PDA

Zobrazit normální verzi : Podivná událost - :MOQQ



neXouske
28-07-13, 14:33
Zdravím,

včera jsem si přivezl od babičky bráškovo počítač na odvirování a celkové vyčištění protože se mu prý najednou sekají hry. Včera jsem pustil csko abych viděl zda něco nazapsal do configu a csko mu opravdu lagovalo. Takže se vše odinstalovalo vyčistilo a když jsem dnes nainstaloval znovu Vaše csko z webu a po nahrání CFG pro high fps atp. se nelze připojit na Vaše servery stím že mám ban.

Jenže divný na tom je že ban je za cheating, přitom já z na Vašich serverech hraji pravidelně a normálně se připojit ze svého počítače mohu. Ale z bratrovo nelze, nejhorší na tom je že tam ani cheaty neměl. Bych si všiml při kontrole configů co jsem včera dělal.

Tudíž bych poprosil o nějakou pomoc či vysvětlení.

Výpis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 59740)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Miliarda banu za WH na ID a kopirovani nicku admina'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Kilswitch
[AMXBANS] Tvuj nick: Milan^CZ SK
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1795810654
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1795810654
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 86.49.154.29
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: :moqq
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

Každopádně je mi jasné že se neustále někdo vymlouvá na sourozence atp. Nemám důvod to dělat, hraji u Vás bez problémů. Takže doufám že mě nezačnete ihned "hejtovat" jak lžu. Pokud budete chtít i moje ValveID, IP adresu či cokoliv pro ověření že u Vás ban nemám napište a cokoliv doložím. :)

S pozdravem hezkého dne
neXoušek

matis
28-07-13, 14:41
cheaty niesu v configu a za dalsie kludne si mohol natrafit na blbe ID na ktore je plno vela banov, pomoze ti jedine originalka....

because
28-07-13, 14:41
Zdielana ID s cheatermi, pomoze len originalna hra

neXouske
28-07-13, 14:43
No počkejte, kotelna využívá protokol 48 a tam se generuje fake STEAMID podle hardwaru. A IP nemám sdílenou ani já ani bábi, to vím jistě protože jsem obě připojení zařizoval já. Je docela šálené že včera jsem se ještě na DD2 z tohoto počítače připojil a po reinstalu už ne.

matis
28-07-13, 15:31
Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1795810654
Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1795810654

nieje zdielane?

neXouske
29-07-13, 02:11
Tak nakonec jsem sepsal jednoduchý softík co umí podstrčit serveru jiné ID. Díky všem co mě pomohli a přivedli na tento nápad pomocí soukromých zpráv.

Můžete zámek.