PDA

Zobrazit normální verzi : Nízké FPS a lagy



Grakon2702
16-07-13, 21:39
Zdravím, nedávno jsem měl problém s tím, že mě server častokrát odpojoval s hláškou ,,connection time out", který vyřešil příkaz v configu ,,cl_timeout 999". Vzhledem k tomu, že hraju hodně jailbreak, tak je vše v pohodě, ale jakmile se připojím na normální střílecí servery, tak se to hodněkrát laguje a nedá se hrát. Snížil jsem si proto hodnotu u příkazu cl_timeout na 100, ale moc to nepomohlo. Rychlost internetu mám 100MB/s, raty mám podle toho nastavené a jedinou síťovou aplikaci, kterou mám zaplou, je steam. Tam mám také nastavenou rychlost připojení na nejvyšší. Jen dodám, že hraji v software módu, protože moje teď půjčená grafárna nezvládne OpenGL. Díky za případné rady.

_AnGeL_
18-07-13, 11:47
Skús si vymazať cfg. A low FPS spôsobuje tvojá grafika.

Grakon2702
18-07-13, 17:02
Configem to nebude. Po celou dobu hraní mám jeden a ten samý cfg a měl jsem ho i před tím, než se mi snížilo FPS. Jestli je to tak, ja píšeš Angele, v tom případě už vím, čím to je. Je ale pro mne záhadou, že zrovna mód jailbreak mi jede úplně v pohodě než normální střílecí servery. Nemělo by to být naopak? Každopádně dík za odpověď.

Gregyy
19-07-13, 14:16
Hod si horší rozlišení a vypni si vertikální synchrornizaci na grafické kartě..to tě omezuje fps na 60 :)..Jinak si pořídit lepší HW..ale zase dávej bacha na chlazení ;) Ne že si koupíš 3GB grafiku a po dvou minutách si na ní můžeš dělat vajíčka :D

Grakon2702
19-07-13, 15:06
No však právě šetřím už několik měsíců na nejnovější grafárny. Boha, kežby se mi tehdy nespálila ta karta, vše by bylo jednodušší. Každopádně, už vím čím to je. Díky.

Grakon2702
19-07-13, 16:35
Ještě bych se chtěl na něco zeptat a nechci kvůli tomu zakládat jiné téma. Od doby, kdy hraju v software módu se mi u spoustě map při načítání spadne hra a nahlásí chybu ,,Cache_tryalloc: [náhodné číslo] is greater then free hunk." Dost mě to štve, protože si kvůli tomu nemohu na jb zahrát mapy jako je oasis, beach nebo teknosmanli. Vůbec nevím, co tato chyba znamená, chtěl bych se tedy zeptat jestli nevíte, co s tím.

Shit Pro ^_^
19-07-13, 19:35
Toto roby aj mne takže by to pomohlo aj mne keby to tu niekto napíše

Gregyy
19-07-13, 21:44
Mno.. zkuste googlit a nebo OpenGL :)
Jinak netušim možná v software mod nezvlada urcity graficky veci a hazi to error..ale fakt netušim
Jistota..googleforidiots.com :D