PDA

Zobrazit normální verzi : Rank



Benjur
17-07-13, 16:39
Môže mi prisim niekto vysvetliť ako ten rank na furiene funguje ? Bol som na F2 a keď som napisal /rank tak mi v pohode všetko naskočilo a snažil som sa nájsť svoje skore "zabita, smrti". Našiel som nejake čislo niečo okolo 450:250 alebo tak nejak. Neviem či to je možne ale furiena som začal hrať zasa po roku od včera keď som si zakupil steam :D + nieje ten rank prepojeny na všetky servery furien ? Nedokazal by som dať 400 killov za deň na F2 :D Ak som našiel nejake zle čislo tak sa ospravedlňujem ale potreboval by som to fakt vysvetliť.

Edit: Dnes som na F2 pisal /top15 a nešlo mi to ale včera myslim na F3 mi top15stka šla tak neviem...

After =(^.^)=
17-07-13, 18:01
Je to drobný BuG mne keď to takto BuGne pozrem si to cez hlx. Tam ti ukáže niečo také ako tabuľku a môžeš si vybrať. Cez tento príkaz mi to vždy ukáže to čo potrebujem.

DarwiN
17-07-13, 18:19
TU (http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=players&game=furien)sa najdi ....

B@Ryk
17-07-13, 19:19
Môže mi prisim niekto vysvetliť ako ten rank na furiene funguje ? Bol som na F2 a keď som napisal /rank tak mi v pohode všetko naskočilo a snažil som sa nájsť svoje skore "zabita, smrti". Našiel som nejake čislo niečo okolo 450:250 alebo tak nejak. Neviem či to je možne ale furiena som začal hrať zasa po roku od včera keď som si zakupil steam :D + nieje ten rank prepojeny na všetky servery furien ? Nedokazal by som dať 400 killov za deň na F2 :D Ak som našiel nejake zle čislo tak sa ospravedlňujem ale potreboval by som to fakt vysvetliť.

Edit: Dnes som na F2 pisal /top15 a nešlo mi to ale včera myslim na F3 mi top15stka šla tak neviem...

K tomu prvnímu rank se počítá na všchny furieny stejně (co nahraješ např. na 2 bude se počítat i na 4).
Ta /top15 funguje normalně akorat to nesmíš často psát.Taky se mi stalo občas že se to buglo ale to není až tak zavažné po chvilce mi to zase šlo.

Benjur
18-07-13, 09:52
Ďakujem za vysvetlenie . :) Večer už mi ta top15stka šla aj na F2 čiže ako ste pisali len nejaky bug .

Rail
27-08-13, 23:50
A nyní pokud já vím nefunguje rank na Furienu 5 který je jen ForFun :)