PDA

Zobrazit normální verzi : Reconnect



Eidam
23-07-13, 21:27
Chtěl bych se zeptat, jestli by nešlo zrušit "Reconnect není povolen, čekej 1 minutu." Minule mě to z ničeho nic vyhodilo, čekal jsem asi 4 minuty a pořád mě to tam nechtělo pustit a když ta "minuta" konečně uběhla, server byl plnej. Přijde mi to zbytečný.

hofy
23-07-13, 22:08
Vykoplo tě to nejspíš proto, že se připojil VIP hráč s rezervací slotu.

Ochrana před reconnectem je proto, že by se pak díky tomu mohli hráči znovu připojit do stejného kola (když se nepovede).

Bezdak
23-07-13, 22:10
4 minuty se ti tam připojit nešlo, protože se ten timer na 1minutu zapne odznova vždy jak se zkusíš připojit a ještě tam nějaký čas být nemáš. Kdyby tu nebyl antireconnect, tak půlka lidí co chcípne brzo na začátku kola hodí reconnect a hrajou znova to samé kolo to umřeli.

Britny
24-07-13, 00:06
Když je tu Rec on, tak jaktože se stává že někoho dám wipem třeba na dust2 ze spawnu a on si dá rec a je tam hned a hraje 2x? :D

hofy
24-07-13, 00:08
Na D2 je to mám pocit povolené, nevím proč ;D

Britny
24-07-13, 00:20
Aha, já myslela, že to je všeobecně na servrech, jo mělo by se to tam taky zakázat..

Beat
24-07-13, 08:45
Na aime by sa mohlo nastaviť, že sa spawne len hráč, ktorý sa pripojí dokým je ešte freez. Často sa stáva, takmer celý team umrie a pripojí sa hráč a stihne zopár ľudí zabiť.

Slunicko
24-07-13, 09:06
Na D2 je to mám pocit povolené, nevím proč ;D

Admini to mají povolené všude.

heilig
24-07-13, 10:35
Admini to mají povolené všude.

to sa mi zdá nespravodlivé :(

Bezdak
24-07-13, 10:45
to sa mi zdá nespravodlivé :(

Ne že by jsme měli povoleno toho zneužívat, jen ten anti reconnect na nás nefunguje.

hofy
24-07-13, 11:07
Admini to mají povolené všude.

Vím, vím, ale teď jsem to zkoušel z NS a fakt to na D2 mají povolené i hráči..

Acid
24-07-13, 17:37
Vím, vím, ale teď jsem to zkoušel z NS a fakt to na D2 mají povolené i hráči..

Ono to jde i na více serverech.

yadort
24-07-13, 20:11
já bych ten reconect přidal na furien
hodně lidí zato dostalo ban
pokud da nekdo rush a umre reconectne se a da zase tohle muze probehnout i 3x za kolo viz Darw1N

Eidam
24-07-13, 21:19
Tak proč se prostě nemůže zavést, že když se připojíš uprostřed kola, tak bys byl mrtvej? A bylo by jedno jestli je to 5 sekund nebo minuta po začátku kola.

Giussepe
24-07-13, 21:43
Ja bych ten anti-reconnect dal všude, myslím, že ani na megapubu není. nedávno to udělal i náš slavný pan VINCE C. a když jsem mu dal slay tak se ještě cítil dotčen, co že si to dovoluju.

3necky
24-07-13, 21:55
Přiznám se, že to mám taky v oblibě. Spíš je to jeden z mála mých zlozvyků. Pokud u toho budete klidně mě seřvete, já se to snažím omezit.


Jednou umřeš, tak umřeš.. Nikdo by se neměl pojit zpět do hry, akorát to kazí hru.. Obzvlášť na těch publikách, dávám za to taky slay - ovšem když to udělá admin zdá se mi to nevhodné, jelikož jemu slay dát nemůžu a admini by měli jít příkladem - ano směřuji to právě na 3necky.. nezlob se :))

Jak jsem napsal, snažím se a zlozvyky se odnaučují pomalu. :) Nedělám to furt, stává se to už minimálně. Nicméně já vím, že to je nestandardní a někoho, kdo si toho všimne to může rozčílit, ale díky ještě jednou za upozornění.

heilig
24-07-13, 23:37
na serveroch ako je GG a DM to netreba ale všade inde by som to dal a aj pre adminou neni to až tak potrebná vec pre nich !!!!

hofy
24-07-13, 23:50
Na knife mě to dost štvalo (a to jsem neměl v úmyslu reconnect kvůli nevydařenému kolu, jen jsem se chtěl třeba mrknout na druhý server, kdo tam je, apod a pak jsem se chtěl vrátit na první server a musel jsem čekat minutu, která ti připadá jako 3 minuty), jsem rád, že jsem se toho zbavil a ty bys to chtěl obnovit? :D

heilig
25-07-13, 10:27
Ano , tento anti-reconnect je správna vec a nechápem prečo pre adminou neplatí nemáte to k čomu využiť okrem porušenia pravidiel a zneužívanie pravomoci :-P !!!!
Tož je moj názor viz. vyššie (http://csko.cz/forum/showthread.php?19023-Reconnect&p=204242&viewfull=1#post204242)

E.: oprava linku

3necky
25-07-13, 10:52
Ano , tento anti-reconnect je správna vec a nechápem prečo pre adminou neplatí nemáte to k čomu využiť okrem porušenia pravidiel a zneužívanie pravomoci :-P !!!!
Tož je moj názor viz. vyššie (http://csko.cz/forum/showthread.php?19023-Reconnect&p=204242&viewfull=1#post204242)

E.: oprava linku

Jestli to je narážka na mě, tak já nic nezneužívám. Dělal jsem to vždy a jak už se psalo, možnost reconnectu na klasických serverech mají všichni, ne jen admini!

Eidam
25-07-13, 12:20
Tohle si vyřešte mezi sebou poštou.
Chtěl bych vědět jestli by nějak nešlo udělat, aby každej kdo se připojí uprostřed kola byl mrtvej a tím by se všechno vyřešilo a žádnej anti-reconnect by se tam dávat nemusel.

Britny
25-07-13, 13:11
Jednou umřeš, tak umřeš.. Nikdo by se neměl pojit zpět do hry, akorát to kazí hru.. Obzvlášť na těch publikách, dávám za to taky slay - ovšem když to udělá admin zdá se mi to nevhodné, jelikož jemu slay dát nemůžu a admini by měli jít příkladem - ano směřuji to právě na 3necky.. nezlob se :))

kashpi
25-07-13, 17:38
no ještě že se to na adminy nevztahuje. Admin toho nesmí zneužívat, tím zneužívá svoje práva. Ale v připadě kdy to využiji já je jen jeden důvod, a to - když si potřebuji změnit nick, tak se odpojím, změním nick a zase připojím :) Nemusím tu snad vysvětlovat, proč potřebuji někdy změnit nick :)

heilig
25-07-13, 18:52
Jestli to je narážka na mě, tak já nic nezneužívám. Dělal jsem to vždy a jak už se psalo, možnost reconnectu na klasických serverech mají všichni, ne jen admini!

nebola to priama narážka na teba ale narážka na to že by sa to malo zrovna kôli tomuto nahodiť na všetky serveri (okrem serverou tipu GG a DM) :)

pls neber osobne to bol len príklad . .... ide o to že keĎ to robý admin tak si to normálni hrač tiež dovolí a keď bude za to trestaný tak z toho zas bude len zbytočný problém navyše :)

Eso./digl
25-07-13, 20:43
Na servery classic som zabil jedneho hraca na mape de_nuke, stihol sa reconectnut a este ma aj zabil :D takze sme sa v jednom kole zabili navzajom... :) bolo by dobre kebyze sa to zavedie aj na classic.

beather
25-07-13, 20:59
alespoň máš nějakou akci =D