PDA

Zobrazit normální verzi : WH na clasiku



beather
27-07-13, 10:26
Hráč:

15 brahmaputra STEAM_0:0:29901301 85.248.40.40 SK

http://csko.cz/dema/upload/dir/brah.zip

Hráč prostě neustále kontroluje zdi, když si to zapnete s WH vidíte to divné chování jak pořád čumí na zdi a prostě kontroluje kde kdo je... vždy na někoho tak jako zamíří.. potom když někoho vidí tak to skrývá tím že je slepý, někdy jde přímo podle zvuku ale když vedle něj dupe dělá že ho nevidí + předstřely..

po com co jsem ho začal spektovat to skrýval ale pořád je to tam vidět + když kouknete jeho steam profil má tam nějaký komenty typu cheater atd...

3necky
27-07-13, 12:55
Krátké demo (teda jestli to není nějaký bug, že mi v demu přehraje pouze 2 kola) bez jediného náznaku ukazujícího na WH. Nenašel jsem na něj žádnou špínu a na základě 2 komentů na jeho steam profilu ho ani nebudu zkoušet lovit.

beather
27-07-13, 13:34
Krátké demo (teda jestli to není nějaký bug, že mi v demu přehraje pouze 2 kola) bez jediného náznaku ukazujícího na WH. Nenašel jsem na něj žádnou špínu a na základě 2 komentů na jeho steam profilu ho ani nebudu zkoušet lovit.

weird... točil jsem to skoro 2 mapy

3necky
27-07-13, 13:50
Jestli si ho natáčel přes změnu mapy, problém je v tom. Ale ok, dám tomu ještě šanci, stáhnu hltv toho trainu a map kolem, kdy hrál, pokud se uložily a dám ještě vědět.

\\E:
V tom trainu se choval normálně, jediná akce, která se nemusí zdát je v 19:35, ale šla vidět špička gunu. Pak ta spíše humorná náhoda v 23:15. Nuke taky čistý.

Svůj názor neměním, CLEAR.

beather
27-07-13, 13:57
ty

matis
28-07-13, 09:55
Na demo nic podozrive nieje....clear