PDA

Zobrazit normální verzi : unban



benedikt
23-07-13, 19:56
Prosim si unban sice som pouzil AB ale to som nechtiac zmackol a nevedel som to vypnout prosim unban som aj vip. nechcem aby mi to prepadlo.:yay:

Byznis
23-07-13, 19:59
no bohuzial ti to aj prepadne a unban nedostanes ... jedine co ti pomoze si zakupit original CS cez steam , potom sa pripojis
http://www.csko.cz/shop

benedikt
23-07-13, 20:02
ved ale preco mi neverite ja som ho ani nepouzil aj tak ma skoro stale zabijali mal som skore 3 ku 6 ale ja nwm preco nedostane unban prosim ja budem sekat dobrotu. prosim.alebo kebi ste mi ho dali na 2 dni nie permanentne.a este sa pomileli ja som pouzil nechtiac iba aimbot nie walhack ci co to.

benedikt
23-07-13, 20:04
prosiiiiiim unban prosiiiiim :( ja uz nebudem prosim prosiiim. :cray:

Byznis
23-07-13, 20:06
to moze povedat kazdy, nepouzil si ho a mas ban za ab takze si ho asi pouzit musel , resp. si ho zapal a to staci. No na 2 dni sa za AB ban nedava :D Takze bohuzial , aspon sa poucis ze cheaty sa neoplati pouzivat . UNBAN NEBUDE

benedikt
23-07-13, 20:09
no dobre admine ja ho pouzil ale ja uz nebudu slibuju no mozno tohle povi kazdy ale ja hraju uz ted zm tak ze tam mi je AB WH na nic takze prosim. ked mi date unban mozete mne kontrolovat ci budu este chceatovt slibuju ze nebudu prosim prosim.

Byznis
23-07-13, 20:11
:slap: hned hore som ti napisal ako sa pripojis ... jedine STEAM. To je konecne rozhodnutie.

benedikt
23-07-13, 20:19
preco ste taki clovek tam ma vip tak by ste mali prizmurit oko ale vi nic.

benedikt
23-07-13, 20:21
a nemohli by ste mi dat unban aspon na zm? aspon to prosim.

Krispo
23-07-13, 21:16
banlist je pro všechny stejný, takže bohužel nemohli.. kup si steam a můžeš hrát všude, Lock