PDA

Zobrazit normální verzi : Zrusenie Mapky



Disconnect
25-07-13, 15:54
Prečo ste zrušili mapu assault_lol bola to najoblubenejsia mapa

JOZKO VAJDA!!
25-07-13, 20:39
Presne to bola dobrá mapa.

LopotNiK
25-07-13, 20:40
Aj ja by som ju bral naspäť.

Drago
26-07-13, 01:09
Pokud si správně vybavuji odůvodnění něco tam bugovalo

Jinak taky se mi ta mapa líbila, jedna z mála kde jsem zůstal i když jsem měl nervíky a nešla mi hra :D

Joseph
26-07-13, 04:09
uz chapem preco sa zrusila, ct aj t tam bugovali HE granaty. ak si dobre pamatam. ale kotel uz zrusil money takze neviem preco sa ta mapa nevratila.... tiez som ju mal rad.
Takze ak by sa dalo mohol by ju zas vratit :)
E: radsej zruste mapy ako Sklad, Huntic, A pool day.... uz to nieje ako kedysi ze sa hraval. len stare mapky a vsetci bol. spokojny. nevravim ked je malo ludi ale ti dementi to nominuju
aj pri 25ludoch a koho to ma bavit napr. na huntic sa vchody bud zaminuju alebo odvazlivec krory rushuje dostane raketou...

LopotNiK
26-07-13, 09:14
Huntic je parádna mapa takze tu rusit netreba. Ale hej ked si spomínam CT (ked niekto dostal generalov tajemnik v terdy este 100 dmg) tak hadzali do steny do budovy ano ano.. Ale ako uz napisat Joseph money uz niesu mohla by sa vrátiť

shootradar
29-07-13, 09:34
Huntic je parádna mapa takze tu rusit netreba. Ale hej ked si spomínam CT (ked niekto dostal generalov tajemnik v terdy este 100 dmg) tak hadzali do steny do budovy ano ano.. Ale ako uz napisat Joseph money uz niesu mohla by sa vrátiť

Co vím, tak assault_lol jak psal Joseph problém s těma He, ale to by bylo už dnes vyřešené, jen co si pamatuji, hlavně rambové lezli na textury na střeše, tam byl problém, že jak byla ta část střechy s oknem ve stropě, tam bylo vše v pořádku, ale na druhé straně střechy už byla textura oddělená a tam furt lezli a kempili tam ct.

yadort
30-07-13, 22:01
tak vetsina hracu ji chce zpet jenomze se to tu nepohne dokud nenapise kotel