PDA

Zobrazit normální verzi : AWP a nové schopnosti za 3 vlajky



Eidam
25-07-13, 15:49
Navrhuju, aby si AWP mohl hráč vzít až poté, co přinese na svůj spawn 3 vlajky a k tomu by se mu otevřely 2 nové schopnosti. Protože už mě štve jak někteří hráči kempí jen proto, aby si našetřili adrenalin na AWP a pak zalezou na svůj spawn a do tý doby, než je někdo zabije, kempí s AWP na spawnu. Myslím si, že kdyby se tam přidalo to AWP za 3 vlajky a k tomu i nějaký 2 nový schopnosti, tak by to aspoň některý hráče motivovalo aby nekempili a radši šli pro vlajku.

Acid
25-07-13, 17:24
A až odnese 3 vlajky? Následuje to, co vždycky. Nevim, nepřijde mi to jako nejlepší myšlenka. Pointa s vlajkama je dobrá, ale s tim wipem se to musí vyřešit nějak jinak...

kashpi
25-07-13, 17:32
no vzhledem k tomu, že málokdy vidím, že se někdo vůbec snaží o to odnést vlajku, tak by to možná bylo i účinné :D

Eidam
25-07-13, 23:26
A až odnese 3 vlajky? Následuje to, co vždycky. Nevim, nepřijde mi to jako nejlepší myšlenka. Pointa s vlajkama je dobrá, ale s tim wipem se to musí vyřešit nějak jinak...
Někdy mě to trvá i celou mapu než donesu aspoň ty 3 vlajky, takže tak easy by to zas nebylo ;) a ještě mě napadlo, že by se mohly přidat nějaký expy, který by se přidávaly jen za vlajky a ne za fragování. A za každej novej level bys měl nějakou novou schopnost. Třeba 1. level bys udělal za 10 vlajek, 2. level za 20 vlajek, 3. za 30..... a ke každýmu novýmu levlu bys musel donýst o 10 vlajek víc a max level by byl třeba 7, takže ze 6. levelu na 7. bys musel donýst 70 vlajek.

Grakon2702
26-07-13, 13:16
Já bych to nechal tak. Někdy rushuju celéé kolo, snažím se jak trotl, abch měl adrenalin a peníze, pak si koupím AWO, a zrazu jsem největší deb*l a kemper v csku. Tak co mám k tomu říct :).

Kajunkka
01-08-13, 22:45
Jo zaveďte to. Vyhneme se tak možnému přetransformování na AWP server :D a určitě by to chtělo nějak omezit alespoň ty typické kempící místa ( tak jak je omezeno lození na žebříky v cbblu ;)), např. v mapě survivor nad spawnem ct apod.