PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unBan



Regnestro
17-07-13, 11:18
[AMXBANS] Tvuj nick: Regnestro
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:862185009
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:862185009
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 86.49.106.237
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 86.49.106.237
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: hop
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (aim_00)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru

nerozumim tomu, proč jsem dostal ban, každopádně mi to napsalo za wallhack a aimbot... pokud by bylo ňáké video, vůbec by to nebylo špatné, ale nerozumím tomu.. v té hře jsem dostal několikrát hlavu a to přes zeď, když o mě nikdo nemohl vědět.. a ban jsem dostal já... prosím o prošetření

matis
17-07-13, 11:26
kratke a jasne

http://csko.cz/dema/upload/dir/nasrat.dem

Regnestro
17-07-13, 11:31
v čem si to mam pustit prosim ?

Byznis
17-07-13, 11:45
napal to na dvd a potom pusti v obyvacke , cheaty vies najst a zapat a demo si pustit nevies :slap:

Britny
17-07-13, 12:03
v čem si to mam pustit prosim ?

Stáhni demo a přehod si to do C:Program files-Valve-cstrike a potom si to spustíš v csku - console- napíšeš viewdemo a název dema..

Regnestro
17-07-13, 12:22
já nějak nevim, ale zaprvé tam nevidim vubec sebe, jen tam preskakuji jini hraci a třeba takovej eSo pořád střílí přes zeď ... a nikdo s mým názvem tam neni, tak nerozumim tomu, co to dokazuje

matis
17-07-13, 12:24
aky si mal nick v hre? ban je podla ID tvoj

Regnestro
17-07-13, 12:26
Regnestro, pořád mam Regnestro...

3necky
17-07-13, 12:29
Zvláštní, ban na toto ID i IP je hráči, který je na demu, ale v chatlogu je jak na IP, tak ID záznam jen 9. - 11. na nick Jarmilka a Jaruska. Ani není dneska v logu z aim serveru záznam o hráči s takovým nickem, ID ani IP.


celkově je to divné... nějak tomu nerozumim.. navíc já hraju tak jednou za týden, jen na odreagování a ani nevim jak fungujjí cheaty... proto mě to překvapilo tohle... tak jestli by s tim šlo něco udělat...?

Vyřeší se to, ale musíš počkat.

Regnestro
17-07-13, 12:31
celkově je to divné... nějak tomu nerozumim.. navíc já hraju tak jednou za týden, jen na odreagování a ani nevim jak fungujjí cheaty... proto mě to překvapilo tohle... tak jestli by s tim šlo něco udělat...?

Britny
17-07-13, 12:36
Na demo se podívat nemůžu, ale co vím, tak jsem jednou točila hráče a na demu měl úplně jiný nick, než měl ve skutečnosti ve hře.. Ani nevím čím to bylo..Prostě si pořid originální hru a už necheatuj :D

BTW.. Ani nedodal úplný výpis z console..

matis
17-07-13, 12:37
Regnestro, pořád mam Regnestro...

na taky nick nieje ziaden zaznam v chatlogu....

Britny
17-07-13, 12:44
Však byl daný na nick "nasrat!!!" říkám nedodal celý výpis.. Ale jak psal 3necky v chatlogu je jenom Jarmilka a Jaruška..

3necky
17-07-13, 12:44
nerozumim tomu, proč jsem dostal ban, každopádně mi to napsalo za wallhack a aimbot... pokud by bylo ňáké video, vůbec by to nebylo špatné, ale nerozumím tomu.. v té hře jsem dostal několikrát hlavu a to přes zeď, když o mě nikdo nemohl vědět.. a ban jsem dostal já... prosím o prošetření

Tak ale je to on. Píše, že v té hře byl a dostal i hlavu přes zeď, což je pravda (někdo mu ji tam nasadil v čase 12:03) a za mě - Cheater!

Britny
17-07-13, 12:56
Dodej celý výpis z console..

Zoyer
17-07-13, 12:56
Pokud hráč ve hře nic nenapsal, tak v chatlogu nemusí být. Co jsem si všiml, tak chatlog vypisuje jen polovinu připojených hráču, možná ani to ne. ( myslím toto Fiur [pripojen] )

E: nikdo jiný to být nemůže. Je to on

Britny
17-07-13, 13:02
To by tam měl taky psát, ale stejně ban je jeho, podle mě jenom si změnil nick, aby to vypadalo, že to je někdo jiný.. ID i IP sedí

Regnestro
17-07-13, 13:02
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 73854)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): nasrat!!!
[AMXBANS] Tvuj nick: Regnestro
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:862185009
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:862185009
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 86.49.106.237
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 86.49.106.237
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: hop
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (aim_00)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Regnestro se pripojil k Policistum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrolu

Britny
17-07-13, 13:07
Takže ve hře si měl nick nasrat!!! dostal si banned, pak sis změnil v options nick na Regnestro a děláš že to ty nejsi (asi zkoušíš jestli nejsme úplně blbí) .. A jestli chceš dál hrát, tak si musíš pořídit originální hru 1.6 a nezapínat kody :))

matis
17-07-13, 13:09
Tak ale je to on. Píše, že v té hře byl a dostal i hlavu přes zeď, což je pravda (někdo mu ji tam nasadil v čase 12:03) a za mě - Cheater!

jasne, ze je to on a v tom case tam boli dvaja chytraci, on aj tento tu dostali ban

Regnestro
17-07-13, 13:09
já žádný cheaty nemam, nevim jak se to dělá.. hraju jen pro zábavu tak jednou týdně, když mám volno v práci :D nerozumim tomu, proč jsem dostal ban, nic jsem neprovedl .. a nic neobvyklého jsem v té hře neprovedl...prostě jsem normálně hrál .. a nick mam už pár let na všech hrách stejný ...

matis
17-07-13, 13:14
já žádný cheaty nemam, nevim jak se to dělá.. hraju jen pro zábavu tak jednou týdně, když mám volno v práci :D nerozumim tomu, proč jsem dostal ban, nic jsem neprovedl .. a nic neobvyklého jsem v té hře neprovedl...prostě jsem normálně hrál .. a nick mam už pár let na všech hrách stejný ...

radsej neklam.....pozri si demo, kde si jasny, tu si uz nezahras...tvoja posledna nadej je, kupit si originalku...

Regnestro
17-07-13, 13:16
já ale tomu videu vůbec nerozumim... automaticky to přepíná hráče pořád a já tam vůbec nejsem.. natož abych viděl, že střílim... tak mi prosim poraďte, ať se na to alespoň můžu v klidu podívat

3necky
17-07-13, 13:21
já ale tomu videu vůbec nerozumim... automaticky to přepíná hráče pořád a já tam vůbec nejsem.. natož abych viděl, že střílim... tak mi prosim poraďte, ať se na to alespoň můžu v klidu podívat

To ti vůbec psát nemusíme a ani nebudeme! Pokazil sis to tím, žes nám tu lhal. Demo je hlavně pro adminy, ať se podívají a udělají závěr.

Regnestro
17-07-13, 13:25
tak jsem si to prohlédl celé a ke konci videa jsem našel hráče s nickem nasrat!!!, což jsem podle vás já.. a i ta hra odpovídá, protože jsem tam dostal tu hlavu přes dveře a pak jsem byl chvilku afk... tak pak nevidim nic, co by mělo dokázat ňáký cheat :-D dal jsem náhodnou hlavu přes krabici, protože jsem do ni vystřelil asi 15ran, tak je jasné, že se stane, že dam hlavu :-D nechápu, co vás přesvědčilo o tom, že tam cheatuju ..

Regnestro
17-07-13, 13:30
opravdu dostanu ban za to, že jsem zabil 2hráče asi na 30ran s tim, že dam jednomu hlavu přes bednu, protože je vidět, jak tam zaběhl a já tam několikrát vystřelim a pak, že zabiju hráče, který se zdánlivě skrývá za rohem a kouká mu ruka se zbraní ? :D opravdu vám to přijde jako cheating ? :D

Regnestro
17-07-13, 13:33
a navíc mi rozum nebere, jak mě může ňáká parta dětiček obviňovat z toho, že lžu... to si příště laskavě odpusťte

Britny
17-07-13, 13:36
Hráč nasrat jsi opravdu ty.. Banlist se nemýlí a tvá console to taky potvrdila, je to tvé ID i IP .. akorát sis změnil nick a zkoušíš tu z nás dělat blbce, že to ty nejsi.. i demo to potvrzuje, že tě to ještě baví :)) Dětičky?? Néé notorický lhář, nemůže být starší než já :D

Regnestro
17-07-13, 13:43
a můžu se zeptat tedy na moment, který vás přesvědčil o tom, že cheatuju ? jestli ňáký takový je, neměl by být problém mi ho ukázat

Regnestro
17-07-13, 14:19
já tam opravdu nevidim důvod zabanování, pokud vám přijde fér, že já vyběhnu proti zdi a dostanu headshot asi na 3 rány, které všechny jdou směrem na mě, tak se na mě nezlobte, ale máte to ňáké pomotané

3necky
17-07-13, 14:27
a můžu se zeptat tedy na moment, který vás přesvědčil o tom, že cheatuju ? jestli ňáký takový je, neměl by být problém mi ho ukázat

Kopírování pohybu od začátku dema, AB v 11:56 a děrování v 13:04. Když jsem si stáhl HLTV, v čase 9:58 stejný projev AB jako v 11:56. A ten frajér, který tě dal přes zeď dostal ban taky, nevím ale proč ho tu řešíš, když jsme ve tvoji žádosti.

Regnestro
17-07-13, 16:25
co to je za kravinu ? :D tak mířim směrem, kde by někdo mohl být, si nebudu mířit pod nohy ne ? :D a kdybych měl ab, nedal bych ho na jednu ránu ? :D

Hajjas
17-07-13, 16:39
tento je jasný
locknite to, nech si robí blbcov doma