PDA

Zobrazit normální verzi : W3- Ultimate



Otaznik
18-07-13, 18:37
Zdravím,
Už ten problém sleduji déle, ale doufal jsem, že si toho všimne i někdo, kdo s tím může něco udělat. Jedná se o to, že nemáte ochráněno, počet botů vzhledem k počtu slotů. A tak dochází k situacím, kdy na serveru je cca 6 hráčů a zbytek boti a server je plný a nejde se připojit. Měli by jste nastavit, když jsou boti, aby vždy nechali dva sloty volné a šlo se tak připojit i hráčům bez Vip.

PS: Jen doufám, že jsem založil téma ve správném vláknu :D

Shit Pro ^_^
19-07-13, 19:49
Mne sa vidí že ak sa pripojí hráč napr. k T tak od T to 1 bota automaticky dá preč ale nvim to znamená že problém z pripojením na server by nemal byť

_AnGeL_
21-07-13, 14:12
To je asi preto, aby to zmietlo niektorých hráčov, aby si prišli zahrať na "plný server". A ak si kúpiš VIP, tak budeš mať voľný slot na všetkých serveroch.

Kotel
22-07-13, 09:23
Určitě by nemělo být víc jak 6 botů. Opravím.

Otaznik
23-07-13, 17:00
Mám dojem, že až na první reakci, je zbytek trošku jinde( před odpovědí je potřeba si zkontrolovat zdá odpovídáte ke správnému tématu, nebo si popřípadě pořádně přečíst co v tématu je :yay: ). Lákání hráčů ke koupi VIP se určitě nedá využít metoda "jednou za čas si u nás nezahraješ bez VIP, jen proto že máme spatně nastavené boti". Boti jsou k tomu, aby lákali hráče, když tam nikdo není a server vypadal, že je tam nějaká aktivita. Ale rozhodně nejsou k tomu, aby na serveru zabírali poslední sloty a nemohl se tam někdo bez VIP připojit. Jinak když tam nikdo není, je fajne když je tam halda dotů, dá se tím trošku zabavit, ale mě osobně by nebavilo, každé kolo hledat jen 3 boty na mapě ;-) (určitě se dá jen nastavit to o čem jsem psal výše, pokud nevíte jak, napište mi o jaké boty se jedná a můžu na to kouknout).

Otaznik
01-08-13, 15:02
Chci se zeptat, proč jste to stále neopravili? Neumíte to? Nemáte na to čas? Nepochopili jste o jaké chybě jsem tu psal?

Otaznik
01-08-13, 15:15
2934 koukám že tohle stojí za jedno :D :D radši up jinde http://postimg.org/image/w6axx0hd7/

Tak tady máte screen toho co jsem měl na mysli!!!!!!! Server pouze o 15 slotech, 1 slot pro HLTV, 6 slotů hráči a zbytek jsou boti, kdo neumí počítat, tak jich tam je 7. Pokud to děláte schválně (Pochybuji že jste, tak nemotorní, že by jste to nedokázali napravit), že necháte zabírat sloty boty a doufáte tak, že bude větší prodej VIP jste asi padlí na hlavu. JInak děkuji za odpověď co vysvětlí, proč jste to neopravili.

_AnGeL_
01-08-13, 15:15
Attachmenty nefungujú.