpovi. A ten extra dmg je chujovina (s prepacenim), ma 2 zbrane a to tie najviac pouzivane a silne automaty.. No a ked dostane pluky/titany tak je to OK, ale keby nemal ten extra DMG. Ma silne zbrane a ked ma itemy je podla mna urcite dost. Bez extra DMG by bol ajtak dost silný. dobre da na ranu 50-60 ale ked ma aj ten extra DMG da aj 90-120 na ranu.

Drago
19-07-13, 19:47
Ehm, ten extra dmg ti neprojde skrze kapitána (hraju ss a kdokoliv s kapitánem 5 dělá problémy, kdyby to nefungovalo tak mi problémy nedělá ne?)

Co se týče bonus dmg....neoddělávat, na co by pak měl SS inteligenci?? na plukáče a titánky když je jednou za čas dropne? To je blbost, navíc v tom 45lv jak ty zminuješ(já mám SS 44)....věř mi že mít full int se nvyplácí protože máš 0 obranu, málo HP a rychlost asi jako šnek ->aby jsi přežil musíš dát něco do toho jinak jsi mrtvý hned, takřka nepohyblivý terč bez obrany a je ti jedno jakej dáš dmg....


Když dropnu Plukovníka nebo titanky dávám automaticky 60bodu int, zbytek jinam a věř mi že i tak mám někdy problémy s hráči 150+ kteří maj full hp a kondici takže to dmg nebude zas tak světový

Bonus dmg se tam přidal protože SS neměl šanci ze začátku proti ostatním, pomalý, obyčejný dmg(dmg stejný jako medic která k tomu měl lékarny a lepší staty, demolition který měl dinamit) takže musela dostat výhodu

LopotNiK
19-07-13, 20:08
Tak nech sa aspon oproti tomu opravia tie cpt notes. A prave sa mi stalo jak hram tak mi da nemenovany hra do lavej nohy 150.. Nerozumiem ako mi tak vela moze hitnut.. Je sice 130 ale to je vela aj na taky level.. Tak nech sa to aspon znizy ten extra DMG na int/4. Alebo nech dostane lepsie staty a prec


Co se týče bonus dmg....neoddělávat, na co by pak měl SS inteligenci??

Rambo tiez nezvysuje a je paradny a ma horsie zbrane, staci tam vylepsit na rychost a ide to to. (aj na SS)..
Staci vediet hrat s tými zbranami.
Tak isto aj protector nepotrebuje zvysovat INT ale rychlost a ma horsiu zbran takze pises hluposti.


o je blbost, navíc v tom 45lv jak ty zminuješ(já mám SS 44)...

Lenze vecina hracov (aj sa spytam) davaju setko do int a uz len na lvl 30 hitnu na rannu 50-60

JOZKO VAJDA!!
19-07-13, 21:16
Presne toto že SS má 2 najsilnejšie zbrane v csku (minimálne najpoužívanejšie). Takže keď tak zvýšiť kondíciu z -20 na -10 napríklad pridať trochu obrany a odobrať extra dmg.

Drago
19-07-13, 23:22
Tak nech sa aspon oproti tomu opravia tie cpt notes. A prave sa mi stalo jak hram tak mi da nemenovany hra do lavej nohy 150.. Nerozumiem ako mi tak vela moze hitnut.. Je sice 130 ale to je vela aj na taky level.. Tak nech sa to aspon znizy ten extra DMG na int/4. Alebo nech dostane lepsie staty a prec



Rambo tiez nezvysuje a je paradny a ma horsie zbrane, staci tam vylepsit na rychost a ide to to. (aj na SS)..
Staci vediet hrat s tými zbranami.
Tak isto aj protector nepotrebuje zvysovat INT ale rychlost a ma horsiu zbran takze pises hluposti.



Lenze vecina hracov (aj sa spytam) davaju setko do int a uz len na lvl 30 hitnu na rannu 50-60


Rambo na dvojskok a za zabití +20hp

Protector má 20% swat štít (a nehraje se, je vidět asi jako ss před upravou) tím jsem myslel že by měl nanic int.

LopotNiK
20-07-13, 11:00
No tak a protectora vylepsit nechces?
Protector - ma m249 - dava mensi dmg do chestu ako M4, ma hrozny rrecoil, najdlhsie prebijajuca zbran sa v hre, pomaly s nou behas.
Dobre ma tie vyhody ze 20% vykritie dynamitu a rakiet a 100% na miny ale da sa za neho hrat tak isto ako aj za SS keby nebol vylepseny.
Ved u SS je uz len tá výhoda že má m4 a AK.
A ten extra dmg je hovadina nad mraky ako som uz asi 5x pisal.
Radsej mu pridajtekondiciu,obranu hp. ale dajte het totu ch*jovinu.
Dalej by som este podotkol ze ma AK-47 s ktorým vecina ludi nehra lebo asi nevie a to je velka chyba. Dava full hit aj na armored hracov (samozrejme HS) (ale na tomto mode dava aj do nohy s touto pridrbanou schopnostou). Dava veci DMG ako m4 a m249/famas. Je to najpresnejsia zbran na prvu strelu nabija sa velmi rychlo takze na dialku bomba! a na blizko mate m4 aj ked ja by som zase uprednostoval AK..
A to že nevyuziva INT tak to nevyuziva ani rambo ani prot. A ajtak ked das 150 a budes mat 3 staty naplno tak si to mozes potom vyepsit..

LopotNiK
20-07-13, 11:05
Ešte som zabudol ze s tými zbranami ak a m4 sa da dierovat.. A na mapach ako je huntic a su CT maju vyhodu lebo v kazdom tíme je minimalne 5 sharpov a ked sa 4 postavia pred stenu zacnu dierovat tak to je hrozne. A potom sa hraci stazuju ze T kempia na spawne. A nepiste ze sa okoli nich da prejst okolo steny lebo to je velka hlupost kedze dieroju sposobom 45 stupnov od steny takze sikmo..

yadort
20-07-13, 15:33
lol používaj edit.
na protectorovi je 90 kon max na ss 80 tak nepiš chujoviny + m249 ma 100 takže nevadí nějaký 7 s reload

Kunder
20-07-13, 18:47
Jsem Rusher, INT na 0 a dám tě také na 1 až 2 rány ..

E : ale proti SS nemám žádnou šanci .. dává mi slowdown a já se svou Max. kondici jsi mohu..

yadort
20-07-13, 19:12
to spíš naopak lol jde proti mně rusher dá mi hs a jsem dead, naopak slowndown dává mp5 (fs) a p90 (sapper) to zas nemají komanda šanci
na rusherovi nezáleží na int,stačí jebnut hs s m3 a jeto

LopotNiK
20-07-13, 20:19
Lenze aby si dal hs musis prist blizsie...

yadort
21-07-13, 10:53
a nato máš mit tu kondičku,ted začal na serveru hrát good.for.nothing ten ti da hs s m3 z jákekoli vzdálenosti :D

LopotNiK
21-07-13, 19:49
Dobre dobre nebavme sa tu o rusherovi.., nech sa este niekto iní vyjadrí..

Drago
21-07-13, 20:04
Ten SS...jestli ti tak vadí hraj ho chtěl bych tě vidět za něj hrát když je tak silnej, skus si ho expit s kondicí kdesi pod bodem mrazu, je to jak komando, dostaneš se přes počáteční lvly těžce (a skus si říct že ne když tě za něj i při neustálém "pohybu" trefí i ta největší lama s AWP), pak přichází odměna v podobě normální kondice a int ->dmg

Co se týče dírování, FS může "dírovat" raketou, medic pokud se nemýlím také může dírovat, stejně tak sniper...


To s protectorem....ano nejdéle se jeho zbran nabijí ale za kolo takřka nepřebijíš protože poslat 100nábojů do pryč chce hodně nervní prst nebo hodně nepřátel (to bývá ale tvuj tým jich často pár vystřílí) popř full out viz JR

Jestli si dobře vybavuju když byl SS po reworku a byl přidán bonus dmg byl větší než 15(tuším ze začátku 25 nebo 35) a nepřišlo mi že bych si v 1lv. dával snadno nepřítele

E: jakej lv. máš SS ty a za koho vlastně hraješ...jen tak ze zvědavosti

LopotNiK
22-07-13, 11:57
SS - 48 (zatial) a to som daval este pred vylepsením.. A hrávam zato, podla toho aka je mapa.

yadort
22-07-13, 15:40
ss 150 a jeto super :D

Drago
23-07-13, 20:36
SS - 48 (zatial) a to som daval este pred vylepsením.. A hrávam zato, podla toho aka je mapa.


A mohu se tě zeptat jaký score průměrně míváš(vím že to nejde říct přesně, záleží na protihráčích, náladě, jak seš na tom fyz a mentálně, skillu atd. )...jen jestli se ti zdá tak OP jak píšeš, protože věř mi že fakt není :) Já s 60int jsem dal včera do žaludku 77 (ale to byl hráč s 70lv) a s 70lv. je tam dost :)


PS: včera(oháním se včerejškem protože dneska jsem nehrál) jsem měl děsný problémy s chocholouškem (notes 3) jsem mu během výměny neubral ani prd a určitě jsem trefil

LopotNiK
24-07-13, 08:15
Ale ja nehrávam za SS, ja ked si chcem zahrat "public" tak idem na public. Lebo po tom "upgrade" na SS je tam uz skoro kazdy ss takze to tam vyzera ako na PUB. A skore, samozrejme zalezi od itemov a hracov a samozrejme mapy.

Beat
24-07-13, 08:50
Protector sa mi nezdá byť znevýhodnený, včera som tam v kľude zabil 3x comando lvl 100+ s lvlom 10.

Kotel
24-07-13, 09:34
Sharpshooterovi jsem snížil bonus damage z 15+INT/4 na 15+INT/5. Pak tam byla chyba ve funkci, takže už na něj bude fungovat notes a další itemy (rusher to má podobné, tam to bylo správně).

Drago
24-07-13, 10:50
Sharpshooterovi jsem snížil bonus damage z 15+INT/4 na 15+INT/5. Pak tam byla chyba ve funkci, takže už na něj bude fungovat notes a další itemy (rusher to má podobné, tam to bylo správně).

Ten notes nefungoval někdy nebo vždy? Protože za ss jsem s notesákama měl velkej problém takže se mi nějaká chyba tam nezdá

Beat
24-07-13, 10:59
Ten notes nefungoval někdy nebo vždy? Protože za ss jsem s notesákama měl velkej problém takže se mi nějaká chyba tam nezdá

To prestrelenie notesu fungovalo len s itemom na poškodenie a väčším intom.

Kotel
24-07-13, 11:30
Ten notes nefungoval někdy nebo vždy? Protože za ss jsem s notesákama měl velkej problém takže se mi nějaká chyba tam nezdá
Notes nefungoval nikdy na bonus damage sharpshootera. Kulky blokoval, itemy také.

LopotNiK
24-07-13, 11:34
Protector sa mi nezdá byť znevýhodnený, včera som tam v kľude zabil 3x comando lvl 100+ s lvlom 10.
Neviem prečo tu riešiš protectora aj men sa zda v pohode.

A ďakujem kotel, ked proti nemu budu fungovat Cpt tak je vsetko v poriadku a to s tým extra dmg mi príde fér. Ešte raz ďakujem