PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban, daný neprávem !



bringitswag
23-07-13, 13:05
Dobrý den.
Dnes jsem si zašel hrát na cca 5minut Countera na csko.cz přímo na server AWP only, kde hraji a baví mne to tam.

Výpis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 58010)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): T eNNaM
[AMXBANS] Tvuj nick: bring me swag, baby :*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1383255560
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.242.90.185
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.242.90.185
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: DaRius
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic

Zajímalo by mne kdo hraje na stejném internetu nebo něco takového, protože nějaký zabanovaný nick: T eNNaM jsem nikdy nepožíval.
Děkuji za odpověď a nějaké mrknutí se na to. Rád bych dále hrál na AWP serveru kotelna.

bringit.

hofy
23-07-13, 13:13
Ahoj, zkus se připojit na jiný server. Mělo by to jít. Na AWP se připojíš až zítra, po restartu serveru (jde o chybu).

bringitswag
23-07-13, 13:28
Velice děkuji, ale netuším proč mám ban za zmiňovaného cizího hráče. Pokusím se, doufám, že to již půjde. zkusím tedy Public.

bringitswag
23-07-13, 13:29
Zkusil jsem tedy public a je to to stejné, prosím opravte tuto chybu. Nevím o což se jedná, ale vždy mě to šlo se tam připojit a najedou mi to píše ať se mrknu do konzole.. viz. výpis.

hofy
23-07-13, 13:35
Na classicu ti to píše taky Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN ?
Zkusil bych v tom případě odinstalovat cs a nainstalovat přímo verzi z Kotelny (Stáhnout (http://csko.cz/old/?soubor=cs16full_v42g_cskocz.exe&kategorie=cs)), pokud máš tedy Non-Steam.

bringitswag
23-07-13, 13:44
Ano hraju na protocolu v36, steam již dlouho nemám, protože nejsem již aktivní, jen občas si tak zaskočím zahrát a prve dnes tohle to napsalo no..