PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



Maczy
26-07-13, 14:26
Dobrý den/ahoj chtěl bych zažádat o unban který jsem dostal díky kamarádovy nebo lépe řečeno on ho dostal. Napíšu vám tu ten příběh.
takže asi zhruba před čtyřma měsící spal u mě kámoš (Patrik) který taky hraje kotelnu no a on měl myslím permanentní ban na svojem počítači ale jak spal u mě tak hral u mě na mém počítači ale potom šel hrát myslím jail break a mluvil přes mikrofon a jeden z adminů (Kecka a Pinda) poznali jeho hlas přes mikrofon a dali mu permanentní ban na moje IP za to že se tam hádali prý že to je obcházení banu nebo co.No a ten ten můj kámoš Patrik s Keckou s adminem se stále hádali no a Patrik se vymluvil že je doma a že mají asi čtyři počítače. no a z toho vznikl duvod Banu "ještě máte doma nějaké počítače na zabanování ?? :P"Takže prosím vás já za to vůbec nemůžu tímto vás žádám o unban.Prosím už chcu hrát ten skvělý Deathrun.A není to vymyšlený příběh.

+marfo
26-07-13, 16:27
Povedz teda kamarátovi nech ti kúpi steam a možeš si tu zahrať. a ešte dodaj výpis z konzole

Maczy
26-07-13, 21:15
Tady je výpis z konzole
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 65773)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Jeste nejakej pocitac doma mate na zabanovani? :P'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Player
[AMXBANS] Tvuj nick: BhoPLegendS^ maczy
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1283147498
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:102309619
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.135.5.218
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.135.5.218
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: kecka
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_mountains)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

a kolik ten steam stojí ?? a perma ban se nedá zrušit ?? Ale fakt za to nemůžu.

J3ZUsSs*
26-07-13, 21:28
Steam stojí 10euro/250 kč ... Najdeš aj v akcii za 2eura/50 kč

Maczy
26-07-13, 22:35
jj dík ale ještě počkám co mi na to řekne majo :) ale doopravdy za to nemůžu a kvůli tomuto se mi nový steam kupovat nechce :( mám i jeho nickname na counter strike Kotelna (na toho kamose)

+marfo
26-07-13, 22:45
No ja som ten ban nedal :) tu ti pomôže len Steam a ked vystihneš zľavu tak to máš aj za 2€/60kč takže tak :)

Maczy
26-07-13, 23:46
:( a nemůžete ho zrušit byl bych vám vděčný protože si chcu zahrát skvělej deathrun ne jak na posraném gamesites