PDA

Zobrazit normální verzi : !klan!klan! Kdo hledá klan???????????????



*Horna96*
22-08-11, 14:29
KDO HLEDÁ KLAN ? ? ? AŤ JDE SEM.......
zakládám nový klan ..... <Guardians*of*evil>
Jsem ochoten založit i www-éčka našeho klanu......



můj Skype:dejviiisek96
můj FB :facebook.com/dave.f.becool

podmínky: nejsi cheater
neděláš hovadiny a na serverech si slušnej

pokuď splňuješ podmínky :napiš si <Guardians*of*evil> před nick a napiš mi tvůj Skype nebo FB (nebo klidně oboje)


<Guardians*of*evil>
<Guardians*of*evil>
<Guardians*of*evil>

EoL
22-08-11, 14:43
to mi pripomenulo komicku situaci na classicu :D
FogS*Paul: pod k nam do klanu daj si pred meno FogS*
Martin changed name to FrogS*Martin
:D

gz

InVitro
22-08-11, 14:44
Immortal asi těžko, když Immortal klan už je a je hodně dobrej, navíc jsem chvíli v něm byl, když ho zakládali, takže tohle tam mít nebudeš.

znedlob
22-08-11, 15:02
Yes!!! Cim vic hvezdicek tim vic kŮŮl!!

Karl0s
22-08-11, 15:05
co třeba *_>^uLtRaK!lL3rS<^_*
jop, taky mi to přípomnělo recruit klan memberů na dm,
A: kdo chce do klanu?
B: ja
A: ok dej si pred nick tohle a tohle a dej mi skype a ses v klanu

*Horna96*
22-08-11, 15:06
Yes!!! Cim vic hvezdicek tim vic kŮŮl!!
Mno a co... xDD :D

tyger103
22-08-11, 15:23
Jestli chceš mít dobrý klan,tak si musíš vyhlížet hráče jak ty,tak i oni tvuj klan,nemůžeš brát každého,nejdřív si ověř jak hraje,promluv si s ním na skypu o věku,času na pc a pod. i podle toho můžeš toho člověka nějak soudit,co se týče stránek,tak je to záležitost pár hodin,a jestli si nechceš koupit doménu tak doporučuji stránky přes webnode,ale nejprve si musíš stanovit pravidla klanu.Nemusíš mít v klanu 50 lidí a samé retardy ale třeba jen 15 rozumných lidí,kteří jsou ochotný spolupracovat.

Takto jsem postupoval já,chtěl jsem ti jen poradit,nemusíš na této věty brát třeba vůbec žádný ohled,záleží to jen na tobě.

BAWSON
22-08-11, 18:40
Dej si pred nick (bawsonJeNej) a budes tak kul tak ako ja a budes mit sedmickovu motokaru tak ako ja.

Smile
22-08-11, 18:45
Si prohlídněte chat z oldschoolu a hledejte klan STD, to je pořád "nechceš jít k nám do klanu?" "kdo hleda klan?" atd.

UFOusek
22-08-11, 18:47
Si prohlídněte chat z oldschoolu a hledejte klan STD, to je pořád "nechceš jít k nám do klanu?" "kdo hleda klan?" atd.

taky uz je tam klan ANTISTD, FUCKSTD a FUCKANTISTD. Hrajes oldschool? Nekdy dame, jou.

Lynviy
22-08-11, 19:13
U STD jsem byl 40 minut... Hráli jsme CW 5 on 5 proti ANTISTD a ukázalo se, že STD jsou lamy, co maj nulovou spolupráci..

vedouci venny
22-08-11, 23:28
Budete hrát ligu? Má někdo steam? Trefíte něco?

*Horna96*
23-08-11, 07:21
Já sem se tu nechtel bavit o STD ale o mém buducím klanu..... :D :D

*Horna96*
23-08-11, 12:51
ja chcem ýsť do klanu... Vyzerá kuuul. Môj skype : Som_kokot_čo_chce_do_klanu. já sem se tu chtěl bavit s normálníma lidma....... Takže takový komenty si nech pro sebe

toxic_[s]killer
24-08-11, 12:27
Čus renovuju clan <|WoH|> kdo ma zajem hlaste se beru každýho normálního člověka co necheatuje



Myslíš že je to napsaný správně?

BTW: ten klan fakt byl muj :D njn, taková lama se jenom tak nevidí :D

*Horna96*
25-08-11, 11:17
:excl:celý tohle téma rušim ..... protože sem čekal podle toho jak na serverech porad vidim : "hledám klan!!!můj skype je .......!!!!!" a furt to spamuje dokola.
Čekalo sem že bude zájem a ono nic.... :excl:

Spider25
25-08-11, 17:41
Proti Std som siel oni boli 3 a ja sam a dal som ich knife a začali , že som cheter a nechcu somnou hrat. Su to uplne almi beru uplne lami čo nikdy nehrali CS 1.6 . Asi tolko a dufem ze sa tvojmu kalnu bude dariť.

Spider25
25-08-11, 17:49
Pardon za chybu na že

Smile
25-08-11, 18:30
Proti Std som siel oni boli 3 a ja sam a dal som ich knife a začali , že som cheter a nechcu somnou hrat. Su to uplne almi beru uplne lami čo nikdy nehrali CS 1.6 . Asi tolko a dufem ze sa tvojmu kalnu bude dariť.

To jo, na foru je každej velkej, ale ve hře ani nevíš, jak na knife přehodit...

btw. Máme problém, STD se rozpadli, z koho si na oldschoolu budeme dělat prdel ?

pribinacik
25-08-11, 18:47
To jo, na foru je každej velkej, ale ve hře ani nevíš, jak na knife přehodit...

btw. Máme problém, STD se rozpadli, z koho si na oldschoolu budeme dělat prdel ?

napríklad z teba, určite si nejaký nsmák tučný

Smile
25-08-11, 18:49
napríklad z teba, určite si nejaký nsmák tučný

Nezapomeň pak napsat, jak ty nikdy nezačínáš, jak tebe napadá každej první...


nepúšťam sa do nikoho, kým ma nezačne urážať on. určite to dodržíš, ako si dodržal sľub, že ma budeš ignorovať, yes. a sám si sa priznal, že ti vadilo ako "furt machrujem", takže som to nezačal ja, trapko.

Trsak
25-08-11, 19:09
Ahoj ja sem trsak a hledam klan ktery ma v nazvu hodne hvezdicek, hvezdicky ja rad
muzete me prijmout? mam skype a umim se na nej prihlasit ale jeste nevim jak nekoho pridat

Rofl Lmao :D

grEy
25-08-11, 21:56
caw no mi sme akurat s kamaratom yaloyili klan a akurat roymislame nad nayvom a asi to bude nieco take ako ye counter kilers ale este neviem nieje to iste lebo su vela nayvov co bz sme chcely ale nevieme si vzbrat poradite nam_ budem vam dvacni a priadj si mna na skipe ja ho mam killllerko845 trsak pllsssss

pribinacik
26-08-11, 01:01
Nezapomeň pak napsat, jak ty nikdy nezačínáš, jak tebe napadá každej první...

pretože si robíš srandu z niekoho, kto začína a nevie ako to tu chodí.

Smile
26-08-11, 01:09
pretože si robíš srandu z niekoho, kto začína a nevie ako to tu chodí.

Ale proč se do toho sereš ty, to nechápu, jak říkám, akorát si zase budeš stěžovat a hrát si na neviňátko...Radši si šňupni páté dimenze a zapij to energeťákem místo psaní sem...

pribinacik
26-08-11, 08:46
ja som ťa nechcel uraziť, napísal som, že ty si určite tiež low (ns tučný), a urážaš tu hráčov čo hrajú možno aj lepšie od teba, len preto, že ti niekto povedal, že znaky v nicku niesu IN.

chmod a+x /bin/laden
26-08-11, 09:47
ja som ťa nechcel uraziť, napísal som, že ty si určite tiež low (ns tučný), a urážaš tu hráčov čo hrajú možno aj lepšie od teba, len preto, že ti niekto povedal, že znaky v nicku niesu IN.
Wow chvílemi jsem měl pocit, že jur0bovy písmenka dohromady tvoří slova! Asi halucinace, nebo co...

Billy
26-08-11, 12:07
Wow chvílemi jsem měl pocit, že jur0bovy písmenka dohromady tvoří slova! Asi halucinace, nebo co...

Schudni

pribinacik
26-08-11, 12:09
Wow chvílemi jsem měl pocit, že jur0bovy písmenka dohromady tvoří slova! Asi halucinace, nebo co...

Ty si tu dovolíš trapkovať na účet niekoho iného a pritom ani nedokážeš porozumieť jednoduchému českému textu. A podľa tvojej teórie dokážu byť ľudia na všetkých miestách naraz (ak ten posledný obrázok je 3d), lolec.

Smile
26-08-11, 13:02
Jasně jasně, někdo kdo si v druhym threadu nepamatuje co psal v tom prvním mi tu bude něco vykládat, to si zkoušej na tvoje vrstevníky na prvním stupni...

Billy
26-08-11, 15:30
prvý stupeň 4. dimenzie je vyšší ako posledný stupeň 3.