PDA

Zobrazit normální verzi : Nízké FPS na steamu



Snifter
29-07-13, 21:20
Na steamu jsem měl FPS 60 normálka... Ale dal jsem si tam svoje nové spray logo a najednou fps 40 a míň... Tak jsem si to spray logo vymazal a nepomohlo to... Zkoušel jsem různý věci aby se to snížilo různý cfg nebo co... Taky jsem přeinstaloval CSko... Nepomohlo nic... Co stím ?

Zaciatocnik
29-07-13, 21:43
mám rovnaký problém na steame...stále slabé fps aj ked mám upravené grafické nastavenia v hre..všetko náročné som vypol alebo znížil náročnosť a stále slabé fps...

Gladius
30-07-13, 23:12
Zkuste aplikaci Game Booster 3 a zkuste povypínat zbytečné okolní aplikace, Skype, Daemon Tools atd.

Zaciatocnik
30-07-13, 23:21
Zkuste aplikaci Game Booster 3 a zkuste povypínat zbytečné okolní aplikace, Skype, Daemon Tools atd.

skúšal som a musím povedať, že som s game boostrom nemal len nízke fps ale aj lagy :D

Grakon2702
04-08-13, 22:19
Zkuste si v cfg nastavit raty (co to je a jak to nastavit najdete na internetu). Vypněte všelijáké okolní aplikace, které momentálně nepotřebujete. Musíte ale počítat, že se vám to se steamem vždy bude trochu lagovat, protože to je síťová aplikace. Zkuste si také přenastavit rychlost připojení k internetu na steamu. Řešení je spousta.

zyx
05-08-13, 00:27
Já jsem zkoušel všechny možný způsoby, které mě napadly - fps modely, fps nastavení configu, správné raty, rychlost internetu ve steamu, nastavení priority, downgrade, reinstall, vyčištění pc atd. a stále kolem 20 fps + se mi laguje celý počítač jen co zapnu CS na steamu.

play 4 funToo
05-08-13, 11:02
Take se mi to podobne delo a stejne jsem to nemohl vyresit. Pak jsem preinstaloval pc a funguje to jak ma. Mozna, pokud jsis prekopirovaval veci z nejake zalohy cs, mohly by prave ty delat problemy, takze jsem se naucil uz zalohovat jen to nejdulezitejsi, ne celou slozku cstrike.

Snifter
06-08-13, 01:54
Odpověď: Nízké FPS na steamu
Zkuste si v cfg nastavit raty (co to je a jak to nastavit najdete na internetu). Vypněte všelijáké okolní aplikace, které momentálně nepotřebujete. Musíte ale počítat, že se vám to se steamem vždy bude trochu lagovat, protože to je síťová aplikace. Zkuste si také přenastavit rychlost připojení k internetu na steamu. Řešení je spousta.

Takže jakákoliv hra kterou koupím na Steam se mi bude lagovat ??? Protože se mi už snížilo FPS i na CS:S... A koupil jsem si teď i ETS 2 takže se bojím že to taky bude lagovat :(

beather
06-08-13, 10:05
na raty se vykašlete to není tím... zkuste ověřit obsah hry.. udělal jsem screen s takovým menším návodem...
2951

- pokud to nepomůžeš doporučuji stáhnout ccleaner (http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/):
- + můžete ještě stáhnout: Advanced system care (http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/advanced-windowscare/)
- nebo prostě reinstal hry, steamu a když ani to nepomůže tak windowsů...

yeah.^
15-08-13, 12:42
ja jsem mel taky takovej problem ale zapnete hru a dejte options a tam si zaskrtnete (Low video quality. Helps with slower video cards.) a meli byste mit stale 100.5 fps ja to tak mam a kdyz to vypnu tak mam 60. Skuste to treba to pomuze... a vypnete (wait for vertical sync). snad to pomuze

Despe
15-08-13, 17:41
na raty se vykašlete to není tím... zkuste ověřit obsah hry.. udělal jsem screen s takovým menším návodem...
2951

- pokud to nepomůžeš doporučuji stáhnout ccleaner (http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/):
- + můžete ještě stáhnout: Advanced system care (http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/advanced-windowscare/)
- nebo prostě reinstal hry, steamu a když ani to nepomůže tak windowsů...


Seš si jistej jakou koko*inu jsi napsal?. Raty ti vylepší snad vše, od jumpu po cross pomalu. Fps ti to zlepší, nebo také zhorší.. Záleží na rychlosti internetu + asi aji počítač, stím si nejsem jistý. Takže ty svoje advadci si nech.. A probůh řekni mi jak by ti to zlepšilo hru ?. Totální nesmyls..

Lageris
15-08-13, 20:05
JJ :D mne to pomohlo ten CCleaner :D protoze mne se stahnul automaticky do kompu :D

Lageris
15-08-13, 20:07
Advance hru zhorsi :D ale CCleaner ti zmaze zbitocnosti :DDD

Alw4d
15-08-13, 23:48
Já si s tím pohraju zítra :-) Snad už bude víc než 40 fps.

Hoppe
16-08-13, 02:31
Nízke FPS môže taktiež spôsobovať aj kvôli prehrievaniu počítača, skúste si skontrolovať teploty (GPU,CPU).

Snifter
04-09-13, 00:11
Lidi už vím jak nato... Musíte aktualizovat Ovladače grafické karty... Já to udělal a teď mam FPS 100.5...