PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNban - majo



Autopilot
16-07-13, 21:15
Opravdu nevím, co k tomu dodat. Nikdy jsem WH nepoužil a nikdo si na mě nikdy nestěžoval. Ban za WH jsem dostal na mapě dust2, když jsem tušil, že za bednou se někdo skrývá. Vždy jsem k té oblasti podezíravý a nechám tam někoho projít, ale když jsem tam přišel a nikdo tam k té bedně nešel a koukali na to okolí bedny, napadlo mě že viděli někoho jak k té bedně běží. Tak jsem tam potichu šel a hned jak jsem viděl jeho ruku tak jsem začal střílet. To podle mě WH opravdu není. Každý, koho jsem kdy sundal by mohl potvrdit, že to nikdy nebylo podezřelé a že to bylo v rámci pravidel. Dokonce jsem dostal ban za nějakej - NF, což vůbec neznám a ani nevím, co to je za blbost.
Byl bych rád za UNban a předem děkuji Administrátorům za kladné vyřízení této žádosti.
Autopilot

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 73824)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh+nf'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): ''Autopilot''.MSI only 9mm
[AMXBANS] Tvuj nick: ''Autopilot''.MSI only 9mm
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1857884824
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1857884824
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.182.217.183
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.182.217.183
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: majo^
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only

Hajjas
16-07-13, 21:22
počkajme si ešte na demo

Autopilot
16-07-13, 21:26
A do jaké doby přibližně by mělo přijít demo?
Nechci čekat jeden den chci to vyřešit do půlnoci...
Autopilot

Slunicko
16-07-13, 21:30
Ty si ten, kteryho jsem rano upozornoval kvuli reklame v nicku?

Autopilot
16-07-13, 21:33
Asi ano. A jak vidíš, nick je změněný.
A nebyla to reklama, nick - red-squad.CR Autopilot nevyjadřuje reklamu. Red-squad jsem zkopčil z jiné hry, a .CR je proto, že jsem Čech.
Autopilot

Hajjas
16-07-13, 21:39
do 15 min to tu máš. dáva si na tom záležať a bude to aj pekne načasované

Slunicko
16-07-13, 21:40
To je jedno, kdyz si das misto toho tvyho cr cz tak je to nejakej internetovej herni portal, jeste jsem se predtim dival, je to stejny, jako kdyby nekdo prisel do hry s nickem ga**si***.cr taky je to reklama, ale to je vedlejsi, uz rano na tebe lidi ze serveru psali, ze jsi mel zapnuto, ale ja tam prisel a hneed banoval jineho cheatera, tak si pak prej udajne vypnul, jen takovej mensi dodatek ;)

Autopilot
16-07-13, 21:44
Hajjas dík za vyřízení.
Slunicko, o reklamě se už nebudu bavit.
Dále: To, že jsi zabanoval jiného cheatera mělo důvod. Zabanovat mě nemělo důvod žádný. Já opakuji nikdy WH nepoužil. To já tam pořád psal, a asi na mou žádost jsi někoho zabanoval. Mě štvali ti, co mě pořád dávali hned jak mě zahlídli, proto jsem na ně pořád psal. Kdybych byl šmejd, WH si stáhnu a oplácím stejnou mincí, ale neoplácím, a proto nevím, proč BAN....
Jako dodatek, podívejte se na demo z dnešního rána, kdy mě T dávali hned jak mě zahlídli... Pořád jsem o tom adminům podával zprávy...
Autopilot

+marfo
16-07-13, 22:02
demo1 : cas okolo 32:40. Perfektný prehlad o situácii na Ct spawne, vždy
si vedel kde si enemy nachádza.

http://csko.cz/dema/upload/dir/autopilot1.dem

demo2: cas cca. 38:50: prichádzaš do horných kát, namieriš na enemy v spodných
máš presný prehlad kde sa nachádza.

Na konci dema akcia na Middle ..

http://csko.cz/dema/upload/dir/autopilot2.dem

demo3: tak isto akcia na middle, vedel si kde sa nachádzajú a na konci dema ..
neberiem to ako wh kedže sa dalo čakať že sa začupý za dverami.

http://csko.cz/dema/upload/dir/autopilot3.dem

demo4: akcia čo si predviedol na schodoch .. vedel si o nom že je napravo
za krabicou .. ešte si do toho aj dostal flash(potom si prišiel k nemu zabil ho a odišiel si
smerom na A ..)

http://csko.cz/dema/upload/dir/autopilot6.dem

demo5: cas cca.51:35 bol si na longu smer Tspawn dostal si flash a ty si vybehnes a zabijes enemy..

http://csko.cz/dema/upload/dir/autopilot7.dem

Autopilot
16-07-13, 22:07
No jo, zkoušel jsem to. BAN mi nechte, uznávám svou chybu. MĚL JSEM, A POUŽIL JSEM WALLHACK....
O UNban požádám asi zase za rok, zatím se tu mějte.
Autopilot

Hajjas
16-07-13, 22:10
no mne stačilo stiahnuť si demo 3 bol si jasný

E: dobrá práca majo..nabudúce stačí jedno demo, mne sa to nechce všetko postupne sťahovať ;-)

hofy
16-07-13, 22:15
Btw.. Tou anketou si chtěl dokázat co? :D

+marfo
16-07-13, 22:16
Díki hajjas :) a posnažím sa

Britny
16-07-13, 22:20
Zase jeden z těch, co tu zkouší dělat z adminů blbce, že nic nemá... Takovým bych ani na ten steam druhou šanci nedala..

Byznis
16-07-13, 22:33
co ma znamenat ta anteka nad tymto ? majo si podla mna spravil svoju robotu dobre a chytil wh , tak neviem co to ma byt nad ziadostou o ub takato anketa .... dost blbe

Byznis
16-07-13, 22:41
a autopilot najskor tu zoseba hras neviniatko a odrazu : No jo, zkoušel jsem to. BAN mi nechte, uznávám svou chybu. MĚL JSEM, A POUŽIL JSEM WALLHACK....
O UNban požádám asi zase za rok, zatím se tu mějte.
Autopilot
nemam fakt rad takyhto ludi ako si ty ... ked padne obhajoba priznas sa a odrazu ta to sere LOCK

human
16-07-13, 22:51
WH tam je. GJ majo

+marfo
16-07-13, 22:52
dakujem :)