PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o UB na hns



frydas
24-07-13, 14:17
Ahoj , projíždím ted forum a koukal jsem na bany a v ban listu vidím jeden ban zvláště, který byl udělen na moji IP adresu
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=62125
Žádám o UB, ne že by mi ban na tomto serveru nějak vadil to ne, jelikož jsem nikdy HNS nehrál a nejspíš ani nebudu, ale vím, že pokud se mi nahromadí více banů nemusím si tu už zahrát.
Zkoušel jsme tedy, připojit se na HNS a na všechny z nich jsem se v pohodě připojil a nevykopávají mě.
Ten ban je daný na NS a já jsem steam player, sdílená IP to nejspíše být nemůže, protože mám jediný PC, který u nás doma má CSko (bratra na PC nepouštím a ví, že NS nemá instalovat kvůli následným chybám steamu).
Z mé strany je tedy vyloučeno, aby byl ban opravdu udělen mně.
Výpis z konzole nedodám, jelikož mi to nic nepíše, jen mi to hyzdí můj jinak zatím pohodovej profil na tomhle serveru.

e: předem děkuji za vyřešení
e2: navíc můj nick je ze zásady frydas nebo Kindern-Scheisse_ZnK max mívám steam jméno Frydas-SODOMA-GOMORA_rap-ZnK

hofy
24-07-13, 14:21
Ahoj, ban je hráče, který má stejnou IP jako ty. Pokud máš Steam, tak tě nijak neohrozí, při Steamu se bany na IP neberou v potaz. Při odstranění banu by se připojil cheater a pro tebe by se nic nezměnilo.

frydas
24-07-13, 14:40
Aha v tom případě beru, já jen že mě to dost zaskočilo. Dřív jsem měl bany za wh, to ano, ale už je to delší doba a jsem čistej, tak děkuji za vysvětlení.
frydas