PDA

Zobrazit normální verzi : Doplnovani pri modu



Duky
26-07-13, 19:05
Natáčal sem prvý krát tak snád to pujde :D
http://uloz.to/x98at8d/doplnovani-pri-modu-dem
steamid: VALVE_0:0:1703973274
ip adresa: 212.96.160.51
nick: S@TL@MOVE-W@RL0CK

_AnGeL_
26-07-13, 20:22
skús to dať do hláseni

Legonen
06-08-13, 15:24
Obdivuju tě :)
Já bych kvůli tomuhle ani nezapnul fraps :)

Cream.
06-08-13, 16:10
nabudúce to hádž sem (http://csko.cz/forum/showthread.php?9897-St%ED%9Enosti-hl%E1%9Aen%ED-z-Jailbreak-serveru/page25), ale podľa mňa ne zbytočné dávať takéto veci na fórko :)

Grakon2702
06-08-13, 16:27
nabudúce to hádž sem (http://csko.cz/forum/showthread.php?9897-St%ED%9Enosti-hl%E1%9Aen%ED-z-Jailbreak-serveru/page25), ale podľa mňa ne zbytočné dávať takéto veci na fórko :)

A přesně kvůli takovým názorům ze strany adminů jsem přestal dávat hlášení a točit dema na tyto případy. Myslím, že se ten zákaz může rovnou zrušit.

Cream.
06-08-13, 16:43
A přesně kvůli takovým názorům ze strany adminů jsem přestal dávat hlášení a točit dema na tyto případy. Myslím, že se ten zákaz může rovnou zrušit.

myslím že je zbytočné ako zo strany hráča točiť niekoho kto pri móde doplnoval a tak isto zo strany admina pozerať sa nato 5 sekundové demo.. a pritom ajtak max dostane ban na deň. preto to už nikto netočí :)

Toy
06-08-13, 16:53
A přesně kvůli takovým názorům ze strany adminů jsem přestal dávat hlášení a točit dema na tyto případy. Myslím, že se ten zákaz může rovnou zrušit.

Psal jsem to já, banuju to in game, ale pouze 3 hodinami, zaleží na pohledu admina a na dané situaci, pokud stojí na healu jak král a jen čeká, tak mu dám aj den, není to takový prohřešek si myslím, banovat toto z dema mi přijde na hlavu.

Grakon2702
06-08-13, 17:50
Psal jsem to já, banuju to in game, ale pouze 3 hodinami, zaleží na pohledu admina a na dané situaci, pokud stojí na healu jak král a jen čeká, tak mu dám aj den, není to takový prohřešek si myslím, banovat toto z dema mi přijde na hlavu.

To je jasné, že záleží na situaci, neřeknu když někdo omylem zavadí o jednu automatickou lékárničku např na mapě snow, toto se ovšem stává v 5% případů. Tobě to třeba banovat z dema příjde na hlavu, mě to příjde normální, protože daný hráč přece porušil pravidla. To už je ale věc názoru a neberu ti to a nechci vyvolávat zbytečné hádky :).

_dAm[A]gEd
06-08-13, 20:36
nabudúce to hádž sem (http://csko.cz/forum/showthread.php?9897-St%ED%9Enosti-hl%E1%9Aen%ED-z-Jailbreak-serveru/page25), ale podľa mňa ne zbytočné dávať takéto veci na fórko :)
Konečně dákej rozumnej... Pekne si mu to vysvetlil ... CG

Shinigami
06-08-13, 20:52
To je jasné, že záleží na situaci, neřeknu když někdo omylem zavadí o jednu automatickou lékárničku např na mapě snow, toto se ovšem stává v 5% případů. Tobě to třeba banovat z dema příjde na hlavu, mě to příjde normální, protože daný hráč přece porušil pravidla. To už je ale věc názoru a neberu ti to a nechci vyvolávat zbytečné hádky :).

Ja to nebanujem aj keď to vidím, príde mi to ako totálna kravina a nechápem, kto tam pridal toto pravidlo. Osobne sa hanbím banovať za doplňovanie hp pri móde, pretože je to trapas.

Despe
06-08-13, 21:19
To jako fakt ?. Takže vám příjde fer když na jedno Ct naletí 4 T a ztoho přežije 1 T s 20 hp, jde si doplnit a ct ma dejme tomu 36.. Jeto tedy fer, takhle si zaslouží Vd jo..

Shinigami
06-08-13, 21:33
Rovnako ako to T si môže doplniť aj CT, tak nechápem, kde vidíš nevýhodu. Za to, že CT si nevie doplniť ja nemôžem.

Neznamy123
06-08-13, 22:06
No jasné všetci si budú doplňovať, a mód sa bude hrať celú mapu.

Grakon2702
06-08-13, 22:30
Projednám o tom s typem, ten teď má na starosti úpravu pravidel. Ono není zase takový problém, že někdo doplňuje, doplňovat mohu respektive všichni, mi jde jen o to, že je to zakázaný a mělo by se za porušení tohoto zákazu trestat.

Despe
07-08-13, 01:18
Grakone ty si snad sjetej ?. Jednou píšeš, že doplnování při modu, je to zbytečnost banovat, a zato teď tu píšeš, že se za to má trestat(banovat).. Bože, prva rozmýšlej co napíšeš.. Víš, Shini, ono někomu je to blbé doplňovat, já osobně tuhle věc nesnesu, a byl by sem rád kdyby se to třeba na mod blocklo, myslím tím ty healy.. :)

Grakon2702
07-08-13, 11:01
Grakone ty si snad sjetej ?. Jednou píšeš, že doplnování při modu, je to zbytečnost banovat, a zato teď tu píšeš, že se za to má trestat(banovat).. Bože, prva rozmýšlej co napíšeš.. Víš, Shini, ono někomu je to blbé doplňovat, já osobně tuhle věc nesnesu, a byl by sem rád kdyby se to třeba na mod blocklo, myslím tím ty healy.. :)

Já někde psal, že je zbytečnost banovat za doplňování? Jak jsem psal výše. Jde mi jen o to, že je to zkázané a porušení by se mělo trestat. Nic víc, nic míň. Kdyby to zakázané nebylo, tak bych nic nepsal.

kono159
07-08-13, 11:08
shini neviem ako si ct mozu doplnit ked 5 t robi bordel pred ich kempom a 15 si doplni a potom ich dorazia
tcka maju potom velku vyhodu

Despe
07-08-13, 12:23
Někde si to psal tuším(vím).. No a sou za to potrestání, sice né banem, ale dostanou kill, tedy když je tam aspoň spešl.