PDA

Zobrazit normální verzi : GK



Infagrante
22-07-13, 21:00
2 Gk VALVE_0:0:2066669355 188.123.102.204 SK
http://csko.cz/dema/upload/dir/gk.dem
Na serveru byla adminka Britny a nic nedělala i přes to,že jsem jí o tom řekl.Adminka na dvě věci...

Britny
22-07-13, 21:01
Ty furt nebreč.. že mi napíšeš "mám demo" neznamená, že nemám mít svoje a že mu nedám ban hned jak si napíšeš.. Už ho dávno dostal..

Infagrante
22-07-13, 21:08
ty jsi tam vcelku zbytečná na tom serveru.jsi tam jednou za měsíc a když tě někdo neupozorní tak nic nevíš.Jen co jsem napsal že to teda dám na web a odpojil jsem se tak jsi mu ho radši dala :)

Toy
22-07-13, 21:20
Ano, přesně, Britny vždy musí někdo napsat aby poznala, že má někdo cheaty, a aby mu poté dala ban, její aktivita není tvoje starost si myslím, to tam má sedět 24 hodin 7 dní v týdnu ? Mimo adminování na tomhle portálu máme i svoje vlastní životy, víš ? Jediné co je tu zbytečné je tvůj marný pokus o flame, přišel si sem někoho nahlásit nebo si nám tu přišel sdělovat to, že jsme admini na baterky ?

Zoyer
22-07-13, 21:21
Co si myslíš? To, že napíšeš "demo mám" neznamená, že mu admin hmed dá ban.. admin si musí nahlášeného hráča nejdřív zkouknout a radši i natočit sám a to nějakou tu minutu trvá...

Britny
22-07-13, 21:56
Tohle není totiž o cheaterovi, je v tom osobní spor.. On už je hold takový, navíc já na žádné tvoje hlášení do spectu nešla.. šla jsem tam sama od sebe a ban dávám, když mám své důkazy, néé tvé.. a jednou za měsíc si tam tak ty, já na servrech jsem poměrně často.. bohužel mám zrovna smůlu tam potkávat takové lidi jako ty no..