PDA

Zobrazit normální verzi : CT tlačítka



Eidam
22-07-13, 18:10
Nešlo by nějak udělat, že kdyby někdo zmáčkl CT tlačítko a někoho by tím zabil, aby se mu to přičetlo do jeho score? Vědělo by se pak kdo to byl a taky už mě štve, když stojím u CT tlačítek a někdo jinej z dálky střelí do náhody nebo do otázek a pak Simon zabije mě.

ZeMi7
22-07-13, 19:43
Zbytečné...tak se k těm tlačítkům nepřibližuj... Když si Tčko, nemáš u toho co dělat...

ImGustak
22-07-13, 19:57
Myslím si, že je to uplně zbytečné. Jak psal Zemi.. U těch tlačítek nemáš vůbec co dělat.

Eidam
22-07-13, 20:33
Zbytečný? To bych neřekl. Včera se mě to zrovna stalo když jsem byl CT, někdo s M4 do toho z dálky střelil a dal MFK a já jsem měl taky M4 a Simon místo toho aby zabil jeho, řekl že jsem to byl určitě já a zabil mě a další kolo mě zabil hned na začátku prej abych si to příště rozmyslel...

a jednou už jsem za to neprávem dostal ban.. (když jsem utíkal před CT, schoval jsem se na snow za tlačítka a CT do mě začal střílet a omylem střelil od náhody a ban jsem dostal já)

Grakon2702
22-07-13, 21:03
Jednou jsem tady navrhoval, aby se mačkání tlačítek vězňům úplně zablokovalo a do simon menu by se akorát přidal příkaz ,,zapnout tlačítka". Nevím, kde se to ztratilo.

Eidam
22-07-13, 21:50
Jednou jsem tady navrhoval, aby se mačkání tlačítek vězňům úplně zablokovalo a do simon menu by se akorát přidal příkaz ,,zapnout tlačítka". Nevím, kde se to ztratilo.
To taky není špatnej nápad, ale podle mě by bohatě stačilo, kdyby se zabití z CT tlačítek počítalo do score tomu, kdo je zmáčkl, protože to bych si pak ani při party modu nebo při HVD nemohl otevřít DR, pustit písničky a další atrakce ke kterým je potřeba tlačítko.

ZeMi7
22-07-13, 22:00
Ale je to blbost, rekni mi, ty bys sledoval skore??? Kdyby nekoho zabil CT tlacitkem, vubec bys netuusil komu priskocil ten jeden bod.... Proste myslim ze je to zbytecne, a to cos psal, to uz je nahoda, a proste se to stane, da se tomu vyvarovat, ale to uz je jina tema... Proste mi to prijde zbytecne, je to muj nazor tvuj ti neberu :)

Eidam
22-07-13, 22:09
Ale je to blbost, rekni mi, ty bys sledoval skore??? Kdyby nekoho zabil CT tlacitkem, vubec bys netuusil komu priskocil ten jeden bod.... Proste myslim ze je to zbytecne, a to cos psal, to uz je nahoda, a proste se to stane, da se tomu vyvarovat, ale to uz je jina tema... Proste mi to prijde zbytecne, je to muj nazor tvuj ti neberu :)
Když někdo někoho zabije, je to v pravo nahoře napsaný, tak bych si asi všiml kdo to byl. A když nějakýmu T z ničeko nic naskočí -10 killů.. nezdá se ti to podezřelý? Pak stačí jen zkopírovat konzoli, poslat na forum a dotyčnej dostane ban. A když do toho naschvál střelí někdo z CT, Simon se podívá do konzole kdo to byl a další kolo ho na začátku zabije a bude klid.. (a ne že mě 2x po sobě zabije za to, co udělal někdo jinej)

ZeMi7
23-07-13, 15:22
Nojo, promin, me nedoslo, ze existuje neco jako konzole :D :D :D
nevim, je to dobrej napad, ale asi v tuhle chvili zalezi na Kotlovi, a vubec na tom, jestli to jde nastavit, a popripade jestli by to nezatezovalo moc server, a jestli by se to proste vyplatilo....

samozrejme, ze je to dobra vychytavka, a dalo by se tak vyhnout nejakejm neprijemnostem, ale zas na druhou stranu, jb takto funguje uz od zacatku, a myslim, ze kdyby to neslo nastavit, nebo neco, tak by se to dalo v pohode prezit

jinak vychytavka dobra, zalezi pouze na okolnostech ;)

Ponozka
25-07-13, 20:41
A pak by tam přišel pán frager a každý kolo by dával náhodu a měl by 60:0 a myslel by si že za to dostane práva :).
Tohle naopak zase můj názor,radši bych dostal kill od simona než aby se toho zneužívalo..

ZeMi7
27-07-13, 12:38
Ale tak kazdy vi, ze na JB nejde o skore, a ikdyby tam byl nekdo kdo by kvuli tomu daval kazde kolo nahodu, tak to stejne bude jen chvili, protoze pak ho to budto prestane bavit, nebo to prestane delat, protoze na nej budou vsichni nadavat :D

Ponozka
27-07-13, 19:20
Ale tak kazdy vi, ze na JB nejde o skore, a ikdyby tam byl nekdo kdo by kvuli tomu daval kazde kolo nahodu, tak to stejne bude jen chvili, protoze pak ho to budto prestane bavit, nebo to prestane delat, protoze na nej budou vsichni nadavat :D

To si nemyslím :D. Někdo by náhodu dával pořád jen aby nemusel pořádně simonovat :)

ZeMi7
27-07-13, 20:35
To si nemyslím :D. Někdo by náhodu dával pořád jen aby nemusel pořádně simonovat :)

Jo, ale to neovlivní toto... To že nechceš simonovat, tak dáváš náhodu, to se dělá už teď, a žádnej počítač killů to nezmění...

BTW... Možná bysme se tu mohli přestat dohadovat.... Prostě já sem pro , ty proti.... (ať to tu nezaspamujem ;) )

Frosty :P
28-07-13, 13:45
Zkrátka u těch tlačítek nemáš co stát. A když do toho střelí někdo jinej z povzdálí, tak je asi jasný, že to bude na tebe, protože TY jsi byl v momentě MFK u tlačítek nejblíž...

Grakon2702
28-07-13, 14:08
Úplně by postačilo, kdyby se při zmáčknutí tlačítka na obrazovce vypsalo, kdo ho zmáčknul posledně.

Legonen
04-08-13, 07:00
Úplně by postačilo, kdyby se při zmáčknutí tlačítka na obrazovce vypsalo, kdo ho zmáčknul posledně.

Souhlasím...