PDA

Zobrazit normální verzi : unban



keltuzaar
30-07-13, 00:21
Dobry večer , dnes jsem po dlouho době naistaloval cs a zjistil sem ,že mam ban..
Nikdy jsem s wallhackem nehral a vubec si nepamatuju ,že bych naky ban vubec dostal
Je možny abych dostal unban ?


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 25778)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): <keltuzaar>
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:449943
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:449943
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 217.117.217.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.117.209.54
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Kashpi
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum

slide
30-07-13, 10:18
Keďže sa ip adresy prakticky zhodujú ... cheatoval si zo svojho konta ...

keltuzaar
30-07-13, 10:30
no ja vím , mam totiž statickou ip adresu a mam ji společnou s několika lidma z města..měl sem s tím naky problém už

slide
30-07-13, 11:16
Ale Ip adresa sa nebere do uvahy keď máš steam .. Takze sa nevyhovaraj a pod von s pravdou ... :)

PRAETORIAN
30-07-13, 11:21
Hahaha až na to že steam id navíc krásné šestimístné se shoduje.Tady neuspěješ když budeš dělat ze sebe troubu.Heh a co ty banánky na ostatních portálech za cheating??

keltuzaar
30-07-13, 11:35
Ahoj , jak je tedy možné ,že jsem dostal na nejmenovane lize ban za multiacc když tam mam jen jeden učet a mam steam...
Je dost možny že sem tady na kotelně dostal ten ban po čas kdy sem nehral...??

keltuzaar
30-07-13, 11:36
Hahaha až na to že steam id navíc krásné šestimístné se shoduje.Tady neuspěješ když budeš dělat ze sebe troubu.Heh a co ty banánky na ostatních portálech za cheating??

ahoj , kde ?

Flash
30-07-13, 12:04
hapoh, nebo-li reditelzemekoule... nereste ho, minimalne ne admini, co ste tu min jak pul roku, stejne ho neznate ale vim to stoprocentne .)

keltuzaar
30-07-13, 12:34
Prosím ? trošku mimo mísu seš blesku .., jinak dobrej hudebni styl :DDD

Flash
30-07-13, 12:58
Dakujem :3 kazdopadne http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=22064 jestli nekdo potrebuje dukaz, tak IP adresa. Jinak se neni o cem bavit... nicku na sft/pz a u2 si mel hodne, sam ses mi priznal, kdyz si s nami chtel hrat petky, nepamatujes? :)

kashpi
30-07-13, 13:01
v té vesnici nebo co to je, je tolik skillerů, že sme všem asi dali ban. Skillerská obec :)

Britny
30-07-13, 13:11
Ban je daný na steam ID, s tím nemá co společného IP .. Ale o UB si můžeš požádat až po 2 letech myslím.. Jinak nevím jak je to u steam hráčů..

keltuzaar
30-07-13, 13:16
Dakujem :3 kazdopadne http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=22064 jestli nekdo potrebuje dukaz, tak IP adresa. Jinak se neni o cem bavit... nicku na sft/pz a u2 si mel hodne, sam ses mi priznal, kdyz si s nami chtel hrat petky, nepamatujes? :)

asi si mě s někým pleteš , nebo je dost možny že když měl muj steam pujčenej kamarad tak možna on s váma něco hral..co ja vím , nehodlam to tady dal rozebirat..přišel sem zažadat o unban ke kterymu musite mit určitej dukaz o tom že sem použival wh , nepřišel sem abych dokazal kdo sem nebo nejsem

keltuzaar
30-07-13, 13:17
aha , to je na prd..ale podle mě musite mít naký demo ze hry..nebo aspon screeny na kterych je wh

3necky
30-07-13, 13:18
Ban je daný na steam ID, s tím nemá co společného IP .. Ale o UB si můžeš požádat až po 2 letech myslím.. Jinak nevím jak je to u steam hráčů..

Já myslím, že pro někoho jako je Titan aka reditelzemekoule se výjimka v systému najde a unban už nedostane.

keltuzaar
30-07-13, 13:23
leda že by ten idiot tady hral a dostal ban za wh , píčus debilní

hofy
30-07-13, 13:25
přišel sem zažadat o unban ke kterymu musite mit určitej dukaz o tom že sem použival wh

Na rok a půl starý ban žádný důkaz potřeba není.

Britny
30-07-13, 13:27
aha , to je na prd..ale podle mě musite mít naký demo ze hry..nebo aspon screeny na kterych je wh

Admin má povinnost si je uchovat 14 dní, néé rok.. Měl sis žádat hned

keltuzaar
30-07-13, 13:28
Já myslím, že pro někoho jako je Titan aka reditelzemekoule se výjimka v systému najde a unban už nedostane.
ahoj , přesně titanovy sem pujčoval ten steam , kreténovi debilnímu
sem psal hned ,že sem tu nikdy nehral s wh a až ted mi to dockvaklo ,že ten idiot tu musel hrat...
je možny se nak spojit na steamu třeba s tebou a s titanem aby se třeba přiznal že tu cheatoval on a ne já...prosím

Flash
30-07-13, 13:28
Netrapos prosim te :D ses porad stejne vtipnej... sam moc dobre vis, o cem mluvim. Fyksen mi toho tehda o tobe rekl dost, nema smysl tu nekomu lhat. V ty dobe si hral cupy porad, proti nam nekolikrat, nakonec sme to i probirali na ts, jestli muzes k nam, delas vola jen sam ze sebe. Navic porad pises stejne, " , " mezi slovama si psal vzdycky. Nevim, ze te to porad bavi ze sebe delat idiota. Navic si mel summersale, tak nechapu, proc sis nekoupil csko a nezkusil to odznova ale to uz je tvuj boj. Nebudu se hadat, tehda sme se bavili relativne normalne, nemas v hlave nasrano ale tohle proste nepochopim a tak uz se dal nevyjadruju.

keltuzaar
30-07-13, 13:32
hele ty flashi ty už fakt zmklni protože to co ty tady pišeš to je s prominutim jedno hovno za druhym a nemam na tebe naladu
hodlam se tu bavit jenom s normalnima lidma , ne s takovym idiotem...
píšeš čarky mezi slovama .. za co mě trestas....
enecky da se to tak řešit nebo ne ? :)

kashpi
30-07-13, 13:39
ban jsem dával já, takže to stejně řeším já. Je to už hodně dlouho, demo nemám a v tuto chvíli ani nepotřebuji. Je to víc jak rok, já sem většinou dema archivoval tak rok, teď už to ani nedělám.
Na steam se nikdy unban nedává pokud je to za cheaty

keltuzaar
30-07-13, 13:44
aha kaspi mužu si tě přidat na steam ? protože muj steam měl pujčenej ten idiot titan nebo reditel jak mu rikate..a on tady dostal ban
tak jestli by bylo možny , protože si s nim ted pišu na steamu ..aby se přiznal ,že dostal ten ban on jelikož tak to zkutečně bylo a ja dostal unban ?..

Britny
30-07-13, 13:48
To je jako když někdo napíše - já to nebyl, to byl můj bratr.. Navíc za svoje steam ID má každý svou zodpovědnost, výjimky se tu nedělají..

keltuzaar
30-07-13, 13:50
myslíš že kdybych tu cheatoval že bych tady takhle blbnul ? sem ochotnej ja i titan dojit na team speak a on se ke všemu přizna

Maly Buu
30-07-13, 21:10
nas to nezajima co tu pises :-* ... bebicko, reditel, at je to kdokoli, ma smulu :D .. LOCK
tady mate video i s komentarem http://www.youtube.com/watch?v=hdCDlPW1VFw