PDA

Zobrazit normální verzi : Smooke



Smooke
22-08-11, 21:20
Zdravíčko.

Jsem bratr hráče Feedra, Smooke (ArStork). Zdědil jsem po něm STEAM. Jak už někdo ví, tak můj bratr odjel služebně do ciziny.

Práva na jeho STEAM účtě mu zůstaly. Kdybych tušil, že se musím ohlásit jiný vlastník, učinil bych tak.

Je mi 17 let. Counter Strike hraji už přes 5 let. Začínal jsem na Soe po-té Kotelna (i jiné bezvýznamné servery). Hrál jsem přes účet Feedra, takže můj nick v databázi nenajdete. S adminstvím už nějaké zkušenosti mám. Cheatery rozeznám. Když jsi nejsem jistý, tak to prodiskutuji s kolegy (adminy) (demo je samozřejmostí). Pokud by někdo nebyl na serveru, z admin teamu, tak poskytnu demo na fórum.

Nejčastěji hraji na DR, knife, soccerjam, jump, ale zavítám i na classic, dm apod. Dá se říci, že bloudím po všech serverech. Když někdo napíše, že je někde nějaký problém, snažím se ho řešit. Občas to není jednoduché. Což sami admini uznají.

Snad jsem splnil Vaše očekávání.

S pozdravem Smooke (ArStork), bratr Feedra

P.S.: Píšu přes účet Feedra. Pokud to je problém, tak si založím vlastní. Ale to mi příjde zbytečné.

Shinigami
22-08-11, 21:26
Takze ja vcera dostal ban od NE-admina ?

Smooke
22-08-11, 21:29
To Shinigami:

Včera jsi dostal Ban od normálního admina. Bohužel jsou nějaké komplikace. Buď slušný a nebude se to opakovat. Myslím si, že ve společnosti taky nemluvíš, tak jak nadáváš ve hře. Pokud se pletu, tak poskytni video tvého dne. Rád se ponaučím o opaku :)

Shinigami
22-08-11, 21:33
No ja neviem jak som mohol dostat ban od admina ked teraz ziadas o prava a vcera si dal ban polke serveru. Navise ak si si nevsimol napisal som tam jednu jedinu nadavku a zanou smile. Tak ak spravne chapem Feedr siel na sluzobku dnes, alebo vcera po tom co zabanoval 8 hracov?

Smooke
22-08-11, 21:37
To Shinigami:

Feedr už je nějaký čas na služební cestě. Hraji přes jeho STEAM. Daroval mi ho. Pokud bych věděl, že musím ohlásit změnu majitele, tak i učiním. Bohužel jsem tak neudělal. Má chyba.

Ohledně těch banů. Nezlob se na mě, ale já vím jak se chovat. Nemusím hned nadávat, abych si ulevil od svých citů. Je to pouze hra. Ne život. Život je mnohem těžší boj. Zlob se na mě jak chceš, ale za tvým banem si stojím. Nevidím důvod proč by jsi musel mluvit sprostě!

Smile
22-08-11, 21:40
Vypadáš celkem rozumě, kdyby jsi si požádal o práva normální cestou, tak věřím, že by jsi měl velké šance...


Feedr už je nějaký čas na služební cestě. Hraji přes jeho STEAM. Daroval mi ho. Pokud bych věděl, že musím ohlásit změnu majitele, tak i učiním. Bohužel jsem tak neudělal. Má chyba.

...ale tohle mi příjde jako dost blbej joke..Ty práva snad dostal on a né člen jeho rodiny, takže je logický, že je nemůže využívat každej...

Smooke
22-08-11, 21:59
To Smile:

Ještě jednou se omlouvám. Udělal jsem chybu. Doufám, že mi bude odpuštěna. Kdybych domyslel důsledky, určitě bych se zachoval jinak.

Snad se nade mnou smilujete a přizvete mě do Vašich řad. Ne jako Feedra, ale jako Smooke (ArStork).

Shinigami
22-08-11, 22:02
A naco ziadas o prava ked banujes uz teraz co sa tebe nepaci? Ci chces aby to bolo legalne?

Smooke
22-08-11, 22:07
To Shinigami:

Je to složitější. Pokud jsi to doteď nepochopil, tak to ani nemíním pitvat.

Vem si to takto. Udělal jsem chybu. Nejsem Feedr. Jsem Smooke. Přivlastnil jsem si práva za hráče Feedra (je to můj bratr a odkázal mi STEAM i s právy). Tím pádem jsem je získal "nelegální cestou". Proto o ně žádám, abych nějak přispěl k zlepšení hraní na kotelně. Kotel mi je odebral, protože k tomu měl svůj důvod. Admin práva získal Feedr a ne já Smooke. Proto o ně znovu žádám.

Stačí ti to nějak takhle? :)

Shinigami
22-08-11, 22:15
No ja to chapal hned. Ale jo chybu si udelal. Vlasne ty sam si porusil pravidla a vydaval si sa za admina pretoze ty prava nemas ... Ale nechajme to tak nechcem sa hadat je to tvoja vec.

grEy
22-08-11, 22:16
"11. Nedávejte ban za každou nadávku, co uvidíte v chatu. Nejprve se snažte situaci uklidnit, dát hráči mute nebo kick."
Suhlasim so Smile-om, ale zaroven som pre. Myslim, ze by bolo lepsie, keby si kupis vlastny steam. :)

Ridik :D
22-08-11, 22:23
shinigami nerej do nej :D jak pise grey lepsi by bylo kopit si vlastni steam at nejsou komplikace ;)

Lynviy
23-08-11, 00:40
Jsem taky pro...

Shinigami
23-08-11, 00:46
Ne to nesom ja, ingame nick mam iny ak myslis to.

Lynviy
23-08-11, 00:46
Nebuď drzý mladíku.. :-D

znedlob
23-08-11, 00:53
Feedr byl dobry admin. Zadne problemy s nim nebyli. Vidim ale ze ma inteligentniho bratra. Bude skvele, kdyz budes pokracoval v jeho stopach.

apach29
23-08-11, 03:44
Jsem pro

grEy
23-08-11, 08:14
EDIT: Shinigami - ty si ten "$cAry ;)" ?
Shinigami = "L"

Smooke
23-08-11, 11:13
To All:

Děkuji za projevenou důvěru. Pokud Kotel uzná, že bych mohl pokračovat ve Feedrově cestě, tak velice rád po ní opět začnu šlapat.

Teď jen čekat :)

BiA Fz
23-08-11, 13:18
Mladší bratrové to mají o tolik jednodušší -.-

ZEUS
23-08-11, 15:52
Jsem také za

Smooke
23-08-11, 16:30
To BiA Fz:

:)

bones
23-08-11, 16:47
tldr pro

Svacinar
23-08-11, 19:23
Bez debat ANO.

perry
23-08-11, 19:25
Tvuj bratr je skvely clovek, teda ja ho neznam z realu, ale stacilo me to ve hre . A doufam, ze budes stejny jako on . Rozhodne ANO

Smooke
23-08-11, 23:16
To All:

Díky za lichotky. Rád čtu takovou podporu :)

Smooke
24-08-11, 12:58
To Traktor (Simi pokud se nepletu):

Zase nepřeháněj. Byly jsme oba vychováváni tak, abychom nejdříve přemýšlely, než něco vypustíme z pusy. Později bychom toho mohly litovat.

Rixie
24-08-11, 14:43
Jsem pro. Někdo, jako jsi ty se tu oběví jednou za čas :)).

Smooke
24-08-11, 15:26
To Rixie:

Děkuji :)