PDA

Zobrazit normální verzi : net



yadort
22-07-13, 23:18
nevím asi jsem neco udelal/prenastavil ale nejde mi nacist zadna internetova stranka jen "csko",forum a vše ohledně csko.cz nevíte čím to muze byt nejake nastaveni
net : chrome
Případ 2
mám i druhý problém s ntb brácha (5letý) vylél na ntb pití ,nešlo nic pak po 2. dni jsem ntb zapl ale nefungovala klávesnice,tak jsem si koupil novou a začal blbnout enter
vždy když zapnu/obnovím ntb ze spánku začne se sám mačkat tlačitko enter ,
např zapnu pc kliknu na chrome a ten se otevře 20000x doté doby dokud ten enter nezastavím zmačknutím tlačítek ''numlock,/''
čím to může být ?

Amazing-Zajic
23-07-13, 10:37
Mně se v sobotu stalo něco podobného, načetly se mi jen některé stránky, tak jsem resetoval router, protože jsem na ntb a šlo to.
Taky mám chrome

yadort
24-07-13, 19:13
net už mi šlape v poho reinstalovat jsem chrome ale ten enter :/ prosím pište

514Pro
25-07-13, 23:19
Odpoj ntb klavesnici a pripoj k tomu externi napr pres USB, zda problem pretrvava. Doufam, ze ta vymenena klavesnice je nova a je to stejny part number jako ta stara. Pote bych se ujistil, ze to neni v spinavym nebo spatne zapojenim vodivim pasku. Pak bychvolil reklamaci te nove, muze to bejt spatny kousek.
Predpokladam, ze z ty stary do PC nic neproteklo. Interni klavesnici vypojuj za vypnuteho stavu a bez baterky ofc :)

yadort
26-07-13, 11:56
mám ntb takže spojenou klávesu s (monitorem) či co toje