PDA

Zobrazit normální verzi : Anti cheat - no flash



Eso./digl
23-07-13, 13:01
Ahoj kotel a admíni. Chcel by som sa opýtať, či by sa na serveri mohol zaviesť anti cheat na no flash. Niekedy mi príde že tie flashe je aj zbytočné kupovať . Dík za názory.

Kotel
24-07-13, 14:23
Pokud má někdo no flash, tak má i wh a další haxy, takže zřejmě ani tak nejde o cheat jako o bug nebo se hráči otočí. Flash neoslepí na 100%.

Amazing-Zajic
24-07-13, 14:55
To rovnou ac na všechny haxy...

hofy
24-07-13, 15:12
Většinu cheatů ani nejde detekovat ze serveru.. na noflash existuje jen nějaký plugin, který flashne i hráče s noflashem.

Amazing-Zajic
24-07-13, 15:49
Většinu cheatů ani nejde detekovat ze serveru.. na noflash existuje jen nějaký plugin, který flashne i hráče s noflashem.

Na to stačí, aby to byl flash, který tě flashne např. zeleně, či jiné barvy

yadort
24-07-13, 15:51
mně se taky někdy stane že někdo hodí "flash" předemnou jen broblikne bílé svetlo cca 1 sec.a nic

Eso./digl
25-07-13, 18:36
Pokud má někdo no flash, tak má i wh a další haxy, takže zřejmě ani tak nejde o cheat jako o bug nebo se hráči otočí. Flash neoslepí na 100%.


Mne sa stava ze ked dostanem flash a len stojim tak mi trva aj 6 sekund kym zacne vidiet 100%. Ale ked zacnem mykat mysou tak mozno take 3 az 4 sekundy aby som videl ako tak. Takze ked chces mat nf, musis mat zaroven a vzdy aj wh? A dokonca ked si hodim flash o stenu a otocim sa chrbtom tak to tiez z urcitej casty schytam, a ked niekomu hodim 2 flashe za sebou a v pohode si ma triafa ako nic, tak mi to prislo minimalne cudne.

matis
26-07-13, 07:45
Mne sa stava ze ked dostanem flash a len stojim tak mi trva aj 6 sekund kym zacne vidiet 100%. Ale ked zacnem mykat mysou tak mozno take 3 az 4 sekundy aby som videl ako tak. Takze ked chces mat nf, musis mat zaroven a vzdy aj wh? A dokonca ked si hodim flash o stenu a otocim sa chrbtom tak to tiez z urcitej casty schytam, a ked niekomu hodim 2 flashe za sebou a v pohode si ma triafa ako nic, tak mi to prislo minimalne cudne.

ako vies, ze sa neotocil na obe? a dokonca mne sa uz vela krat stalo, ze som dal aj dva fragy vo flashy, nesmies si hned mysliet o hracovi, ze ma NF, kludne to moze byt profik a ty uz vedia ako nato :D alebo ak hodis flash prilis daleko, za hraca, tak ho to neflashne...

Eso./digl
26-07-13, 09:51
ako vies, ze sa neotocil na obe? a dokonca mne sa uz vela krat stalo, ze som dal aj dva fragy vo flashy, nesmies si hned mysliet o hracovi, ze ma NF, kludne to moze byt profik a ty uz vedia ako nato :D alebo ak hodis flash prilis daleko, za hraca, tak ho to neflashne...

Nepisem ze nemoze mat len jedno kolo luck, tak isto sa aj mne stalo ze som dal vo flashi hs :D... ale ked to robi celu mapu a ten isty hrac, vzdy som mu na traine hodil 2 flashe na sestke a vzdy ma pekne zabil, tak sa mi to zdalo cudne. Preto som chcel ten anti cheat, potom by sa az ukazalo ci je hrac profik a vie sa vyhnut alebo ma ten nf. Takto mozme o tom len polemizovat :).

matis
26-07-13, 12:08
Napis mi PMku o akeho hraca sa jedna a ja si nanho skusim dohliadnut...ale ako Kotel uz spomenul...ak ma NF tak pravdepodobne ma aj iny hax, kedze vacsinou je to sucastou balicka :D

beather
26-07-13, 13:58
jak psal kotel.. noflash jako samostatný neexistuje (pochybuju že kdyby měl někdo nějaký multihack že by měl zapný jen noflash :O) ale jak je tu dále psáno v pohodě se dá otočit