PDA

Zobrazit normální verzi : Unban! - 514pro



ExBee
23-07-13, 21:48
Ach jo, kde berete ty adminy? Na dětském hřišti? :slap:
Tady máte žádost o unban.

Zároveň k tomu přidávám stížnost na ''admina'' 514Pro !!!BERU ZPĚT!!!
za jeho nedostatečné posouzení a krácení mého drahocenného času.


[AMXBANS] Zabanovan adminem 514Pro
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:42925160'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.113.23.190'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz

Jednalo se o server AIM:
http://csko.cz/hltv/27027/27027-1307232115-aim_b0n0.zip
a momentálně hrána aim_map_deagle

ZEUS
23-07-13, 21:50
Počkej si na demo.

hh :laughing1::laughing1::laughing1::laughing1::laugh ing1:
https://www.shifters.eu/profile/5+ExBee
http://bans.wtf.sk/new6/ban_list.php?bid=30234

514Pro
23-07-13, 22:06
http://csko.cz/dema/upload/dir/exbee.dem

Druhe kolo me utvrdilo, lita ti to mezi hlavama hracu a klepe ti to. Jeste pak v tretim kole, dalsi jsi to jiz imho vypnul.

ExBee
23-07-13, 22:11
Prosím o přezkoumání jiným adminem (klidně všema), popřípadně i celého dema:
http://csko.cz/hltv/27027/27027-1307232135-aim_map_deagle.zip

Veškeré zásahy byly naprosto normální.
Lítá mi to na hlavu, protože na ní mířím... how simple :)
Klidně si to pusť zpomaleně a mrkej kam střílím, jak za běhu tak i ve stoje je to absolutně normální.

Tupelko
23-07-13, 22:23
Od Pinera:AB jak vyšitý, další neomylný ban od 514ky

Za mě tam je taky ab.

Zeus :D:D

ExBee
23-07-13, 22:27
Teď prosím někdo, kdo s tím má zkušenosti a pozná.

Slunicko
23-07-13, 22:40
Nevim co si tu chces dokazat, narazil si zrovna na admina, kterej s touto hrou ma vic jak 10ti lete zkusenosti, takze znaly v tehle hre asi bude, dalsi admin ti potvrdil wh a dalsi admin z budoucnosti ti ho potvrdil take, navic Zeus je hlava moudra, co vsechno prozkouma a tve minule bany vykouma, unban nebude, mej se pekne s pozdravejm Slunicko ;)

Pardon, je to ab, tak jsem se vzil do me lyricke basne o Zeusovi, az jsem to pomotal :D

baf
23-07-13, 22:46
Ab,tak aspon nelzi.

Hajjas
23-07-13, 22:46
už len tie časy
0:58 ti to riadne ,,cukne,, na hráča, keď sa schová - to by si ma mohol naučiť
1:01 - ti to riadne preskočí medzi hráčmi, keď vybehnú dvaja - to sa už naučiť nedá

E: a to tvoje správanie?! takto sa žiada o UB? 514ke by si mohol vykať!

ExBee
23-07-13, 22:47
Chci si tu tím dokázat svou nevinu a obhájit tak unban, jelikož tohle forum k tomu slouží.
No tak má zkušenosti, špatně jsem si myslel, ale pochybil.

Nevím proč tu vytahujete staré BANY, když tu řeším ten váš.

Zajímavé, že ty tu píšeš o WH, když mě tu obviňují z AB.
Nebo už mi přidáváte i WH jo?

Vypište mi důkladně, kde co vidíte. Vždyť tam není nic nenormálního!
Kdybych měl AB, tak proč bych ho vypínal?

Ridik :D
23-07-13, 22:54
wh-ab jsou dve skoro totozne veci priste ti tam mame napsat cheating ?

3necky
23-07-13, 22:57
Co ti ten cross dělal v akci od 0:56 a dál? Když si to přehrávám v plné rychlosti i zpomaleně, vidím jak se ti to třepe. Takhle se normálně cross nechová, tudiž jsem za AB.

Mr.Hol
23-07-13, 22:58
Rozebirano s 3neckym, matisem, Hajjasem - nestandartni chovani v case 0:56 - 1:02
Vysvetleni?

ZEUS
23-07-13, 23:04
Zejtra na to mrknu.

Díky za pěknou lyrickou básen Slunce :D

Slunicko
23-07-13, 23:08
Alespon nekomu se to libi serife! :D

Jinak to wh byla jen klamava iluze v me hlave a omylem jsem se prepsal, nahore jsem to opravoval uz pred pul hodinou ale toho jste si prece nemohli vsimnout a tudiz bych chtel jeste jednou zminit, ze jssem myslel Ab :D

514Pro
23-07-13, 23:19
ExBee razis klasiku zatloukat, zatloukat, vlastni deluzi ti bourat nebudu, vysledek to nezmeni... Co se tyce vypinani, cheaty lze zapnout a vypnout, i taci se najdou, aby se nahodou na ne neprislo moc brzo...na kazdyho dojde, at uz to zabere 3 dny, tydny nebo mesice.

ExBee
23-07-13, 23:34
Přehráváno 4x zpomaleně

- U druhého a třetího výstřelu (u té situace 0:57) vidím jak se cross třepe (přiznávám), ale jak kulky tak i cross se normálně zvedájí nad hráče při typickém fulloutu z deagla. AB by těžko odpuzovalo střely od hráče.
- Ani jeden výstřel nebyl přitahován do hráče, tak jak to AB dělá
- Veškeré kulky létaly tam, kam měly, ať už při běhu nebo při čupu
- 0:13 výstřel do prázdna se škubnutím (tohle by těžko ovlivnilo AB, když nemá nikoho v hledáčku)

Vysvětlení:
Už jen to, že bych zapnul AB na 5 sekund je samotná pitomost.
Cheat jsem žádný neměl. CSKO i Steam v pořádku. Config nijak moc neměněn.
Myška SWEEX MI510 za cca 150Kč.
Bez podložky na dřevěném stole s vroubkováním.

Mám na fóru 14 příspěvku, z toho většina byla na udání cheaterů, kteří mi kazili hru.
S Hajjasem i matisem jsem několikrát hrál ať už na aimu, tak i na DM1,2.
Prostě jsem necheatoval, takže nevím, co vám mám vysvětlit.

Klidně se podívejte i na to b0n0: http://csko.cz/hltv/27027/27027-1307232115-aim_b0n0.zip

514Pro
23-07-13, 23:38
HLTV je na posouzeni AB vetsinou neprukazna, takze je zbytecne ji sem postovat, ja si to pustil taky zpomalene a fragy 1:08 skoci presne mezi hlavama hracu. Jak psali ostatni admini, vysvetli, proc ti trepe nestardadne.

ExBee
23-07-13, 23:55
Aha, tak to ani nevím. A proč je neprůkazné?

Jak já mám vědět proč mi to třepe, když nemám cheaty?
Netrepalo mi to na hlavy souperu ale do vzduchu, tak co já vím.
Na to mi zas odpověz ty.

- situace 1:08 - a proč by to nemohl jít do hlav? však jsem šel rovně a do toho ještě čupnul.
Navíc není jasné, jestli každá střela byla hit. A vidím že jedna ze střel letěla i nad hlavy.


EDIT:jde vidět že to třepe i u 1:56, ale stejně rozptyl střelby je uplně normální

514Pro
24-07-13, 00:15
Jde o zpusob, jakym to slo, instantne, z A do B, po souradnici, ne cuknuti myskou.Takovych momentu je nekolik. V 1:20 na typa v rohu, zase mechanicky pohyb na hlavu, aimujes vpravo , najednou to uleti vlevo, narazi jak gumy a primo na hrace. Todle si osobne nepredstavuju jako pohyb myskou. Nasledne 1:24 prudka doprava, je to pouze pokus o utek nebo ti to aimuje na tretiho hrace za zdi co pribiha ?!

Vis, kdyz hrajes tak dlouho jako ja, tak cheatera s AB nekdy poznam po prvni smrti od nej, jednoduse proto, ze se vymyka statistice a casto se mi to potom potvrdilo.

ExBee
24-07-13, 20:40
Večer jsem nad tím uvažoval a říkal sem si že na to musím přjít. Natočil jsem demo jak na SP tak i na MP a nic neobvyklého jsem neviděl, vůbec mi to takhle necukalo.
Pak mě napadlo, že to nemusí být moje chyba ale tvá. Zkoumal jsem to ještě několikrát a našel jsem škubání i u ostatních hráčů.
Hned první DarwiN, dále MT Brumbal a sirica.

Podle toho co vypisuješ jsem cheater, který při střelbě zároveň zapíná a vypíná cheat.
Nejprve jsi konstantoval, že jsem to po třetím kole ''imho vypnul'', ale já vidím škubání a podobné zásahy i potom.

1:20 - co je na tom nemožného, však je to normální výstřel škubnutím (viděl jsem ho na poslední moment; jak cross tak i střela šla mimo hlavu - přetáhnul jsem)
A to mi chceš namluvit, že hned po té první ráně jsem to teda vypnul? Však 5 následujících střel mu šlo do noh a do zdi (a ani se moc netřepaly)!!!
Aha a potom jsem to zas zapnul, jelikož jsem uhybně skočil a aimuje mi to na třetího hráče co přibíhá? Co je zas tohle za blbost, kdyby to byl AimBot co magnetizuje na hráče tak by šlo vidět jak zamířím i na toho druhého, který tam snad taky byl. Ten kurzor šel hezky plynule a nemusel jsem zápasit s myškou abych jak tu naznačuješ odlákal cross od hráče.

Vysvětli mi teda to škubnutí v čase 1:13 při tom výstřelu. AB ti určitě neovlivní střelbu, když jsou veškeří protivníci mrtví.

EDIT:
Tady dodávám demo z mojí dnešní hry, nic jiného než ruka, myš a skill:

https://webshare.cz/group/1l8Hx4x42U/
*Opět jdou vidět záškuby. Nevím jestli to ovlivnilo to, že jsem stahoval a nebo ten napraskaný server, ale můžete vidět, že tak prostě hraju.

because
24-07-13, 21:23
clear

Alebo radsej ti nejdem davat falosnu nadej :D

PRAETORIAN
25-07-13, 04:55
Moc pěkně nastavenej Aimbot-zaměřuje větší kruh aby neskákal jen po HS a tím ztížil odhalení

ExBee
25-07-13, 19:08
:blink: :slap:
A to tam chceš vidět rozptyl jak u AK-47 fulloutu?
Připomenu ti, že jsme hráli s Deaglem a i tak některé střely lítaly mimo.
Přečti si všechno a mrkni na to znova.

To už snad není ani možné.
Mám si stáhnout nahrávací program a nahrávat od spuštění cska, aby vám to konečně došlo?
Nebo co ještě chcete?

DarkAspecT
25-07-13, 21:17
Mě to připomíná jednoho borce kterého sem tu hlásil za AB že mu cross trhal, hlavy moc nedával. AB jsem mu v kompu nenašel, cfg upravený neměl, ale protože mu cross trhal a tím pádem se choval nestandartně, usoudilo více adminů že to AB je, Kotel psal, že jestli se takhle vyřešil ten případ, kde se neodhalil typ cheatu, tak se tak budou řešit i další. Takže demo koukat nebudu, pokud napsal sám ze mu to trhá, tak nemusím.

Zoid
28-07-13, 13:20
U ab se dá nastavit tzv. aimkey, např. na mouse 4/5 pokud máš myš s více tlačitky - tzn. že můžeš střílet normálně levým tlačítkem myši a jednou za čas si zmáčknout mouse 4/5 a vystřelit s ab - tuhle funkcni má 99% cheatů , to vysvětluje, že ti to někdy zatřepe a někdy ne.

A ano, AB může ovlivnit střelu i když jsou všichni po smrti, pokud je do něj přidaný i norecoil - který v některých ab defaultně je, takže i když ti to netrhne na hráče, tak je dráha střely zkreslená.

A HLTV není průkazné, protože nenahrává na 100FPS (ale jen 30FPS tuším, to je jedno).


Hawk

ExBee
29-07-13, 20:43
DarkAspecT
To jsem rád, že v tom nejsem sám. Konečně se ukázalo něco průkazného. Díky

Zoid:
Touhle zpravou teda naznačuješ, že jsem cheater?
Asi jsi nečetl vše, jako pár dalších adminů co tady postlo příspěvěk, jinak bys nejspíš viděl větu: Myška SWEEX MI510 za cca 150Kč.
http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/9a2/9a23e4ffe9bc43ee27843ba909141ba6--mmf250x250.jpg
Jsem rád, že mám alespoň 2 tlačítka a kolečko.


Taky by mne docela zajímalo, jak dlouho tu budu muset ještě obhajovat svou nevinu, abychom se dostali k nějakému závěru...

DarkAspecT
30-07-13, 05:05
Nepochopil jsi pointu, ten dotyčný ban dostal a zůstal mu, protože se mu cross choval jinak než defaultně a byl by pořád nahlašovaný, předešlo se tomu perma banem. A protože se tak minule rozhodlo, psal Kotel, že takovéto podobné případy se budou řešit stejně.

ExBee
31-07-13, 00:41
Takže to dopadne stejně jak na cswtf, nikdo neřeší že nemám cheaty, protě ti to třepe, tak jdi do hajzlu... že?

Vlastně už mi je to jedno.
Z toho, jak se tu furt musím bránit a vymýšlet nové a nové věci, kterýma bych se mohl očistit mi je špatně.
Stejně i kdybych to řešil, tak by se závěr dostavil až tak v příštím roce...
Díky toho BANU jsem hledal alespoň nějaké nové servery, kde bych hrál a našel jsem jeden úžasný DM. Za to jediné vám můžu poděkovat.

Na závěr:

ZEUS
:taunt: Hledat umí každý, (Zejtra na to mrknu.) ale vyjádřit asi né, co?

514Pro
nakonec jsem tu vyžadovanou omluvu stáhnul... stejně je to FailBAN

Slunicko
(a dalsi admin z budoucnosti ti ho potvrdil take) mluvíš o budoucnosti? Možná bys zapadnul do EZO.TV (http://www.youtube.com/watch?v=eWNXRRYTeo0). A tady ještě něco na čtění, když ti to furt dělá problémy (nebo klamavé iluze): Odkaz (http://lmgtfy.com/?q=co+je+to+wallhack+a+aimbot&l=1)

baf
Nelžu, takže nelži! :new_russian:

Hajjas
Všechno se dá.
Časem se to naučíš taky, jen se modli aby ti nezačal třepat cross.

Ridik :D
Už chápu proč máš toho smajla v nicku.
Když admin napíše, že AB a WH je jedno a to samé, tak je to k smíchu.
Také ti doporučuji Odkaz (http://lmgtfy.com/?q=co+je+to+wallhack+a+aimbot&l=1).

PRAETORIAN
:think: Skoro.

---------------------------------------------------------------------------------

Tak se tu mějte a přeju mnoho chycených cheaterů (samozřejmě těch pravých)!
Bye bye

Krispo
31-07-13, 11:48
za mě je teda spíš clear, nehledě na to co tu psal.. demo je krátký a to "škubnutí" je reflex (kdyby to byl aimbot tak mu nacpe palici). myslím si že nic nemá, ať se na to podívá kotel a napíše svůj názor na demo

baf
31-07-13, 11:54
Sak mu je to jedno nasel si jiny server na co to resit.

ExBee
31-07-13, 22:15
Jo, na co to řešit, když mi nic jiného nezbývalo.?! (ironicky)

Nic proti, ale admin má být nestranný. Takhle akorát uznáváš, že ti BAN nevadí i kdyby byl neoprávněný.
Lepší jednaní adminů jsem zažil i na Bitefightu!

Tak na co bych to měl asi dál řešit, když se tu jen bezvýsledně snažím obhajovat a nakonec si přečtu:
Nepochopil jsi pointu, ten dotyčný ban dostal a zůstal mu, protože se mu cross choval jinak než defaultně a byl by pořád nahlašovaný, předešlo se tomu perma banem. A protože se tak minule rozhodlo, psal Kotel, že takovéto podobné případy se budou řešit stejně.

Našel jsem si německý DM, ale u vás jsem hrál i na HE, Jump, Aim a někdy i Pub.
A když si to tak vezmeš, že z domacích serverů je Gamesites pro děcka, na Gamester už nikdo nechodí, WTF je plný ignorantů,
tak z toho csko.cz vychází pořád hezky.

Mě už je to fakt jedno, zahrát si zahraju jako i jinde (serveru je dost), ale když je tu ''jakákoliv, i když malá'' možnost zbavit se toho BANU, tak to musím využít.
Takhle už bych měl na triku třetí BAN a vysvětluj to ostatním na dalším fóru, kde mě zase zabanujou....

Kotel
04-08-13, 00:46
Hm, opět stejné cukání jako u přechozího případu, i když střílí mimo.

U tamtoho hráče bylo prokázáno, že cheat v PC neměl, přesto ban dostal. Stejně jako se v USA odsoudí na smrt nevinní. Všechno je v zájmu většiny. I když se minimálně jednou týdně zabanuje někdo neprávem (kupodivu většinou steamák), pořád je to menší zlo, než kdyby se nebanoval nikdo.



Takže to dopadne stejně jak na cswtf, nikdo neřeší že nemám cheaty, protě ti to třepe, tak jdi do hajzlu... že?

Přesně tak.
Na demu sice jen 1 čas, ale když v tom většina vidí ab, tak se nedá nic dělat. Porota rozhodla vinen.

ExBee
04-08-13, 16:01
OK, díky za vyřízení.
Aspoň už to mám z krku a bude se to moct hodit do archívu.

Můžu ještě poprosit o smazání mého účtu tady na fóru, prosím.
Hledal jsem v nastavení, ale smazat účet jsem nikde nenašel.
:bye: