PDA

Zobrazit normální verzi : Hlášení přes "!"



ZeMi7
26-07-13, 17:29
Ahoj,
myslím, že už se to tu někde projednávalo, ale asi se to ztratilo... Tak sem se chtěl zeptat, jak to bude, nebo jestli to bude nějak měnit...

Jde o to, že když jde admin na hlášení cheatera, tak by napsal hráči, který hlášení psal zprávu, že si spectuje, nebo třeba i, že je clear nebo něco...
Je to z toho důvodu, že hodně háčů si stěžuje na adminy že nechodí na hlášení, ikdyž oni jsou pod fake nickem, takže oni to nepoznají... Poté vznikají zbytečné hádky zde na forku. Tímto by se tomu dalo myslím i dobře předejít...

Pište své návrhy, a případně nějaké připomínky

Joseph
26-07-13, 18:13
tvl. konecne to tu niekto napisal, sice teraz zo steamom uz nemam taky problem, ale ked som bol ns a nevedel som ci admin prisiel tak mi to hrozne trhalo zilky :D
Dobre ze si to tu hodil.

Trey
26-07-13, 18:24
Neviem ci by sa to kotlovi chcelo ale mohlo by sa to spravit tak ze po napisani /cheater by sa hracovi ukazala tabulka kde vybere hraca a dovod(ako doteraz). Admin by tam prisiel a v tabulke /cheater by oznacil hraca ako prave spectovaneho/clear.

Zoyer
26-07-13, 18:30
nápad pěkný, ale já bych se s totím nesral. já když jdu na hlášení a ten člověk je čistej, tak tomu hráčovi, kterej ho hlásil píšu, že je clear. ( někdy zapomenu :D )

'Seiter
26-07-13, 18:35
Neviem ci by sa to kotlovi chcelo ale mohlo by sa to spravit tak ze po napisani /cheater by sa hracovi ukazala tabulka kde vybere hraca a dovod(ako doteraz). Admin by tam prisiel a v tabulke /cheater by oznacil hraca ako prave spectovaneho/clear.

Ta tabulka by musela bejt viditelná jen pro toho kdo hlásil a pro admina, aby ji nemohl vidět cheater. A co když toho samýho nahlásí víc lidí? Taková tabulka prostě udělat nejde.


Myslim, že vypisování, jestli tam admin byl nebo ne, je šílená práce navíc, zvlášt když pulka hlaseni je uplne nesmyslna. Budto admin prijde, nebo to hodte na web, víc prostě udělat nejde.

Grakon2702
26-07-13, 19:13
Stačilo by napsat ,,vše je čisté", aby se to objevilo uprostřed obrazovky, něco jako na JB, když se admin ptá jestlí má někdo mikrák. A je navíc jasné, že admin nepříjde na hlášení typu ,,Grakon je čiter a dal mě BAN plíz". Například z mých hlášení ,,Hráč xxx- podezření na WH" je snad jasné, co jsem tím chtěl říct.

ZeMi7
27-07-13, 11:49
Hele, me se to nestalo, ja pokazde co sem hlasil, tak ho pak nekdo prisel zabanovat....
Ja pokazde natacim demo, na zacatku dema nahlasim pres !, pokud do konce dema neprijde admin a nezabanuje ho, dam to na forku, pokud zabanuje, smazu demo....

Me se tento problem jeste nestal, spise jde o to, ze kazdou chvili tu breci nejake deti napir. Qcko jako admin? Nebo Admin-astuda kotelny!.....a vse je jen pro to, ze oni si mysleli ze se na nej ani neprisel dany adminn kouknout, ale pritom byl clear....

diky za nazory, jen sem myslel, ze by se takto dalo predejit temto neprijemnym situacim

Acid
27-07-13, 13:41
Ahoj,
myslím, že už se to tu někde projednávalo, ale asi se to ztratilo... Tak sem se chtěl zeptat, jak to bude, nebo jestli to bude nějak měnit...

Jde o to, že když jde admin na hlášení cheatera, tak by napsal hráči, který hlášení psal zprávu, že si spectuje, nebo třeba i, že je clear nebo něco...
Je to z toho důvodu, že hodně háčů si stěžuje na adminy že nechodí na hlášení, ikdyž oni jsou pod fake nickem, takže oni to nepoznají... Poté vznikají zbytečné hádky zde na forku. Tímto by se tomu dalo myslím i dobře předejít...

Pište své návrhy, a případně nějaké připomínky

Super, ze jsi to sem hodil, dobrej topic.

Jinak Trey taky +1, ale nevim, jestli by to nebylo moc slozity.

matis
27-07-13, 14:59
Vzdy sa najdu plackovia a neviem ci tato problematika nieje uplne zbytocna, aby sa riesila....

vela krat sa mi stalo, ze som niekoho spectil, napisal som clear a aj tak mi neveril a hlasil dalej....je to dost individualne a niektorym wemenam nestaci ani ked im napisem, ze dany hrac nic nema....

dokonca to uz pisem niekedy cez@, aby vsetci vedeli, ze dany hrac je cisty...nepomaha (niekedy)

ZeMi7
27-07-13, 18:01
Vzdy sa najdu plackovia a neviem ci tato problematika nieje uplne zbytocna, aby sa riesila....

vela krat sa mi stalo, ze som niekoho spectil, napisal som clear a aj tak mi neveril a hlasil dalej....je to dost individualne a niektorym wemenam nestaci ani ked im napisem, ze dany hrac nic nema....

dokonca to uz pisem niekedy cez@, aby vsetci vedeli, ze dany hrac je cisty...nepomaha (niekedy)

jop, ale tak to už sou uplný dementi, a ty tu budou dělat problémy, ať už děláš cokoliv :D

ty jsi asi vzácná vyjímka, myslim, že toto moc jiných adminů nedělá, když je někdo clear, tak odejdou...


Ale zas na mě neřvěte, nemá to být stížnost a adminy, pouze můj názor....

(Acide díky.. prostě mě to napadlo, tak sem si řikal, proč to sem nenapsat)

heilig
27-07-13, 19:43
ja cez "!" nenahlasujem ajtak nikto nikdy nepríde proste admini na gg serveri kašlú :( okrem mirousa a raz čas matis aj to len si zahrať ... tak robým dema a rovno to sem hádžem :)

E.: ešte k téme som chcel dodať že celkom dobrý nápad ale nebolo by to dobré uplatniť ... proste cheateri by si toho mohli všimnúť a začať to zneužívať vo svoj prospech

matis
27-07-13, 20:52
jop, ale tak to už sou uplný dementi, a ty tu budou dělat problémy, ať už děláš cokoliv :D

ty jsi asi vzácná vyjímka, myslim, že toto moc jiných adminů nedělá, když je někdo clear, tak odejdou...


Ale zas na mě neřvěte, nemá to být stížnost a adminy, pouze můj názor....

(Acide díky.. prostě mě to napadlo, tak sem si řikal, proč to sem nenapsat)

ano ja to tak beriem, ale sa ti snazim naznacit, ze je to somarina a uz aj z toho titulu, ze tam kludne moze byt iny cheater a ked napisem nejaku hlasku do chatu tak nam ujde....


ja cez "!" nenahlasujem ajtak nikto nikdy nepríde proste admini na gg serveri kašlú :( okrem mirousa a raz čas matis aj to len si zahrať ... tak robým dema a rovno to sem hádžem :)

E.: ešte k téme som chcel dodať že celkom dobrý nápad ale nebolo by to dobré uplatniť ... proste cheateri by si toho mohli všimnúť a začať to zneužívať vo svoj prospech

no tento raz sa mylis, cez "!" treba hlasit, urcite je to lepsie ako nehlasit vobec a ano chodim na GG a nemyslim, ze hrat, staci sa pozriet na HLSTATS....banujem to zaradom, ale ked to nehlasis cez "!" tak ako tam mam prist?

to edit som uz spomenul vyssie....

ono je to vsetko individualne, zalezi od admina, ale hlavne od wemien co hlasia somariny a ani Kotel ich nepresvedci o opaku....

Despe
27-07-13, 21:06
No, mohlo by se udělat to že, jedině tzv. admin, by mohl napsat příkaz /pm. Tam vybere hráče, který udajně ví o nějakem hackerovy. Mno a napíše mu, že je to admin, tak ať nespamuje. Divnej nápad, ale možná by byl úspěšný.

Giussepe
27-07-13, 21:11
No, mohlo by se udělat to že, jedině tzv. admin, by mohl napsat příkaz /pm. Tam vybere hráče, který udajně ví o nějakem hackerovy. Mno a napíše mu, že je to admin, tak ať nespamuje. Divnej nápad, ale možná by byl úspěšný.

k tomu slouzi prikaz amx_psay "nick"

jenže je v chatu dost nevýrazný a vždycky když jsem ho použil tak ho dotyčný přehlédl. tak už jsem pak na to taky rezignoval.

btw heilig, když pres ten vykricník nenahlašuješ tak se nediv že nikdo neprijde. My fakt nejsme žádný psychotronici.

hofy
27-07-13, 21:31
No, mohlo by se udělat to že, jedině tzv. admin, by mohl napsat příkaz /pm. Tam vybere hráče, který udajně ví o nějakem hackerovy. Mno a napíše mu, že je to admin, tak ať nespamuje. Divnej nápad, ale možná by byl úspěšný.

Když hlásíte a je na serveru admin, tak by to mělo napsat "Na tomto serveru je pritomen admin.", což má zabránit spamování.

heilig
27-07-13, 22:10
však keĎ sa mi podarí tak spravím demo a v momente je tu :( no niekedy si všimnú že som spec tak sa bud odpoja alebo to vypnú len aby som nič nestihol natočiŤ :(

oky tak ja ešte vyskúšam "!" či niekto príde (jasnačka keď to bude potrebné)

Trey
27-07-13, 23:07
Když hlásíte a je na serveru admin, tak by to mělo napsat "Na tomto serveru je pritomen admin.", což má zabránit spamování.


Ak to tak je tak by som to zrusil. To by nejaky cheater napisal chujovinu do! a vedel by ci tam je admin.

Despe
27-07-13, 23:57
k tomu slouzi prikaz amx_psay "nick"

jenže je v chatu dost nevýrazný a vždycky když jsem ho použil tak ho dotyčný přehlédl. tak už jsem pak na to taky rezignoval.

btw heilig, když pres ten vykricník nenahlašuješ tak se nediv že nikdo neprijde. My fakt nejsme žádný psychotronici.

Ahá, tak to se omlouvám, nevěděl sem. Takže sorry za zbytečnej post.

ZeMi7
28-07-13, 01:28
Hale... Myslim, ze uz se to tu zacina celikem rozvijet i mimo temu...

jelikoz tu je mnoho negativnich komentaru a pripominek na muj napad, a zaroven take z rad adminu zamitnuti tohoto napadu, tak bych poprosil o LOCK, pokud spravce forka uuzna za vhodne :)

Giussepe
28-07-13, 10:40
negativní komentáře tu nevidím. Je to dobrý návrh, jen by ho chtělo nějak domyslet k dokonalosti, aby se o přitomnosti admina dozvěděl nahlašující hráč, ale nedověděl hlášený hráč. Bohužel jiné řešení nez to amx_psay nevidím. Akorát jedině kdyby šlo nějak nastavit, že by bylo bylo nějak barevně zvýrazněný, protoze takhle je, jak jsem už napsal, snadno přehlídnutelné.

ZeMi7
28-07-13, 10:48
jop, akorátže 90% adminů stějnak msg/pm/řikejte si tomu jak chcete neposílá...

Možná by neuškodilo se o tom zmínit na poradě, pokud je to reálné :)

Chtělo by to, aby na to koukl Kotel...
1. zavést odpovědi adminů, nahlašujísíc hráčům
2. změnit barvu soukromé zprávy