PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o Unban - 3necky



blazebit
27-07-13, 09:17
Zdravím Kotelna,včera som dostal ban za ,,WH".
Hral som aim, mapa (ak47),a nakolko csko hravam už dlho,tak mam neake tie skusenosti,a viem čo to znamena dierovanie. Tak som normalne hral,a jednemu hračovy som dal HS cez krabicu.. Samozrejme hned začal vypisovat že mam WH,že dostanem ban,a zavolal admina. O 2 minuty,som dostal ban doslova len za dierovanie. Žiadam o unban,a napomenutie toho admina,ktorý zrejme nevie že dierovanie je DOVOLENÉ,a ten ktorý dieruje,nieje hacker,alebo niečo podobné.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 75089)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): THE BEST MAN!
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1564601327
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1564601327
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.242.44.105
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.242.44.105
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: BeastINSIDE
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (ak_47)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =============

blazebit
27-07-13, 09:19
To meno Player,je kvôli tomu,že včera som od nervov vymazal csko,a dneska som ho nanovo stiahol kvôli tym vypisom s konzole.

Mr.Hol
27-07-13, 11:19
Neverim, ze by Kovboj dal bezduvodny ban...

Pockej na demo a hned se uvidi

blazebit
27-07-13, 11:39
Hral som na mape ak47 čo je mapa tak maximálne pre 5vs5 hráčov,a ked vídím že sa pohybuju len traja hrači,tak si automaticky uvedomím že tí 2 hrači su afk na spawne,tak strielam do spawnu,či ich nahodou netrafim. Nato aby som to zistil nepotrebujem WH,stačí trochu rozmyšlať.

blazebit
27-07-13, 11:48
Chápem toho admina. Niekto kto má skore 5:13 si ho zavola na hrača ako som ja,preto lebo ho stale dávam a už mu to lezie na nervy.. Admin pride,sleduje ma pol minuty,uvidi ako sa snažim trafit AFK za spawnom,lebo viem že tam su,a dá mi ban.. Ludia a to aj ked niekto da so štastim 3 HS za sebou,automaticky ma AB?? Keby sa banuje za dierovanie,tak by predsa mali bany všetci hrači ktory tomu trošku chapu,že sa da zabit nepriatela cez stenu.. Ja som doteraz na každej mape mal minimalne polovicu killov len z toho,že som dieroval.. Ved ked pridete na neaky server,kde niesu lamky ktore maju skore 1:10,tak tam vas daju 8 krat s 10 cez stenu.. Ja som mal tu smolu že som hral s hračmi ktory považuju jeden kill cez stenu za cheat.. Prosim o unban,už si budem davat pozor na takychto ludi,a vždy im to vysvetlim,že nemam žiadne hacky,ale je to ich chyba že stoja za krabicov,a prijam si pytaju aby ich niekto zabil.

3necky
27-07-13, 11:58
Dojemná řeč, ale bude ti k ničemu, i to spamování v shoutboxu (a děkuju, že se mě snažíš pošpinit, ale od někoho jako si ty mi to je u víš čeho).
Spectil jsem tě, natočil demo a na základě 3 časů (a hlavně akce od 14:05) se rozhodl, že tam to WH je. Nicméně, když vím, že budeš tvrdě kopat všude kolem sebe, stáhl jsem si i hltv ze stejné mapy o pár hodin dřív a tam není vůbec o čem se dohadovat.

Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/thebestman.rar
HLTV: http://csko.cz/dema/upload/dir/ak47_hltv.rar
ak_47_hltv
5:41, 5:57, celé kolo od 6:17, 6:47 atd. každé další kolo jasné WH

blazebit
27-07-13, 12:01
ako to mam prehrat?

Giussepe
27-07-13, 12:02
není o čem. ta poslední akce na demu byla celkem úsměvná. WH.

3necky
27-07-13, 12:03
ako to mam prehrat?

Přehraj si to jak chceš, důkaz je dodán adminům, kteří můj verdikt potvrdí nebo vyvrátí.

blazebit
27-07-13, 12:04
necky povedz mi asi poznaš slovo dierovani nie?

human
27-07-13, 12:05
Myslim, ze kludne staci aj demo. WH tam je a vela, vela ludom sa na knife ulavi, ze ta tam viac neuvidi a ja medzi nimi.

blazebit
27-07-13, 12:08
Humanko,mysliš že ešte hravam knife? Ved to je Server pre lamky ktore to nevedia hrat.. Tam su hrači pod moju uroven.. Bol som tam už 4 krat v top15.. Ako chcete,DOVIDENIA KOTELNA!!!!!!

human
27-07-13, 12:10
Mas uroven zasraneho cheatera to je jedna vec a dalsia je, ze na knife by si bez tych tvojich zascriptovanych cfgov nedal ani prd. Dovidenia a chod smrdiet niekde inde.


Humanko,mysliš že ešte hravam knife? Ved to je Server pre lamky ktore to nevedia hrat.. Tam su hrači pod moju uroven.. Bol som tam už 4 krat v top15.. Ako chcete,DOVIDENIA KOTELNA!!!!!!

Zoyer
27-07-13, 12:11
je pěkné, že si myslíš, že jsi na nějaké úrovni, když ani neumíš přehrát demo..

J3ZUsSs*
27-07-13, 12:11
.. Tam su hrači pod moju uroven.. Bol som tam už 4 krat v top15..


:clap: - :sadbye::cray:

blazebit
27-07-13, 12:11
humanko davaj si pozor čo pišeš.. nula.. Aj tak sa mi ulavilo,aspon nebudem hrat medzi nulami.

Zoyer
27-07-13, 12:13
jasně, cheater nám tu bude psat, že sme nuly...

human
27-07-13, 12:15
Zase posles na mna mafiu? Pamatas si nato? :)


humanko davaj si pozor čo pišeš.. nula.. Aj tak sa mi ulavilo,aspon nebudem hrat medzi nulami.

blazebit
27-07-13, 12:17
Nebudem tu stácať čas,s ludmi,ktorý majú virtuálnu funciu že ,,ADMIN" !!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDD
Zbohom NULY!

J3ZUsSs*
27-07-13, 12:20
Už ho necítim , tušim odišiel :think:

blazebit
27-07-13, 12:27
Chlaci a ešte jedna otazka,kebyže necheatujem,a kupim si steam,možem hrat?

human
27-07-13, 12:28
Chod niekde kde su jednicky ako ty. S nulami ako my sa nezahadzuj

blazebit
27-07-13, 12:29
Keby kupim steam mozem hrat?!!

Zoyer
27-07-13, 12:30
Chlaci a ešte jedna otazka,kebyže necheatujem,a kupim si steam,možem hrat?

Co tak najednou? Neříkal si, že jsme nuly a jdeš prič ?? Když si koupíš origoš csko a nebudeš na něm cheatovat, tak tu můžeš hrát. ( Kdyby si zapnul o týden dřív, tak by sis to csko mohl koupit za 2e :D teďka uz není ve slevě :D )

blazebit
27-07-13, 12:32
Ale nie :DDDDD len som chcel počut posledne slova núl.. Zbohom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD