PDA

Zobrazit normální verzi : Bug



_AnGeL_
26-07-13, 20:26
Ahojte. Na JB sa objavil BUG. Pokiaľ si CT, chce zobrať simona a napíše mu to napr. "si 3. vo fronte", problém je taký, že príde na radu moje kolo a ja nie som simon, ale má ho niekto iný.

Tiež sa to stáva adminom/spešlom a niekedy nemôžu ani napísať /simon ak sú mŕtvy, lebo im to nezapočíta.

Dúfam, že sa to bude dať vyriešiť.

Z pozdravom, AnGeL

Fhacker
26-07-13, 22:06
Jop aj mne sa to stáva, ale dáko veľmi to neriešim vždy sa nájde čas kedy nikto nebere simona alebo len zrazu z ničoho mi to už funguje.

Swagrid
29-07-13, 02:59
Když spešl umře je ve spectu a to znamená že ve spectu nemůžeš mít simona.
A to s tou frontou je myslím že když se někdo ve frontě odpojí, resetuje se fronta, ale nevim to na beton.

Gregyy
29-07-13, 13:14
Jojo, taky mám pocit že je to tak jak píše Swagrid, někdy se stane že jsem první a další kolo třetí.
A když už se bavíme o bugu chtěl bych zmínit neviditelnost na mapě brazilian nevím jestli se jednalo o ojedinělý bug ale právě AnGeL byl dnes celé kolo na Brazilianu neviditelný stejně jako je to na teknosmanli, ale viděl jsem to prvně tak se to snad nebude opakovat.

Swagrid
29-07-13, 14:46
Jojo, taky mám pocit že je to tak jak píše Swagrid, někdy se stane že jsem první a další kolo třetí.
A když už se bavíme o bugu chtěl bych zmínit neviditelnost na mapě brazilian nevím jestli se jednalo o ojedinělý bug ale právě AnGeL byl dnes celé kolo na Brazilianu neviditelný stejně jako je to na teknosmanli, ale viděl jsem to prvně tak se to snad nebude opakovat.

Na brazilianu mám fotku, kde jsem neviditelný, pošlu až budu na pc a editnu to, je to poněkud buglá mapa no..

E: http://imageshack.us/photo/my-images/27/stj4.png