PDA

Zobrazit normální verzi : DR



DarwiN
29-07-13, 22:07
Zdravím

Chcem sa spýtať , vlastne je to otázka na Kotla a DR adminov
či by si nemohol spraviť z MegaFurienu/nikto to nehra , sú tam len bot1/ , či by sa nemohol spraviť DR taký aký je na nektorých portáloch , s výberom knifom /viete čo myslím / . Take čo máte knife na rýchlosť , low gravity , machete a pod . asi viete čo myslím .

Neviem či by chceli DR adminy strážiť další DR + Hl. čo sa bude chcieť Kotlovi

E: Myslím si žeby to postupne prílákalo nových hráčov .
E2: Neberte to ako reklamu ale takyto Dr som myslel. IP: 81.0.217.213:27030

hofy
29-07-13, 22:12
Podle mě je to dobrý nápad, ten server bych docela uvítal, často je klasický DR plný (na některých mapách je menší počet spawnů, než počet slotů a tak je tam často několik spectatorů, kteří se nemohou do hry napojit). Ten DrShop 4 vypadá zajímavě, ale ještě jsem ho nikde nehrál, ale zní to lákavě no :D

yadort
29-07-13, 22:32
já jsem pro protože ten MF fakt nikdo nevyužívá a dr je pořád full

BUBEN
29-07-13, 23:38
Můžete to udělat. Rozhodně ale nezakládejte druhý klasický DR. Uškodí to stávajícímu. Lidi si dobře zahrají pouze na plném serveru. Při malém počtu lidi (klidně 15) se už nerespawnete jen kvuli vysokému počtu smrtí i když máte životy. Na dva plné DR tady nejdou lidi bych řekl. V lepší případě to dopadne stejně jako se STEAM JAILEM. Namyšlení steamaci si to vybrečeli a ted tam nehrají, protože nejsou lidi. Takže vezmou zavděk za plný server NS.

DarwiN
29-07-13, 23:40
Oni si to nevybrečeli , nekto to navrhol a urobilo sa to . Ale neriešime JB ale Dr , som rád že stým súhlasíte .

hofy
29-07-13, 23:47
Na dva plné DR tady nejdou lidi bych řekl.

To je pravda, DR je plný jen ve špičce. Každopádně si myslím, že dost hráčů hraje u konkurence právě kvůli DrShopu 4, takže by se rozvíjel pomaleji, ale šanci by podle mě určitě měl.

The Frisco
29-07-13, 23:49
Určitě jsem pro. Aspoň by se vyzkoušelo zase něco nového.

Ejo
30-07-13, 00:11
Namyšlení steamaci si to vybrečeli a ted tam nehrají, protože nejsou lidi.

K teme sa nevyjadrim, je mi to jedno...Ale uvedom si co pises...dovtedy vas ti ludia co sa rozhodli podporit vyvojarov hry budu nazyvat NS lamkami, kym budete rozpravat podobne hluposti;)

Luiz, ale pise tak:D

cFc|Lu!z
30-07-13, 00:40
Já jsem pro.


K teme sa nevyjadrim, je mi to jedno...Ale uvedom si co pises...dovtedy vas ti ludia co sa rozhodli podporit vyvojarov hry budu nazyvat NS lamkami, kym budete rozpravat podobne hluposti;)

Ale industrol není NS :) ;)