PDA

Zobrazit normální verzi : Dostal Som ban a neviem preco!!!!



Scooby Doo
22-07-13, 18:05
pocuvaj ADMIN... len tak som sa hral na kompe,ked tak zrazu som si spomenul na tuto hru.Strasne ma predtym bavila,tak som si ju stiahol... Uz som sa tesil jak si kupim VIP a jak budem hravat zombie servre,ale zrazu, ani neviem preco,som dostal ban... :mad: ked som sa pozrel do konzoly zistil som,ze som mal na tejto IP viacej banov... ja kukam iba ze KOKOT!!! To co je? Ani neviem o tom ze som hackoval alebo cheatoval. !!! LEN SOM SI TO STIAHOL!!! (to je strasny hack normalne ze ma do basy strcte). TAK TA ZIADAM. Daj mi unban,lebo JA som nic neurobil!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad ::mad::censored::thumbdown:

J3ZUsSs*
22-07-13, 18:07
http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP zdielaná IP

Byznis
22-07-13, 18:08
pocuvaj čávo dodaj výpis co mas v konzlole

Scooby Doo
23-07-13, 11:46
JA NEVIEM JAK SA ZDIELA IP ADRESA!!! PROSTE MI DAJ UNBAN JA FAKT NECHEATUJEM... ANI NEVIEM O CO IDE... DAJ MI PROSIM TA UNBAN KED SOM NIC NEUROBIL... FAKT SOM NIC NEUROBIL... NEMOZETE DAVAT BANY ZA NIC!!!!! Hej t& BYZNIS... ja neviem co tam bolo napisane ale viem ze tam bolo DOVOD: "kz hack" ???????? co je kz? a este mi to napisalo ze sa len cez steam mozem prihlasit....ale ja nechcem

Mr.Hol
23-07-13, 11:52
No jde o to ze nekdo z tveho okoli sdili stejnou IP jak mas ty a ON haxoval, ne ty! (ale bez vypisu je to tezko)
Ale UB stejne nedostanes protoze by se pripojil i ten hrac co cheaty pouzil.
Ted stoji steam kolem 3 Eur coz je dost dobra cena.
Takze mas na vyber: Koupit si originalni hru za par penez, nebo nehrat z duvodu kradene verze hry protoze na tvoji IP je nejspise BAN.

Scooby Doo
23-07-13, 14:22
tak mi nieco napadlo... dajte mi unban a zistite kto hackuje... ak uz NIKDO nebude nejaky cas hackovat tak budem mat unban navzdy a ked niekto zacne hackovat tak skuste zistit kto pretoze toto je ako napr. s vrazdou... nejaky clovek zabije nejakeho cloveka... ale obvinia teba a zavru teba lebo to bola tvoja zbran... chapes? Proste mna to tu strasne bavy a nechcem len tak prestat hrat... prosim ta daj mi ten unban a skusme to poriesit inak

Scooby Doo
23-07-13, 14:27
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 68258)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: ' Kz Hack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Player
[AMXBANS] Tvuj nick: Scooby Doo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1733129924
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:665379310
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.168.210.13
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.168.210.13
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: [ANTICHEAT]
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide & Seek (hns_floppytown_pro)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================

toto mi to napisalo v konzoli a je to nefeeeeeer... a este k tomu ja hide n seek som uz mrte dlho nehral takze prosim o ten UNBAN... a este k tomu mamm aj steam ip zablokovanu

hofy
23-07-13, 14:30
Pokud máš Steam, můžeš se připojit přes něj. Bohužel, je to nevýhoda neoriginální verze hry. Máš stejnou IP jako cheater, který se s cheaty vracel a proto byla zablokována. Více zde: Sdílená IP (http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP)

Scooby Doo
23-07-13, 15:31
ALE NOTAAAAAAAAAK... prosim vas na kolenach... dajte mi unban... VERTE MI... NIC SOM NIKDY NEUROBIL... JA TIETO SERVERY BEREM VAZNE A NIKDY SOM NEHACKOVAL... A ESTE K TOMU SOM SI VZDY KUPOVAL VIP ale teraz uz nechcem lebo mi ten cheater pokazil super hranie :( ... co take ten hacker robil... bol zamerany na hackovanie vasich servereov aby ich ukradol alebo robi len take ze wallhack alebo god mod alebo zbrane pri knife (TO LEN TYPUJEM!)... ak to bolo len take ze wallhack a tie veci tak to mi PROSIIIIM dajte unban to neni take zle... rposim vas nejsom zly hrac ja som nikdy tento server nehackoval... vsak si vyhladajte toho hraca... DAJTE MI UNBAN A AK UVIDITE NEJAKEHO HRACA CO HACKUJE CEZ MOJU IP TAK BANTE JEHO A NIE MNA JA ZA TO NEMOZEM... to je ako s tou vrazdou o ktorej som hovoril... prosim nerobte mi zle a len unban mi dajte... aj pre vas to bude dobre lebo ziskate 1.60 za VIP... takze budete mat vy ajja +!

hofy
23-07-13, 15:36
Chápej, že pokud nemáš originální hru, tak nezbývá, než tě identifikovat podle IP. A protože cheater i ty máte stejnou IP, při unbanu byste mohli hrát oba.

because
23-07-13, 15:36
Ked dame znova ban na tu IP na ktorej je tak znova dostanes ty ban.... Kup si originalnu hru a tento problem sa ti uz nestane :)

Scooby Doo
23-07-13, 15:52
JA viem ked date znova ban tak ho ajja dostanem.. ale fakt budte machri a skuste zistit ktora je ta JEHO ipecka lebo mne na tejto hre zalezi... nechcem vas uz viacej krat prosit... fakt ma nenudte.... dajte mi ten unban a potom sa uvidi co a ako... ale verte mi....... mam otazku! KEDY TEN HACKER NAPOSLEDY HACKOVAL ALEBO CHEATOVAL?????

hofy
23-07-13, 15:56
On má stejnou IP jako ty.

Před 2 měsíci.

Scooby Doo
23-07-13, 16:02
TAK DAAAAAVNO??????? Tak to je uz urcite za nami... kedy ste mu dali ban? Lebo ak to bolo tak davno tak uz na to ten caavo urcite zabudol ze by este niekedy cez moju ip hackoval.... a ake veci vlastne hackoval?? (prosim odpovedzte na vsetky otazky ak nevadi)

ObriJahoda
23-07-13, 17:19
mas 2 moznosti

1. kupit si originalni hru ----dalsi info zde--- (http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP&highlight=sdilena)

2. nebo zajit za providerem aby ti zmenil IP adresu

Unban nebude .. lock..